Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 30 минути, THE IIconic каза:

Анааааа. Анннннаааааааааа. Оле ще се размажа, ако е вярно. :happyppl:

Баси шоуто ще е.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Успокоих се, че явно не само аз не съм ахнал при вида на клипа на Янева пълен със светлинки от машинки подобни на тая дето я предлагат от Телешопа по Коледа вместо лампички и осветява цялата къща. На другите кадри пък е легнала върху видеостена с Азиатски ли, какви пеизажи бяха - леле колко иновативно. Предполагам, че подобен ефект можеше да се постигне и без да пръсне 6-7 цифрена сума. Припевът пък започна като "Акула" и като не продължи както очаквах беше разочароващо. Иначе има един интересен момент в кулминацията, но като цяло си е средно ниво чалга парче.

Абсолютно. Аз вчера гледам тука припадъци, хора изпадат в оргазмен гърч на тая песен, а то чисто и просто една средньовка. Те големите хитове едвам връзват гледания, тази абсурд да направи нещо кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Анааааа. Анннннаааааааааа. Оле ще се размажа, ако е вярно. :happyppl:

Баси шоуто ще е.

Аз си представям Преса как ще завижда на овациите, които ще получат Ариа, Денис, Малката и други, а Галена ще бъде последният пирон в саркофага на мумията! 

  • Like 3
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Абсолютно. Аз вчера гледам тука припадъци, хора изпадат в оргазмен гърч на тая песен, а то чисто и просто една средньовка. Те големите хитове едвам връзват гледания, тази абсурд да направи нещо кой знае какво.

Аз мернах дълги и патетични коментари, които не прочетох. Според мен ни са слушали, ни са гледали, а се мазнят, надявайки се Цура да чете тука и да ги огрее и тях курвенската й съдба. 

  • Like 2
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Галена може в шоуто си на концерта да включи сцена, в която има баба Яга и Галена й отсича носа с брадва. :give_rose:

Баба Яга, летяща около Луната. 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз си представям Преса как ще завижда на овациите, които ще получат Ариа, Денис, Малката и други, а Галена ще бъде последният пирон в саркофага на мумията! 

Но дали е вярно това....? Самата Галена пускала ли е официално изявление относно концерта?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Аз мернах дълги и патетични коментари, които не прочетох. Според мен ни са слушали, ни са гледали, а се мазнят, надявайки се Цура да чете тука и да ги огрее и тях курвенската й съдба. 

Охх, те не знаят какво си пожелават. 300 килограмов кит да им мирише на пот. Цял живот да се срамуват да кажат кой е човека до тях. А майка им да е Пепа Янева. :roll1:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Охх, те не знаят какво си пожелават. 300 килограмов кит да им мирише на пот. Цял живот да се срамуват да кажат кой е човека до тях. А майка им да е Пепа Янева. :roll1:

 

Уж Емануела щеше да пуска кавър на това! Много ще е яко! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

 

Уж Емануела щеше да пуска кавър на това! Много ще е яко! 

Разбирам, но каква връзка има това с Пепя Янева?

Пепа е като рус, набит булдог btw. Скоро я видях на една сватба. Но беше усмихнат булдог, такъв дето всеки момент е готов да заръфа някой за врата, но с умивка. :lol:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Разбирам, но каква връзка има това с Пепя Янева?

Пепа е като рус, набит булдог btw. Скоро я видях на една сватба. Но беше усмихнат булдог, такъв дето всеки момент е готов да заръфа някой за врата, но с умивка. :lol:

Да отклоня темата от Семейство Адамс! Преход с песен за това, което най-много ги интересува :D

Свиня по душа и тяло е Пепа, на друга свиня прехвърли отрочето си. Свинарник. 

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абсолютно. Аз вчера гледам тука припадъци, хора изпадат в оргазмен гърч на тая песен, а то чисто и просто една средньовка. Те големите хитове едвам връзват гледания, тази абсурд да направи нещо кой знае какво.

Те винаги така се превземат след неин проект, като че ли им дава Пеевски пари, а не им ги взима от джоба. За мен и до ден днешен Болка моя не е нищо особено като качество.

Цура предлага същия к*рвалък като Мая, само че за няколко нули повече!

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Анааааа. Анннннаааааааааа. Оле ще се размажа, ако е вярно. :happyppl:

Баси шоуто ще е.

Няма нужда от никоя от двете. Дай Боже да изпусне самолета

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Янева за жалост не е нищо особено. Очаквах много, особено след Грешка беше и Болка моя, които са едно от най-силните (колкото и да са малко) песни в последните години.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Успокоих се, че явно не само аз не съм ахнал при вида на клипа на Янева пълен със светлинки от машинки подобни на тая дето я предлагат от Телешопа по Коледа вместо лампички и осветява цялата къща. На другите кадри пък е легнала върху видеостена с Азиатски ли, какви пеизажи бяха - леле колко иновативно. Предполагам, че подобен ефект можеше да се постигне и без да пръсне 6-7 цифрена сума. Припевът пък започна като "Акула" и като не продължи както очаквах беше разочароващо. Иначе има един интересен момент в кулминацията, но като цяло си е средно ниво чалга парче.

Още преди 20 години Хасковската Мадона се беше накичила с лампички за елха в свой клип и си беше завързала гирлянди за презрамките на сутиена.

Новаторка!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Още преди 20 години Хасковската Мадона се беше накичила с лампички за елха в свой клип и си беше завързала гирлянди за презрамките на сутиена.

Новаторка!

 

Ето това е видео носещо празнично настроение, а не кича на Цура!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Още преди 20 години Хасковската Мадона се беше накичила с лампички за елха в свой клип и си беше завързала гирлянди за презрамките на сутиена.

Новаторка!

 

Калининке вече си имаме две Мадони в лицето на Камелия и Александрина Бакърджиева. Не искаме трета. Малка ни е държавата

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Ето това е видео носещо празнично настроение, а не кича на Цура!

Гуци фен много ме кефиш. Обожавам злобни хора като мен. Коя зодия си?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Калининке вече си имаме две Мадони в лицето на Камелия и Александрина Бакърджиева. Не искаме трета. Малка ни е държавата

Не съм съгласен. Може и Толбухинска Мадона да си имаме. Но там конкуренцията между Прес и Гейлин ще е смазваща. :( 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Ами не съвсем. Последната му самостоятелна песен е хит дори и без дуетен партньор. И Мило мое е успешна, а тя в по-голямата си част се разви през 2019. За дуетите с Емилия е повече от ясно, че са хитове заради двамата. Сега и един силен дует с Ванеса, отново заради двамата. Не може да се отрече, че това момче само с името си прави хит след хит.

Самостоятелната не бих казал, че е някакъв хит. По инерция се движи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не съм съгласен. Може и Толбухинска Мадона да си имаме. Но там конкуренцията между Прес и Гейлин ще е смазваща. :( 

Оооо айде без Толбухинска и Смядовска, че ми омръзна от тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...