Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Starboy каза:

Естествено, че е фактор Спотифай, там всеки си пуска това, което наистина иска да слуша, а не да му тръгват автоматично някои песни по 40 пъти. Жалко само, че в Бг не е силно развит и цифрите са доста слаби, но все пак е показател, особено за отдавна излезнали песни, защото не се натрапват абсолютно никъде, а си се пускат само и единствено на свободна воля.

Може и да е фактор ама е трудно за сравнения. Примерно Дай ми още е топ 2 на Анелия там и излиза в най-популярните й, демек продължава да трупа, само защото Анелия е дъно откъм последната продукция и всеки нормален ще я избере пред новите. От друга страна Пей сърце е затрупана от новите хитове на Галена, които също държат ниво. Не знам дали е и в топ 10 на Галена в спотифай.  Затова е неуместно сравнението ти от по-горе.

Маракеш обаче е с 340к там. Това прави ли я топ 5 за миналата година?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Може и да е фактор ама е трудно за сравнения. Примерно Дай ми още е топ 2 на Анелия там и излиза в най-популярните й, демек продължава да трупа, само защото Анелия е дъно откъм последната продукция и всеки нормален ще я избере пред новите. От друга страна Пей сърце е затрупана от новите хитове на Галена, които също държат ниво. Не знам дали е и в топ 10 на Галена в спотифай.  Затова е неуместно сравнението ти от по-горе.

Маракеш обаче е с 340к там. Това прави ли я топ 5 за миналата година?

Топ 10 на най-популярните там се базира на десетте песни, подредени 1-10 в реда, в който правят най-много стрийм за изминалата седмица.

За Маракеш - нямам какво да кажа, странно много са, определено.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Десита - Галена

Лидия - Преслава

 

 

Факт, значи аз съм фен на Галена от новото поколение!

Мила, надуй си този хит и да ти е леко на душата ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, -A. каза:

Ти пък ако не споменеш Десислава няма да си щастлив. :D :D :D Мачкаш.

Яница категорично е една от богините на Спотифай. Мачка със стрийминг.

''Отмъстителката'' - 123к.

''Изкушение'' - 110к.

Двата й най-големи хита от 2015 и 2016 привличат по-голям интерес в новата модерна стрийминг платформа, отколкото всичко от 2014. За споменаване си е. :D

Не искам да споменавам цифрите на Много съм добра и Да вдигнем шум, защото ме е срам от тези песни... но и там е добре положението като за сезонни хитове.

преди 14 минути, Starboy каза:

Естествено, че е фактор Спотифай, там всеки си пуска това, което наистина иска да слуша, а не да му тръгват автоматично някои песни по 40 пъти. Жалко само, че в Бг не е силно развит и цифрите са доста слаби, но все пак е показател, особено за отдавна излезнали песни, защото не се натрапват абсолютно никъде, а си се пускат само и единствено на свободна воля.

За жалост и в Spotify я има тази работа с пробутването на едни и същи песни. В началото на годината бях на безплатната версия и трябваше да слушам няколко подбрани уж от приложението, за да стигна до желаната от мен. От лятото съм на платената и е същата работа, когато ме мързи да извадя телефона и да превключвам, и съответно автоматично ми тръгват някакви произволни. :D

На Spotify плюса им е, че са много по-удобни. YouTube и те се опитват да пробутат някаква версия за стрийминг без включен екран, но за мен е безумно, че им е платена, при положение, че хората свързват Тубата с безплатно. Да не говорим за тоя закон, който сега съвсем ще ги прецака. Затова Spotify ги мачка напоследък, а и в Бг също отиваме на някъде по този въпрос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Starboy каза:

Дай ми още - 340К

Пей сърце – 236К

Тоест и за 2016 Галош е втора. Тежък удар за Галеновите. Втори за тази вечер. А И на всички като теб? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Donatella каза:

Десита - Галена

Лидия - Преслава

 

 

По скоро Диона е Галена... Супер много прилича. Съшата неадекватница. Десита е талантлива, харизматична и скромна. Нишо общо с Галена... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Факт, значи аз съм фен на Галена от новото поколение!

Мила, надуй си този хит и да ти е леко на душата ❤️ 

 

Аз пък на Преслава (Лидия) хехе

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Тоест и за 2016 Галош е втора. Тежък удар за Галеновите. Втори за тази вечер. А И на всички като теб? 

Тя мачка със завидните 186К

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиращо, но този път и аз клоня към Преславата (Лидия). Макар че Десита ми е много по-близо до нея, отколкото Преслава ми е до Галена.

А Данна и Ивета ги виждам като Десислава и Камелия (добричката и фаталната), но като че и там съм повече за Камелия. Явно за това са новите поколения- да ни сменят старите възгледи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Смятах че няма какво да се каже, точно заради този абсурд.

Моето слабо място е песен която по-бавно и доста по-късно започна да се развива. Смятам че ако Галена реши да изпее Хаваната също ще получи реакция, но явно по концертите е заета да си пее всичко ново. От друга страна си е доста лесно запеваема с това "Да, да, да...". Много пъти съм се повторял и затова ми е тъпо да споря точно на тази тема, когато знам че нито аз щe променя твоето мнение, нито ти моето. И пак давам примера с Моро му и Не се изтриваш. Едната смаза с 10 пъти по-голям прием, но това означава ли че другата не е на нивото й или даже и по-голям? За спотифай, И Фаст може да потвърди ле Кой липсва от акаунта на Галена. Сега е останало само това от Фики, което може да е вече и в нейния, не съм проверявал. Или е = или е с повече от нея. И пак не е фактор, щото всичко зависи след кои тракове тръгват. Спотифай ми е фактот само за новите песни, дето се качват премиерно. 
Така сега и ти може да удариш една реакция на този пост, щoто не ми се спори за МСМ.😀
 

Давам ти сърце, защото те обичам, но искам да се изплюя на мнението ти:laughing:

Аз може да не мога да променя твоето но всичките приеми на МСМ и убедителното и водене в Спотифай би трябвало малко или много да го разклатят. 

Освен това тук спора е за песни, излезли в една и съша година, но по конкретно за развитието им през годините, така че сравнението с Моро му и Не се изтриваш или Феноменален и Да гори са неуместни. За тях е доста по трудно да се прецени коя е по успешна. След години ще си проличи. Преса е започнала да налага Да гори като следваща нейна емблема. Предполагам и с Пиян ще пробва, докато Галема винаги си е заебаваланхитовете. Само Кой не заеба. 

 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Шокиращо, но този път и аз клоня към Преславата (Лидия). Макар че Десита ми е много по-близо до нея, отколкото Преслава ми е до Галена.

А Данна и Ивета ги виждам като Десислава и Камелия (добричката и фаталната), но като че и там съм повече за Камелия. Явно за това са новите поколения- да ни сменят старите възгледи. :D

То сравненията са хубаво нещо, но си требва и хитове. :g2:

Той Пайнера затова пропадна до там, да се сдобрява с Андра, за да не ги плюе.... :1000(29):

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Давам ти сърце, защото те обичам, но искам да се изплюя на мнението ти:laughing:

Аз може да не мога да променя твоето но всичките приеми на МСМ и убедителното и водене в Спотифай би трябвало малко или много да го разклатят. 

Освен това тук спора е за песни, излезли в една и съша година, но по конкретно за развитието им през годините, така че сравнението с Моро му и Не се изтриваш или Феноменален и Да гори са неуместни. За тях е доста по трудно да се прецени коя е по успешна. След години ще си проличи. Преса е започнала да налага Да гори като следваща нейна емблема. Предполагам и с Пиян ще пробва, докато Галема винаги си е заебаваланхитовете. Само Кой не заеба. 

 

То ако изпее Хаваната, Феноменален, Моро му няма да остане време за новите хддд.
Да избягам от досадната тема. На мнение съм че и двете са способни да напълнят и концертна зала. Няма да станат по-бедни ако не ходят по участия 3 месеца, нито ще ги забравят. На Преслава ще има много хора заради хитовете и пеенето, а Галена заради хитовете и шоуто. Всичко е възможно и лесно, стига да им стиска да го направят. Задължително им трябва и някой който разбира от реклама.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Starboy каза:

Тя мачка със завидните 186К

Горе не отбелязах, че даже е втората най-силна самостоятелна от 2016 след Дай ми още. Мама Ураган (78k), Като теб (80k), Гот ми е (109k)... всичките й дишат прахта в Spotify. Дес мачка с по-нова песен, която се слуша във времето!

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Шокиращо, но този път и аз клоня към Преславата (Лидия). Макар че Десита ми е много по-близо до нея, отколкото Преслава ми е до Галена.

А Данна и Ивета ги виждам като Десислава и Камелия (добричката и фаталната), но като че и там съм повече за Камелия. Явно за това са новите поколения- да ни сменят старите възгледи. :D

а Ариа ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

То сравненията са хубаво нещо, но си требва и хитове. :g2:

Той Пайнера затова пропадна до там, да се сдобрява с Андра, за да не ги плюе.... :1000(29):

 

Данна и Ивета тепърва прохождат, но Лидия и Десита вече са подходящи за сравнения, защото си имат хитовете.

Коментирай, че Деси Слава вече мачка като ди джей! Различна, както винаги!:walkman:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

То ако изпее Хаваната, Феноменален, Моро му няма да остане време за новите хддд.
Да избягам от досадната тема. На мнение съм че и двете са способни да напълнят и концертна зала. Няма да станат по-бедни ако не ходят по участия 3 месеца, нито ще ги забравят. На Преслава ще има много хора заради хитовете и пеенето, а Галена заради хитовете и шоуто. Всичко е възможно и лесно, стига да им стиска да го направят. Задължително им трябва и някой който разбира от реклама.

Бих отишъл на концерт на Галена само ако е подготвила лайв записи. Иначе ушите ми няма да го понесат, колкото и да е интересно това, което е подготвила. 

А представям си ако е на живо медиите как ще го отрязат... И Цура Пеевска няма да може да и помогне😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Бих отишъл на концерт на Галена само ако е подготвила лайв записи. Иначе ушите ми няма да го понесат, колкото и да е интересно това, което е подготвила. 

А представям си ако е на живо медиите как ще го отрязат... И Цура Пеевска няма да може да и помогне😁

Ще са заети с това да коментират решението и представянето й.🤗

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Влизам в тренда с милиони"

6 месеца - 423.087 гледания

"С един милион за ден"

Май около 200-300к беше направила

 

Моля българските текстописци да влезнат понякога в нейбъла за да не излагат клиентките им ненужно

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...