Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, SG каза:

Оу каква е фенка на Дес. Че и на Галче. Все повече ми се издига в очите. :D

Всичките й изпълнения бяха страхотни, има голям талант.

Те са пели заедно в Гласът на България през 2014.
https://glasat.btv.bg/video/videos/desislava-kristina-ivanova-i-iveta-kostova-the-best.html

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Те са пели заедно в Гласът на България през 2014.
https://glasat.btv.bg/video/videos/desislava-kristina-ivanova-i-iveta-kostova-the-best.html

Да, участието й в този формат наскоро го установих. Странно, че тя твърди, че не са пяли заедно и че й е мечта да го направят. 😀

Във фен канала на Деска са качили изпълнението на И това ще преживея. Браво, браво... Много нежност има в гласа.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава в нейното гостуване за Ивета каза, че може много повече от това което е показала в първата й песен. Още й било странно заради това, че пее поп-фолк, понеже я е слушала в други жанрове преди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Да, участието й в този формат наскоро го установих. Странно, че тя твърди, че не са пяли заедно и че й е мечта да го направят. 😀

Във фен канала на Деска са качили изпълнението на И това ще преживея. Браво, браво... Много нежност има в гласа.

 

Жестоко пее тази любима моя песен. Деса веровтно не би я изпяла толкова добре

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Beat. каза:

Деси Слава в нейното гостуване за Ивета каза, че може много повече от това което е показала в първата й песен. Още й било странно заради това, че пее поп-фолк, понеже я е слушала в други жанрове преди.

Реално е права. Песента е много хубава, но изпълнителка с такъв потенциал може в пъти повече от стандартен гръцки кавър.

преди 15 минути, Slavi каза:

Жестоко пее тази любима моя песен. Деса веровтно не би я изпяла толкова добре

Нещо в нея много ми напомня Десислава в хубавите й периоди. И да, към днешна дата Дес надали би я изпяла толкова добре. Макар че и тя ме изненада в нейния Автограф. В подобно студио изпълнява Две сърца почти като в оригинала.

Както и да е. Ивета е млада, талантлива и хубава, а явно има и вкус към добри песни и изпълнители. :D Ако заложат на нея няма да сгрешат. Единствено псевдонима трябва да бъде сменен. Само Ивета ще е идеално.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси беше страхотна в Автограф, много земна и мила, но това не е новина, единствено не ми харесва, че не е готова по никакъв начин на нещо различно от комерс, въпреки си каза, че той не може да изкара най-доброто от нея и е само един нюанс, но това се търси. Някак си си противоречи, едва ли не си каза, че "В твоите очи" ще остане и след 20 години, другото няма как при сравнение с вечните й хитове. Ами тогава какво чака и не работи в тази посока... Определено не очаквам много от новата песен, повтори поне три пъти, че ще е комерсиална сякаш да си спести критиките. Поне и балада е замислила, но кой знае кога ще види бял свят с нейните темпове. Все пак много се надявам да се получи!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе кой ще затвори топ клубове, всички си имат връзки из инстритуциите и общинските съвети. Буташ някой лев и си обратно в играта.

Това са поредните инсинуации на гербаджиите. Колко пъти вече сме ги гледали....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Роско каза:

 

Толкова е тъпа и инфантнилна. Как може да кажеш на детето си, че не ти е липсвало, когато то самото е изпитвало липса.

И милата, да я съжали човек какви жертви е правела за тая малката, да става рано рано сутрин и да я подготвя за училище. Ужас.

Иначе интеревюто е в стилът на Луна - самохвалство само.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Реално е права. Песента е много хубава, но изпълнителка с такъв потенциал може в пъти повече от стандартен гръцки кавър.

Нещо в нея много ми напомня Десислава в хубавите й периоди. И да, към днешна дата Дес надали би я изпяла толкова добре. Макар че и тя ме изненада в нейния Автограф. В подобно студио изпълнява Две сърца почти като в оригинала.

Както и да е. Ивета е млада, талантлива и хубава, а явно има и вкус към добри песни и изпълнители. :D Ако заложат на нея няма да сгрешат. Единствено псевдонима трябва да бъде сменен. Само Ивета ще е идеално.

Гледах я и аз в Автограф. Много е талантлива и скромна, но трудно би оцеляла в мръсния шоубизнес. Мисля, че машината ще я сдъвче. Дано греша. Иска ми се такива певици да успяват. Жестоко пее

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Да, участието й в този формат наскоро го установих. Странно, че тя твърди, че не са пяли заедно и че й е мечта да го направят. 😀

Във фен канала на Деска са качили изпълнението на И това ще преживея. Браво, браво... Много нежност има в гласа.

 

Ама какво е това пеене от-до на цяла песен? Бързо да се учи, че е задължително през 2 реда да се подхвърлят реплики като "Има ли луди" и "Къде са ви ръцете". Минимум половината песен би трябвало публиката да й я изкара. Така не може!!!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Gerganafen каза:

Ама какво е това пеене от-до на цяла песен? Бързо да се учи, че е задължително през 2 реда да се подхвърлят реплики като "Има ли луди" и "Къде са ви ръцете". Минимум половината песен би трябвало публиката да й я изкара. Така не може!!!

Обаче сега слушам и Данна в Автограф и не мога да повярвам, че и двете звучат много по добре на живо от топ пеещите певици на Пайнер. 

Тази Данна е далеч по нахакана и амбициозна кучка. Надушвам новата Преслава в нея:D

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ивета е Пресова. :1000(33):

Нем, Десова е. В Автограф пя И това ще преживея и Лале ли си. Освен това мечтае за дует с Деса. 

Всъщност знае кого да харесва. Деса и Преса - най пеещитр в Пайнер. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Slavi каза:

Гледах я и аз в Автограф. Много е талантлива и скромна, но трудно би оцеляла в мръсния шоубизнес. Мисля, че машината ще я сдъвче. Дано греша. Иска ми се такива певици да успяват. Жестоко пее

Ще й е трудно, но може и да се получи. Стига самия Митко да реши- ще ги направи звезди и нея, и Данна, и всякакви други нови. А той като гледам засега планува да ги рекламира на концерта. Проблемът е, че не знам пред кого толкова ще ги налага ако не излъчва концерта на живо.

преди 32 минути, Gerganafen каза:

Ама какво е това пеене от-до на цяла песен? Бързо да се учи, че е задължително през 2 реда да се подхвърлят реплики като "Има ли луди" и "Къде са ви ръцете". Минимум половината песен би трябвало публиката да й я изкара. Така не може!!!

Голяма излагация още от първото интервю, а? През 2019 да се прави на Певица, а не на купонджийка? :D

Представям си как щеше да я гледа водещата ако беше започнала да подвиква. Като веднъж Луна, когато пя в На Кафе и започна да размахва с ръце и да изпраща целувки на публиката т.е на Гала. :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Ще й е трудно, но може и да се получи. Стига самия Митко да реши- ще ги направи звезди и нея, и Данна, и всякакви други нови. А той като гледам засега планува да ги рекламира на концерта. Проблемът е, че не знам пред кого толкова ще ги налага ако не излъчва концерта на живо.

Голяма излагация още от първото интервю, а? През 2019 да се прави на Певица, а не на купонджийка? :D

Представям си как щеше да я гледа водещата ако беше започнала да подвиква. Като веднъж Луна, когато пя в На Кафе и започна да размахва с ръце и да изпраща целувки на публиката т.е на Гала. :D

Данна е готова. Усещам, че повече ще залага на нея. Дано не пренебрегне и Ивета. Заслужават да прогресират. С такива вокално способни певици жанра може да вдигне малко нивото. Аман от парцали като АриА... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Нем, Десова е. В Автограф пя И това ще преживея и Лале ли си. Освен това мечтае за дует с Деса. 

Всъщност знае кого да харесва. Деса и Преса - най пеещитр в Пайнер. 

Тя всъщност е и Десова, и Пресова. :D И Галенова, все пак е пяла Сърце на кастинга, даже излъчиха откъсче и беше чудесно изпълнение. Също спомена и Емилия, Ивана, чак и Глория (тук някой от четиримата тийнейджъра, гледащи Планета през 2019 навярно е възкликнал Коя? и Джулия се е подсмихнала доволно).

Но главната май наистина си й е Деска. Не се забравя добрия ментор.

преди 9 минути, Slavi каза:

Данна е готова. Усещам, че повече ще залага на нея. Дано не пренебрегне и Ивета. Заслужават да прогресират. С такива вокално способни певици жанра може да вдигне малко нивото. Аман от парцали като АриА... 

И аз сякаш усещам, че повече ще се залага на Данна. Но и Ивета явно няма да е пренебрегната щом навярно ще й издават и втора песен до края на годината. А и Дес може да й удари едно рамо с мечтания дует, според мен е просто въпрос да се разговорят и да го решат.

На Данна иначе не съм й гледал още Автографа. Интересно ми е, ще си го пусна по някое време.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Тя всъщност е и Десова, и Пресова. :D И Галенова, все пак е пяла Сърце на кастинга, даже излъчиха откъсче и беше чудесно изпълнение. Също спомена и Емилия, Ивана, чак и Глория (тук някой от четиримата тийнейджъра, гледащи Планета през 2019 навярно е възкликнал Коя? и Джулия се е подсмихнала доволно).

Но главната май наистина си й е Деска. Не се забравя добрия ментор.

И аз сякаш усещам, че повече ще се залага на Данна. Но и Ивета явно няма да е пренебрегната щом навярно ще й издават и втора песен до края на годината. А и Дес може да й удари едно рамо с мечтания дует, според мен е просто въпрос да се разговорят и да го решат.

На Данна иначе не съм й гледал още Автографа. Интересно ми е, ще си го пусна по някое време.

Освен това Даннс е получила договор без кастинг. Направо е била поканена на среща от Митю. Изглежда и по амбициозна и някак ще успее да се нагоди спрямо ситуацията. А Ивета ме притеснява, че ако продължи да скромничи ще бъде следващата Мария Петрова... Тоест похабен талант. 

Неошлайфана чалгаджийка на първите си интетвюта е жестока. 

Но нямам търпение да минат 4-5години, че да имаме поводи да ги гаврим и тях❤️

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...