Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gerganafen каза:

@Kitty На Мала това й е работата, с танците е известна, а не с извънземен глас - като е на половин век да ляга да умира ли? Иначе внучка й е кръстена на нея, вика й "малката Малина" :D

Поне внучето има хубаво име, за разлика от децата и внуците на някои известни личности.

Още не проумявам как Мария можа да кръсти дъщеря си на песа си, а пък за Агуая нямам думи...........

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Аман от тая - не стига че е хомофобка, женомразка, расиска, а сега гледам е почнала да дискриминира и на възрастова основа. Ма иначе реве, да сме и сме и влезели в положението, била инвалид. Отдавна мина границата да не е забавно. Стоянка Мутафова не и отивало на годините да си денси на песен на Кица Будурова. Алооо, дреме и на жената за твойто мнение, и я остави на мира да си гледа старините както си иска. 

Я земи се поздрави с припева от тая песен, да не пускам Магда. 

 

Извинявай, женомразка не съм, само казах, че не подкрепям чалнатите мъжемразки митутки.

Расистка не съм, просто имам неприязън към един етнос, който у нас е прекалено привилегирован.

И не дискриминирам на възрастова основа, просто мен щеше да ме е срам да имам чекнещ се баба.

И какво и е на Магда? Сгафила единствения път като водещ, и вие я изядохте с парцалите.............

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Извинявай, женомразка не съм, само казах, че не подкрепям чалнатите мъжемразки митутки.

Расистка не съм, просто имам неприязън към един етнос, който у нас е прекалено привилегирован.

И не дискриминирам на възрастова основа, просто мен щеше да ме е срам да имам чекнещ се баба.

И какво и е на Магда? Сгафила единствения път като водещ, и вие я изядохте с парцалите.............

Земи си живей каквото там, излез от Берковица и пробай се интегрираш. Гледай и чети което те кефи, но не налагай граници на хората, както не желаеш те да го правят към теб. освен това се научи, да НЕ ИЗВИНЯВАШ нещата които не ти харесват в твоите фаворите, а да ЛИНЧУВАШ другите. 

Живота е какъвто е, а чалга певиците са тъпи курви. НО - Анелия е по - малко мутреса от периода в който си я харесвала. Глория не е била независима силна жена, а е била ЦВЕТА + ПРЕСА в едно и затова до 2004 е мачкала всичко. Райна е за психодиспансер, и т.н. Свали розовите очила, махни розовия мозък и погледни реалния свят. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не извинявам никого. На онзи концерт наистина имаше проблем със озвучаването, коментирали сме го. Заради кофтия звук тогава, не можах да чуя добре песента на Магда "Пусни ме". Имаше ужасни изпълнения даже на можещи певици, наблюдателни фенове се усетиха, че е от озвучаването. Даже публиката не се чуваше добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Амброжка. каза:

За този албум се знае от известно време, а днес са качили обложката. Излиза на 05.12. ♥️

Поредния без пукнат хит, но след като видях баба ти Села номер 1 в билборд, и номер 1 в артисти, няма да се учудя и баба Гуга да стане най - продавана за годината. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Поредния без пукнат хит, но след като видях баба ти Села номер 1 в билборд, и номер 1 в артисти, няма да се учудя и баба Гуга да стане най - продавана за годината. 

Райна е най-продавана за сега. Едва ли ще я мине!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Разпиляна съм на пода - давам ти още, казвай колко. Ще претърся вътре в сърцето си колко ... Само моля те болката спри за малко! ❤️

Много пауър носи гласът на П.

 

Обожавам импровизациите на Пепе:heart:Неслучайно бездарницата Криса я викна, за да се крепи песента й на Пепините извивки. Радвам се, че навремето и Гери имаше привилегията гласът на богиня Прес да звучи в нейна песен.:heart:

Ремиксът на "Скъпи, купи ми нещо' знак, че Гло си е хванала нова мутра ли е? :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A. Твоите богини снощи са празнували заедно. Тони Ди изглежда невероятно!

  • Like 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Cally-Pressyfan' каза:

@-A. Твоите богини снощи са празнували заедно. Тони Ди изглежда невероятно!

Жестоки са! Славка май стана на 70 а изглежда по-добре от доста колежки. Клетата Тони тази година е имала 11 участия според @Fast. Заслужава 50!

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Очакваме ли един от най доброте видеоклипове на 2019?

 

преди 1 час, Амброжка. каза:

@Slavi, треперим ли в очакване на Фатме?

 

Всички я чакаме с изцъклени очи и тапи за уши! Даже и природата я чака, или поне тази в София, щом заваля и сняг по този повод!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

@asylum готови ли сме за най - голямата евър:

 

Разбира се! Лично тя поръча сняг, за да бъде денят в унисон с един от хитовете на годината:

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На обложката на албума на Глория няма тире между "по" и "добрите" в заглавието на "На по-добрите стрелци"

#професионалисти

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с албума на Глория фейк ли е? Каква е тая аматьорска обложка, грешки в заглавията... и това "Скъпи, купи ми нещо" какво е - римейк? Майко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Това с албума на Глория фейк ли е? Каква е тая аматьорска обложка, грешки в заглавията... и това "Скъпи, купи ми нещо" какво е - римейк? Майко...

Кой ще си прави труда да прави фейк обложки на Глория с цел да лъже, че ще пуска нов албум? 
Извинявяй. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Това с албума на Глория фейк ли е? Каква е тая аматьорска обложка, грешки в заглавията... и това "Скъпи, купи ми нещо" какво е - римейк? Майко...

На страницата на магазина на Планета е, наистина ще има такъв албум. Аз съм доволен, че с него и с книгата все пак ще отбележи четвърт век на сцена.

Иначе явно и Глория вече ще подкарва схемата на Лили да слага нови версии на стари песни по албумите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...