Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, asylum каза:

Днес празнува Стюардесата на попфолка! Да ни е честита!

 

Пожелаваме и неспирно желание да твори и да продължава да жъне все по-големи успехи на сюнетната сцена! Да си почерпим с един вълшебен трак от близкото минало!

 

  • Like 1
  • Haha 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

 

Много си занижил нивото покрай арии и ламбота. Дръж се сериозно.... 

Хахаха стига де. Празници идват, какво ниво? Вчера на приятели дето не слушат чалга им пуснах това и направиха познатата физиономия на Андреа!🤪🤪

КУ КУ КУ КУ

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Амброжка. каза:

Моля?

 

Невероятна богиня и кралица.
Очаквам скоро и снимка с Галин с любовни обяснения, той да й се подмазва за да не пуска компромати за него, след това дует и договор с Alpha Music. Ще смажат.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

@Danger., коментарите за снощи оставям на теб. 

Лек и успешен ден на всички, аз се връщам да спя.

На Галче ли сте ходили? 
Аз съм й на участие на 26, нямам търпение. ❤️

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Beat. каза:

Невероятна богиня и кралица.
Очаквам скоро и снимка с Галин с любовни обяснения, той да й се подмазва за да не пуска компромати за него, след това дует и договор с Alpha Music. Ще смажат.

Фотос с Галин, колко обикновено. Направо актово видео към въпросния дует, уплоуднат директно в порнхуб. Все пак гоним следната реакция от всички

3F8C6575-95A4-43F1-AB51-8F7F5AD28FC7.jpeg.e03e69c2dd19b8c53116f833332113bc.jpeg

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амброжка. каза:

Пожелаваме и неспирно желание да твори и да продължава да жъне все по-големи успехи на сюнетната сцена! Да си почерпим с един вълшебен трак от близкото минало!

 

Точно този трак исках да пльосна! Но заради прякора Стюрдеса, оставих на теб! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

@Danger., коментарите за снощи оставям на теб. 

Лек и успешен ден на всички, аз се връщам да спя.

Ако беше останал само 2 минути повече...... 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Хахаха стига де. Празници идват, какво ниво? Вчера на приятели дето не слушат чалга им пуснах това и направиха познатата физиономия на Андреа!🤪🤪

КУ КУ КУ КУ

И какво като идват празници. Едно е да се слушат ритмични парчета като Излъжи ме и Феноменален, а друго песни, от които да те е срам, че си българин като Ламбото. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Fast каза:

 

Силата, която тази жена притежава е просто неописуема... Преслава може просто да отиде и да седи там без да пее и хората пак ще откачат и ще и крещят песните.. Няма такава МОЩ, няма такова ИЗЯЩЕСТВО...

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е било на участието на Галена? Бях на крачка да ходя (клубът буквално ми беше на една крачка), не реших, че не ми се влиза повече в такава тъпканица след участието на DJ Dess. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Koulee каза:

Силата, която тази жена притежава е просто неописуема... Преслава може просто да отиде и да седи там без да пее и хората пак ще откачат и ще и крещят песните.. Няма такава МОЩ, няма такова ИЗЯЩЕСТВО...

Пее на живо, сичко е нагласено. Предварително организирани - и почерпени с пица предполагам - 5 човека от пред да пеят, щото ша снимат отзат с камера. 

Жалка история с тоя дует, мумиите няма ли да пускат нови песни вече, за да приключваме с тоя флоп? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля че ако не бяха скандалните икони Азис и Боки 13, хомофобията на балканите нямаше да е на толкова високо ниво?😂😂

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Някой бързо да предлага на Галоша Цецо Си за нов дуетен партньор докато не са го набарали Роксана или Ломска. Все пак вече делят една ниша в попфолка. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Само аз ли мисля че ако не бяха скандалните икони Азис и Боки 13, хомофобията на балканите нямаше да е на толкова високо ниво?😂😂

 

Вероятно си само ти. Първо е нелепо да сравняваш нико му известен швестер с Азис. Второ Азис лично според мен има голяма заслуга поне в България все повече гейове да се откриват и дори демонстрират сексуалността. Както и това да бъдат разбрани от не малка част в обществото. В провинцията все още може да има смут покрай разлипните, но в София, дори Пловдив, отдавна хомофобията е далеч по малка в сравнение с години. Към днешна дата много психоложки трудове доказват, че голяма част оъ хомофобите са такива, защото са със скрити хомо наклонности. Иска им се да нахлузят чорпогащите на майките си:laughing:

 

Виж такива като Рашия, Пеньо и други със сигурност имат пръст в принизяването на фей културата и общността. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

И Мара Шулевна

Слочаенос? Не мисла! Сигурно се кърши някъде под звуците на Оставете ни на Мира или Дай ми, дай. Аз лично я черпя с това!

преди 2 часа , Willy каза:

Screenshot-20191222-143224-Instagram.jpg

 Ох 😂😂😂

Туй реално ли е? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Вероятно си само ти. Първо е нелепо да сравняваш нико му известен швестер с Азис. Второ Азис лично според мен има голяма заслуга поне в България все повече гейове да се откриват и дори демонстрират сексуалността. Както и това да бъдат разбрани от не малка част в обществото. В провинцията все още може да има смут покрай разлипните, но в София, дори Пловдив, отдавна хомофобията е далеч по малка в сравнение с години. Към днешна дата много психоложки трудове доказват, че голяма част оъ хомофобите са такива, защото са със скрити хомо наклонности. Иска им се да нахлузят чорпогащите на майките си:laughing:

 

Виж такива като Рашия, Пеньо и други със сигурност имат пръст в принизяването на фей културата и общността. 

В България е никому известен, ама написах балканите. Точно този образ преди 10 години в бивша Югославия беше страшна сензация и предизвика масов хейт с участията му в реалита и разни предавания. Всеки който чуе думата "Гей" си представяше този образ.🤢

В Бг не ми се вярва да е било по-различно с Азис. Песните му се слушат ама визията му винаги е била подигравана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

 

Туй реално ли е? 

Не знам, на мен ми излезе на стори. От клуба чак преди час са качили нова снимка, така че може и да е било реално.😂

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...