Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Идол (ако има) - Галена
Певица - Преслава
Певец - Денис Теофиков
Песен - "Пиян"
Видео - някой на Галена или "Гъзарка"
Дует - "Тръгвай си"

Нататък не знам... Песните на Емилия защо ги броите само за неин успех?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Putin каза:

Дует на годината - Ламборгини

Певица и Мегазвезда - Галена

Не сме 2014-2016. 2019 сме, а през 2019 Галена във всяка категория е втора или трета. Ламборгини може да вземе единствено някоя малинка за срам и гнус на годината. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Идол (ако има) - Галена
Певица - Преслава
Певец - Денис Теофиков
Песен - "Пиян"
Видео - някой на Галена или "Гъзарка"
Дует - "Тръгвай си"

Нататък не знам... Песните на Емилия защо ги броите само за неин успех?

Дует ДОБРЕ ЛИ СИ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Beat. каза:

Идол (ако има) - Галена
Певица - Преслава
Певец - Денис Теофиков
Песен - "Пиян"
Видео - някой на Галена или "Гъзарка"
Дует - "Тръгвай си"

Нататък не знам... Песните на Емилия защо ги броите само за неин успех?

За всичко съм съгласен. Галена няма по добро и високо бюджетно видео от Гъзарка. Дори от към видеа тази година нито Галош, нито Цура са показали нещо кой знае какво. Иначе за мен от видеста на Галена най силно е това към Паникаа. Цура предложи лъскави видеоверсии, но до там. 

Иначе Ема и Денис, както и Деса също заслужават номинация за видео. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Мале това ако го кавърдиса някоя.

 

Яко в. Тази Tayna е голяма работа в момента. В Бг виждам Диона, Галена и Галин в трио да я направят. Но не е достатъчно мазна, за да гръмне. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За дует реално е доста труден избор между Няма да ми мине, Добре ли си и Тръгвай си/Акула. Иначе ако имаше награди почти съм сигурен че дъртия нямаше да откаже да връчи награда на легенда като Миле, особено ако е на церемонията им.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

IMG_20191222_194643.jpg.3f6853409ba06cd66f97569f7005d8a0.jpg

🙄

"Добре ли си" може да е диско хит.

Дует Тръгвай си

Диско хит Акула. 

Най задържалата се песен като гледания за 2019 е Гн директоре между другото. Ако беше на някоя Пайнерка, щеше да се бута във всяка категория. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Най задържалата се песен като гледания за 2019 е Гн директоре между другото. Ако беше на някоя Пайнерка, щеше да се бута във всяка категория. 

Не е тя. Кавъра на Бонка е.
 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Beat. каза:

Идол (ако има) - Галена
Певица - Преслава
Певец - Денис Теофиков
Песен - "Пиян"
Видео - някой на Галена или "Гъзарка"
Дует - "Тръгвай си"

Нататък не знам... Песните на Емилия защо ги броите само за неин успех?

По абсолютно същия начин гледам на нещата, то това си е и реалността, де. Само за Дует бих се поколебал между Тръгвай си, Акула, Добре ли си и Няма да ми мине. А за клип може би бих подкрепил След 1000 жени, за да поощря правилните стъпки на Десислава.

Искам да има и Медийно присъствие. Не можем да лишим Преслава от най-категоричната й победа от години насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

За всичко съм съгласен. Галена няма по добро и високо бюджетно видео от Гъзарка. Дори от към видеа тази година нито Галош, нито Цура са показали нещо кой знае какво. Иначе за мен от видеста на Галена най силно е това към Паникаа. Цура предложи лъскави видеоверсии, но до там. 

Иначе Ема и Денис, както и Деса също заслужават номинация за видео. 

Паника реално е доста по бюджетно. Гъзарка хич не ме кефи. Това се вика пари хвърлени на вятъра. Монтирането е доста тъпо, особено ефектите накрая. Болка моя е доста по-яко. А от видеата на Ана - Шампиони.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

 

Искам да има и Медийно присъствие. Не можем да лишим Преслава от най-категоричната й победа от години насам.

аааа забрави май Андреа и шизофренията й!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

За "Няма да ми мине" не се сетих, но мисля, че "Тръгвай си" е по-силна.

Балада - Галена/Емилия и Денис/Роксана

Дебют - Ариа/Лидия

Според мен любимка на пайнера е Данна и именно тя щeше да спечели дебют. Лидия и Десита не мисля че щяха да ги номинират.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Не е тя. Кавъра на Бонка е.
 

 

Повечето гледания дори не са от България. Гн Директоре и Жено бягай са най задържалите се в бг тренда в попнейбъл. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Повечето гледания дори не са от България. Гн Директоре и Жено бягай са най задържалите се в бг тренда в попнейбъл. 

На Бони е единствената песен задържала се в топ 20 на три тримесечия. А в последното още е в топ 5. По това съдя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя "Време е" е кавър на песен с общо 140М и дует с оригиналния изпълнител. Даже и малко е направила, но все пак си е голямо постижение за Бонка.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

На Бони е единствената песен задържала се в топ 20 на три тримесечия. А в последното още е в топ 5. По това съдя.

Самия ти каза, че гледанията които отчита за БГ са общи с оригинала на Време е - Ципеле. Изобщо на Бонка версията почти не съм я чувал никъде. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Beat. каза:

Нека има и анти-награди, там ще е забавно. 😂

 

Не е за вярване че Джени успя да направи по-слаба година и от 2016. Аман аман, ужас!

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

аааа забрави май Андреа и шизофренията й!

За жалост кризите й и по-скоро съпътстващите ги истини не станаха чак толкова масова новина като скандала с носа на Преслава. Всякакви хора, с които заговарям за това отвръщат нещо от сорта "Как можа да се обезобрази така?" Аз все още не смятам, че е грозна, просто прилича на Галена и други.

преди 10 минути, Beat. каза:

За "Няма да ми мине" не се сетих, но мисля, че "Тръгвай си" е по-силна.

Балада - Галена/Емилия и Денис/Роксана

Дебют - Ариа/Лидия

Балада - Сърце

Дебют- Лидия категорично на Рама наградите... Ако направят Пайнерски и не може да бъде номинирана- Малката (дебют си е за Пайнер :D ) или Данна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...