Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 19 минути, mitak_94 каза:

Дано 2019 не се окаже новата 2016 за нея. :D След "Яко ми е" трябваше да престане с този тип песни. Според мен сега нещата щяха да са по друг начин, ама кво да правиш... Както ми каза Прес наскоро (няма да казвам по каква причина) "Животът учи!".😅

Завиждам ти (не особено благородно) че имаш досег до богини като Прес и Джен!😍

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VLAD каза:

Поздравче!
Джорджия избухна.... :D
П.С. Има един румънски кючек дето се пее, тупур тупур цак, рак так...някой, ако се сеща ще го черпя! 😘

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Паметен хит и клип!

 

Жестока е! Никога няма да забравя 10 ноември 2014! Тогава за пръв път ходих в Ring mall.😂 Докато обикалях магазините гледам Джени пуснала песен, щях да умра докато се прибрах до нас.😪 Завоят беше много рязък със "Спри да ми досаждаш", но пък успешно взет.😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, VLAD каза:

Поздравче!
Джорджия избухна.... :D
П.С. Има един румънски кючек дето се пее, тупур тупур цак, рак так...някой, ако се сеща ще го черпя! 😘

Мисля че това е сръбския кавър, за оригинала не знам.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Завиждам ти (не особено благородно) че имаш досег до богини като Прес и Джен!😍

С богиня Прес не особено, но все пак...😅😂 Ако знаеш как вещерски се изхили като ми каза тази фраза, беше жестока!

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mitak_94 каза:

Жестока е! Никога няма да забравя 10 ноември 2014! Тогава за пръв път ходих в Ring mall.😂 Докато обикалях магазините гледам Джени пуснала песен, щях да умра докато се прибрах до нас.😪 Завоят беше много рязък със "Спри да ми досаждаш", но пък успешно взет.😂

🤣🤣🤣🤣

Страшна мацка е в клипа на "Спри да ми досаждаш". Повече такива студентки да има!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

🤣🤣🤣🤣

Страшна мацка е в клипа на "Спри да ми досаждаш". Повече такива студентки да има!

И да има, не са в СУ. В моя курс имаше хубави момичета, но са супер задръстени и до днес предполагам.😂

Ето и още една мацка!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

И да има, не са в СУ. В моя курс имаше хубави момичета, но са супер задръстени и до днес предполагам.😂

Ето и още една мацка!

 

Ох и при мен така. От 30 човека само 5 сме момчетата.🤣

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

И да има, не са в СУ. В моя курс имаше хубави момичета, но са супер задръстени и до днес предполагам.😂

Ето и още една мацка!

 

Брутална! Жалко че флопна. Поне ще пее на концерта.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Ох и при мен така. От 30 човека само 5 сме момчетата.🤣

 

Сигурно е пълно с феминистки. А аз стига съм се разсейвал, че не съм почнал на Джен банера за Коледа, а ако се забавя още малко, ще мине.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Сигурно е пълно с феминистки. А аз стига съм се разсейвал, че не съм почнал на Джен банера за коледа, а ако се забавя още малко, ще мине.

Бързо започвай,че да не я ядосаш и ти!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Да, благодарение на отказалата се Джен...

А останалите един куп отказали се няма ли да ги заменят също, или ще е концерт с 5 изпълнители? (тайно се надявам Гуци да види голяма сцена отново)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

А останалите един куп отказали се няма ли да ги заменят също, или ще е концерт с 5 изпълнители? (тайно се надявам Гуци да види голяма сцена отново)

Абе въпреки отказалите се, пак ми се струва много народ. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Верно какво стана с Гуци? Мивалата година пусна 2-3 песни,което е прецедент за нея,а сега пак изчезна.🙄

Гледаемостта на последната песен беше отчайваща и вероятно съвсем се е демотивирала горката.😴😶

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Гледаемостта на последната песен беше отчайваща и вероятно съвсем се е демотивирала горката.😴😶

То песните й бяха някъв блудкав поп. Която и да ги беше пуснала щеше да флопне, явно си е загубила усета. 

ей тази песен заслужаваше голям успех. Мисля че на Гергана ще и пасне стилът на Пашев. Да направи feat с Теофиков и е обратно в играта.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

То песните й бяха някъв блудкав поп. Която и да ги беше пуснала щеше да флопне, явно си е загубила усета. 

ей тази песен заслужаваше голям успех. Мисля че на Гергана ще и пасне стилът на Пашев. Да направи feat с Теофиков и е обратно в играта.

И аз така мисля, но... Отдавна трябваше да пробва с Пашев, а не да пуска песни като "Само за теб" след дуета с Лазар, който направи над милион гледания. "Твоя" беше по-комерсиална и очаквах по-голям успех, но гледанията й са потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Гергана тотално вече се е отказала и ще ходи от време на време на ретро партита колкото да изкарва нещо. Ще е чудо, ако пуска нови песни. Наскоро я виждах. Защитила е магистратура и работи по специалността си, интересите й са доста далеч от чалгата.

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...