Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Willy каза:

Че не й се получи е така, но чак унижена едва ли е била. Сигурно затова Фейди я уважи и дойде в Бг, а Аксент я искал обратно в студиото през 2017 за нова песен. Да не забравим и още една певица която има много повече провали на англ, испански итн..😁😉

 

Ами ще я уважи, като му е платила хонорара + самолетните билети. Както навремето и Килата я уважи срещу 10 бона. И за дует му се натискаше, но Цура плати повече. 

Да, Аксент е искал второ парче с нея, въпреки краха на първото, платено изцяло от Галош, но мегастарката от Смядово му отказала... Айде да се осъзнаем малко... 

Деса има 2 тотални хита като Десс - Only you & I like. Пръскаха ги по радиостанциите от София чак до Букурещ. :laughing:

НО да, и тя бе жестоко унижена в опитите си, но ако Деса не слушаше путката, а главата си и не бе захвърлила Галин като опаковла от вафла Боровец може би щеше да има далеч по цветуща кариера и тук и навън. Нека не забравяме, че кариерата на Галена потръгна след като прилапа депресирания тогава Гальо Вафлата. 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Donatella каза:

Teqeiro има над 10 млн

Има 10 милиона за повече от 4 години. Песните му от същия период правят по 30-50 милиона, а за по раннитв му да не говорим... 

Емилия с неизвестния Джей Мали направи 10 милиона за 7 месеца. След 4 години ще са поне 25!

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Гледах Атограф от концерта на Планета. Това Янева е много неприятно и фалшиво същество. Така ми се иска Пеевски да и набие шута да я видим тогава каква звезда е. Анелия за сметка на това е много готина. Напълно заслужено обра овациите. 

Ани е видимо доволна от фурора си. Отново си изигра добре картите 🥰

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не казвате, че хитът на есен-зима “Така ни се пада” е имал брутален прием на този макар така силно неуспешен концерт? 
 

Анелия също е била жестока, а Емануела, Цуци и Теди А. са за коша и напълно излишни на едно такова мероприятие.

  • Like 3
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана е най-жестоката на този концерт. По отпусната не е била. Физиономията й крещи "Най-накрая се разкараха от концертите двете ми вечни конкурентки"!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Ана е най-жестоката на този концерт. По отпусната не е била. Физиономията й крещи "Най-накрая се разкараха от концертите двете ми вечни конкурентки"!

Сигурно е останала доволна, унижавайки Емануела с прием и бис, макар и да не е била последна. Така се прави. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Сигурно е останала доволна, унижавайки Емануела с прием и бис, макар и да не е била последна. Така се прави. 

Емануела не само че се изложи с плейбек и никакъв контакт, но показа че и старите й песни не й се помнят и всичко е било за един сезон. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Оле Джени хДДд Няма да дава календари за един таг, иска да чуе историите ни жената.

Казах и, че това с таговете е тъпо. По-добре да ги накараме да пишат нещо. 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, omline каза:

И това доживяхме - песен на Коцето в аулата на Софийския университет

 

Zaika’s impact 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето ще се убие тези дни от път. Вчера в Благоевград, утре в Несебър и в Бургас, уж на 21.12 нямаше участие, днес качил наново участията и за 21.12 ще открива нов клуб в Пловдив. От Бургас директно в Пловдив, дано успея да стигна до него, той ще бърза за Пловдив сигурно. 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Във връзка със функционалностите, които искаме да видим в popnable, има ли вариант класациите да могат да се изтеглят във формат .csv. Много ще е полезно за хора, които обичат да си ги компилират, като мен, много по-лесно е да се манипулират данните така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чумомумислава се опитва да пробута хваналия пайДЖина албум, белким после го обяви за 13 пъти диамантен.

https://signal.bg/ето-как-преслава-се-разбра-с-дядо-колед/

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Donatella каза:

а тука във форума я изкарват  третозарядна:dontknow: 

 

има 3 клипа над 20 млн.

 

Преси-Джексъна НЯМА НИТО ЕДНА ПЕСЕН НАД 20 МЛН

Какво друго да очакваме... Това е форум за Преслава и Галена, най-вече за първата... Другите, колкото и масови да са били или да бъдат, си остават в сянката им... тук.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Чумомумислава се опитва да пробута хваналия пайДЖина албум, белким после го обяви за 13 пъти диамантен.

https://signal.bg/ето-как-преслава-се-разбра-с-дядо-колед/

Хммм, ако раздаде 10 бройки, ша увеличи общите продажбите със цели минимум 50%, а вероятно и повече. 

преди 43 минути, Donatella каза:

а тука във форума я изкарват  третозарядна:dontknow: 

 

има 3 клипа над 20 млн.

 

Преси-Джексъна НЯМА НИТО ЕДНА ПЕСЕН НАД 20 МЛН

То ако предброим гледанията на всички копия на Зоопарк, тва е най-слушаната чалга песен на всички времена. Ама както казахме, Аман да бей с тия гледания! Важното е какъв видим кеф и доставя Гъзарката, и с къф си денси там на нея, на плейбек или е пяла отгоре дори не ме вълнува! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Starboy каза:

Zaika’s impact 

Майтапа настрана, песента му е много хубава и звучи адекватно на мястото, но ме напушва на смях,  защото съм абсолютно убеден, че публиката там я смята за народна.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Senhor каза:

@meleto Във връзка със функционалностите, които искаме да видим в popnable, има ли вариант класациите да могат да се изтеглят във формат .csv. Много ще е полезно за хора, които обичат да си ги компилират, като мен, много по-лесно е да се манипулират данните така.

Всичко може. Предлагам ви да слагате предложенията в тази тема. Вчерашните дискусии вече ги забравих :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално ли е песен на Милко толкова да ме зариби? А Анелия ще ме побърка с неадекватност, да изкара толкова силна песен, но не нейна си, ами с Милкан във ft. въпреки че това си е дует за мен. Тя пее в половината песен, повече отколкото Преслава в "Така ни се пада". 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...