Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, retr0 каза:

Кой ще си прави труда да прави фейк обложки на Глория с цел да лъже, че ще пуска нов албум? 
Извинявяй. 

Познавам хора, които го правят. 

Отделно, нещата в тоя вид написани и направени, са направо да си помислиш, че са фейк...

Тя, дето едно време, като е нямало компютри и мейл, е пътувала до Димитровград да си види обложките дали нямат грешки, за да не ѝ се смеят... сега го е подкарала през...

И само две нови песни... Ми албумите не са каквото бяха, най-добре да спрат да ги издават, особено Глория, дето винаги е била професионалист в това отношение. Но поне ще се продава добре, като за тия времена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, -A. каза:

Жестоки са! Славка май стана на 70 а изглежда по-добре от доста колежки. Клетата Тони тази година е имала 11 участия според @Fast. Заслужава 50!

Славка е станала на 65.

А Тони със сигурност има повече участия, но тя ходи на сватби и банкети, които не ги обявяват в сайта на Пайнер.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

Познавам хора, които го правят. 

Отделно, нещата в тоя вид написани и направени, са направо да си помислиш, че са фейк...

Тя, дето едно време, като е нямало компютри и мейл, е пътувала до Димитровград да си види обложките дали нямат грешки, за да не ѝ се смеят... сега го е подкарала през...

И само две нови песни... Ми албумите не са каквото бяха, най-добре да спрат да ги издават, особено Глория, дето винаги е била професионалист в това отношение. Но поне ще се продава добре, като за тия времена.

Глория от 10-15 години е един кукумицин, който няма връзка с главния мозък и със заобикалящата я действителност. Нека да си троши главата, но докато има лизачи като Планетчо и други придворни дами, тя няма да се осъзнае.

Как беше .... "Благодаря ти много, Планетчо! ... Характер мееек ..." :lol:

2:47

 

  • Haha 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.Знам, че скоро ще пуска нов албум, но с две нови песни..... не знам и на мен ми се струва нетипично за Глория. Да вярваме ли, че този албум изобщо е официален? Поне информация някаква да бяха пуснали за него! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.Знам, че скоро ще пуска нов албум, но с две нови песни..... не знам и на мен ми се струва нетипично за Глория. Да вярваме ли, че този албум изобщо е официален? Поне информация някаква да бяха пуснали за него! 

Ами баш типично си е, евтинко и по китайски на кило. На мен ми се струва съвсем в реда на нещата. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Ама какво са тези грешки в описа на песните? Липсващи запетаи, тирета, рандъм капитализирани думи...

За баба ти, толкова! И без тва пенсионерите дето са й останали живи няма да скиват дотам. Кво сте се затюхкали сите. Амин, се1 некой под 80+ ще си го купи (не броим Стефмир и Башфилтъра). 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Senhor каза:

Ама какво са тези грешки в описа на песните? Липсващи запетаи, тирета, рандъм капитализирани думи...

Точно! Това също ме кара да се съмнявам..... Нов албум - хубаво ама такива грешки..... не вярвам. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Точно! Това също ме кара да се съмнявам..... Нов албум - хубаво ама такива грешки..... не вярвам. 

Снимката е от Музикален магазин Планета Пайнер гр. Варна. И баркод има. Реална е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз забелязвам, че ще бъде като албума на Преслава - с три страни, а не както стандартните в последните години на Пайнер, с 2.

На първата снимка не пише никъде "Любовта настоява", а само "Глория", дори лого на Пайнер няма. Обложката отпред ще е друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DevilWish каза:

Точно! Това също ме кара да се съмнявам..... Нов албум - хубаво ама такива грешки..... не вярвам. 

@adorable е направил тази фейк обложка на баба Гло и се опитва да ни хайпне за новото албумче.  

  • Haha 7
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

@adorable е направил тази фейк обложка на баба Гло и се опитва да ни хайпне за новото албумче.  

Като друг път почне някой да ми философства как е владяла, ала бала, ще му покажа тази обложка. Може да е владяла, но към днешна дата е абсолютно немърлива и посредствена хахавела. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Като друг път почне някой да ми философства как е владяла, ала бала, ще му покажа тази обложка. Може да е владяла, но към днешна дата е абсолютно немърлива и посредствена хахавела. 

Не знам какво е владяла. Аз от едно време си знам, че е в девета глуха. Говоря 2005-та насам. Не съм бил свидетел на нещо друго от нея.

@Cally-Pressyfan' плс припомни ни онова за плуването. :roll1:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

 

Дано пожъне и половината успех на мегахита Пиян!

Слави, не се надявай напразно. Песента не е толкова лоша, но няма да е хит. Деси вече не е мейнстрийм и все по-трудно песните й ще добиват широка популярност.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Vancho каза:

Не знам какво е владяла. Аз от едно време си знам, че е в девета глуха. Говоря 2005-та насам. Не съм бил свидетел на нещо друго от нея.

@Cally-Pressyfan' плс припомни ни онова за плуването. :roll1:

Следвам добрия пример и плувам в басейна на Виктория СПА. Изслушах цялата дискография на Глория на уокмена и знаеш ли? - Всичко е имало смисъл, всяка песен е имала смисъл!

ЕПИЧНО!

п.с. @Vancho @Gerganafen @GSA А какво мислите за концертните импровизации на лелча? По едно време най-редовно се опъваха червени завеси зад които се преобличаше на сцената? С нейните 100 килограма представете си колко е рискувала, ако някоя от танцьорките, които държеха завесите, неволно ги беше изпуснала. :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 5
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Слави, не се надявай напразно. Песента не е толкова лоша, но няма да е хит. Деси вече не е мейнстрийм и все по-трудно песните й ще добиват широка популярност.

Факт е, че е позагубила инерция, но Деса и друг път е изпадала и после се е завръщала. Този път няма за какво да се хване човек. Всичко е на ниво тук. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз залагам голям успех на проекта. Опитвам се да не съм пристрастен, ама тук просто е безупречна. Заслужава да стане Хит на зима 2020, пък ако не, аз ще я направя хит вкъщи и при съседите. За последния месец, това е най-добрата песен, подкрепена с най-добрия клип. Може би единствено Цурето и диша във врата, както и трите алфки, ама нека да е Десито бе. Тъкмо да вземе да се мотивира и да финализира “уж” предстоящите поп-фолк и фолклорен албум!

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Следвам добрия пример и плувам в басейна на Виктория СПА. Изслушах цялата дискография на Глория на уокмена и знаеш ли? - Всичко е имало смисъл, всяка песен е имала смисъл!

ЕПИЧНО!

п.с. @Vancho @Gerganafen @GSA А какво мислите за концертните импровизации на лелча? По едно време най-редовно се опъваха червени завеси зад които се преобличаше на сцената? С нейните 100 килограма представете си колко е рискувала, ако някоя от танцьорките, които държеха завесите, неволно ги беше изпуснала. :3fdb8960598fa63e:

 

Горките момичета, както пее Джени - какви ли неща са им минали пред очите:ohno01:

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Факт е, че е позагубила инерция, но Деса и друг път е изпадала и после се е завръщала. Този път няма за какво да се хване човек. Всичко е на ниво тук. 

Ох как ми се иска да си прав. Несъмнено се е постарала доста за проекта. Но ако пак не нацели хит аз лично изобщо няма да съм изненадан. Защото всъщност не е въпрос само до загубата на инерция. Десислава устремено е тръгнала по пътя на Анелия да залага само на уж сигурното и точно така да си бие автоголовете. Виждаме, че Гъзарката на народа хората вече не искат да я слушат дори и с най-дивите кючеци. И нашата е тръгнала натам с това налагане само и единствено на типичен чалга имидж вече поредна година. Преекспонира се... Да беше пуснала поне и нещо фолклорно.

Тя Десислава последно няма да пее на концерта, така ли? Значи Анелия остава единствената легенда, на която възлагаме някакви надежди. Макар че не си я представям някак да съчетае Гъзарка с Погледни ме в очите или нещо от сорта, тъй че по-добре да не се надяваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

 

Дано пожъне и половината успех на мегахита Пиян!

Слави гласа й звучи ужасно поне в моите уши , а имаше страхотен глас , защо така си го съсипа?!! 😞😞

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Следвам добрия пример и плувам в басейна на Виктория СПА. Изслушах цялата дискография на Глория на уокмена и знаеш ли? - Всичко е имало смисъл, всяка песен е имала смисъл!

ЕПИЧНО!

п.с. @Vancho @Gerganafen @GSA А какво мислите за концертните импровизации на лелча? По едно време най-редовно се опъваха червени завеси зад които се преобличаше на сцената? С нейните 100 килограма представете си колко е рискувала, ако някоя от танцьорките, които държеха завесите, неволно ги беше изпуснала. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, точно, аз и сега плувам, от малък плувам. Проблем? Да затлъстявам като вас ли? Впрочем ти излезе ли от вкъщи, малко да видиш свят... Жалко за интелекта ти, тук да го опропастяваш само не си е работа.

Хванали се за една дума тука от лятото и я повтарят нонстоп, чак и лаф станала, смятай - колко ви е интересна чалгата значи. Да, все ми е тая вече, приели сме Глория каквато си е - тя може да си позволи вече да бъде каквато иска, защото поне знаем някога каква е била, ами вашите пачаври да видим тая вечер. Да не взема аз да правя лафове от тъпи постове през годините и да се подигравам... кажи едно нещо веднъж и млъкни, какви са тия простотии... Или ела да ми го кажеш на живо, ако си много мощен! То човек колкото е добронамерен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...