Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен пък не ми допадна чак толкова песента на Милко и Ана, може да ми хареса повече с времето.

Обаче сте ми много интересни с това "защо Аня не я е пуснала самостоятелно" - очевадно е, че Милко е поръчал и платил всичко, след което е поканил Анелия. Какво искате да направи тя, да открадне на човека проекта и да го направи сама? Та тя дори не се е снимала за клипа.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12/19/2019 от 16:02, Starboy каза:

А как тогава ти се е заситило любопитството, без дори да си го прочела?

Сигурно невероятната обложка за CD-то към броя й е дошла в повече и го е зарязала. 🤔

63dd9e9ad30ea45007ce1eac1cb74676.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, сериозно, като ги прочета тези двамата някъде, Мария и Митко Димитрови, вече ми напомня секта. Благодарим на Мария и Митко Димитрови, ние сме в перфектни отношения с Мария и Митко Димитрови (но няма да дойдем на коцнерта), Мария и Митко Димитрови честитят еди какво си... И всичко е написано с някакви такива хвалебствия в стил фен в "Нов фолк", дето посвещава стихче на любимката си . Изкукали... Стотици хиляди българи, най-гледаната телевизия, безчет щастливи мигове дарявали, дъги и еднорози... Не мога просто. И сайтът на телевизията е пълен с такива новини и разни изхвърляния, Галя зае мястото на Женя Маратонката и като я чуя и се чудя не се ли спуква тайно от смях зад кадър като изрече поредната фантасмагория. Могат да им повярват вече сигурно неколцина, дето мислеха, че Герганата наистина е летяла в космоса да снима онзи видеоклип.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук такива изхвърляния имаше какво шоу била направила Ариа, че имах някакви очаквания... И като видях преди малко представянето и, направо се чудя в джунглата либсте расли някои... Малина, Андреа какви неща са предлагали. Едната още преди 15 години, а другата преди 10... Какво шоу видяхте точно? Дори видеостената и простее... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия беше просто най-голямата звезда на концерта, изключвам Деси, но при нея има спад, Анелия въпреки скандалната си година пак е по-напред, хората все някоя голяма звезда си чакаха. Горката Емануела, чак жал ми стана.

 

И между другото случайно кликнах на 101 страница и съм се смял пет минути, живи и здрави да сте Кити и Tанчето. 😅

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Beat. каза:

Брей... голямо четкане, голямо чудо

 

Какъв е този набръчкан пръст като на динозавър?

  • Haha 6

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на родната реч 😍

732472CE-59C8-4D2C-AD86-C96133EF7649.jpeg

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Кралицата на родната реч 😍

732472CE-59C8-4D2C-AD86-C96133EF7649.jpeg

Прес явно се учи от Джен на хапливост.:heart: Иначе често ги заяждат в коментарите за някакви абсолютни глупости, колкото да се хвалят, че видиш ли "са поставили тая проста чалгарка на мястото й". Много мразя някакви псевдо учители по БЕЛ да си демонстрират знанията като раздават непоискан акъл на непознати. Тъпо е и всъщност не показват интелект по този начин, а само дребнавост и невъзможност да изпъкнат с нещо друго.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале,мале ама това "Не сме безгрешни" има почти 30 милиона от всички клипчета. Сигурно Глория много я е яд,че така и не й снима клип и че покрай сегашната истерия по "Ледена кралица" никой не подозира,че оригиналната версия е нейна,а не на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Beat. каза:

Брей... голямо четкане, голямо чудо

Все едно Жени Димова го е копнала от гатанките във "Фолкмаратон" тип открий песните в тескта. :D 

Голямо уважение, голямо нещо. Картичка с принтирано листче, хванато с телбод. И най-вече е от МК "Пайнер" и ТВ "Планета". 😂:)

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Beat. каза:

Брей... голямо четкане, голямо чудо

 

"Мария и Митко Димитрови, Музикална компания 'Пайнер', Телевизия 'Планета'" е много странен начин на изписване на "Марго Лозанова"

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Kriminal каза:

"Мария и Митко Димитрови, Музикална компания 'Пайнер', Телевизия 'Планета'" е много странен начин на изписване на "Марго Лозанова"

Tва май е картичка от Планета. И като се има предвид колко царици счупенячки бачкат у планетата, направо си е чудо, че не е по - мазно като мила, муцка, и т.н. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Tва май е картичка от Планета. И като се има предвид колко царици счупенячки бачкат у планетата, направо си е чудо, че не е по - мазно като мила, муцка, и т.н. 

Абсолютно. Пайнер са толкова банални и скопени речово... Не разбирам Глория какво се е подмокрила, при положение че в последните години Пайнер се държаха ужасно с нея. "Какви са тези балади, кой слуша сега балади"... Концертът за 20 години - някаква помощ случайно да видя от тях? На един от сборните концерти дори я лишиха от визитка. Ясно си спомням разочарованието ѝ, и с право - тогава ходех по участия. Винаги е била обрана и не се е оплаквала, не е упреквала директно, но се знаеха тия неща. Даже в книгата малко се е отпуснала да си каже за кои години се чувства лишена... Но защо не застана да каже: "Да, 2015 ми беше трудна, имахме трудна комуникация с Димитров". Единствено в Сигнал при Стоянова каза някои неща повече, но с недомлъвки. Не знам това от къде идва - страх да не влиза в обяснителни режими, прави се на недосегаема от такива неща и над тях, или прекалена лоялност? За мен тая фирма не я заслужават, и не само нея... и като цяло вече ми е ретроградно да се стои там. Ок, те вече са ѝ само издатели реално, но се съсипа всичко, което такива имена като нея изградиха. И накрая зле изрязани, принтирани и залепени картички... И трябва да се радваме като циганче на баничка?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Абсолютно. Пайнер са толкова банални и скопени речово... Не разбирам Глория какво се е подмокрила, при положение че в последните години Пайнер се държаха ужасно с нея. "Какви са тези балади, кой слуша сега балади"... Концертът за 20 години - някаква помощ случайно да видя от тях? На един от сборните концерти дори я лишиха от визитка. Ясно си спомням разочарованието ѝ, и с право - тогава ходех по участия. Винаги е била обрана и не се е оплаквала, не е упреквала директно, но се знаеха тия неща. Даже в книгата малко се е отпуснала да си каже за кои години се чувства лишена... Но защо не застана да каже: "Да, 2015 ми беше трудна, имахме трудна комуникация с Димитров". Единствено в Сигнал при Стоянова каза някои неща повече, но с недомлъвки. Не знам това от къде идва - страх да не влиза в обяснителни режими, прави се на недосегаема от такива неща и над тях, или прекалена лоялност? За мен тая фирма не я заслужават, и не само нея... и като цяло вече ми е ретроградно да се стои там. Ок, те вече са ѝ само издатели реално, но се съсипа всичко, което такива имена като нея изградиха. И накрая зле изрязани, принтирани и залепени картички... И трябва да се радваме като циганче на баничка?

Защото тя си ги обича, тя се прави на ледена царица, но се е заобиколила от принцески като този Хари и тем подобни. После реве, че я били предали. Ми от такива кво да очакваш ма ? Но тя обича маз маз, мазно да тече. Да я наричат царица, богиня, номер 1. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото тя си ги обича, тя се прави на ледена царица, но се е заобиколила от принцески като този Хари и тем подобни. После реве, че я били предали. Ми от такива кво да очакваш ма ? Но тя обича маз маз, мазно да тече. Да я наричат царица, богиня, номер 1. 

Не знам - все вярвам, че усеща нещата рано или късно и си дава сметка, но няма как да разбереш какво точно е премислила, защото не дава вид. Глория не е лош човек, просто странно изразява нещата и дава объркани сигнали. Аз не мисля, че и тия мазници ги има за мъже на място или приятели висша степен - просто си знае кой за какво става и че трябва да се поддържат фиктивни отношения, за да върви работата. Мисля, че в семейството си е себе си обаче и се раздава, книгата до голяма степен ми хареса, макар че повечето неща ги знаех, де.

Но ето това, за което говориш, е причината мен да ме гледа подозрително - аз, дето винаги съм бил първи, като е трябвало да бъде защитена, но проблемът е, че съм критичен. Не знам тя колко не е разбрана, ама и тя самата често не си дава зор да разбере правилно хората, които ѝ мислят доброто. Затова лятото ѝ написах това за басейна и песните, беше ми и кеф - е така малко да се отпусне и да види, че не съм лош. Недай си Боже критика да напиша обаче, кой съм аз да си го позволя... А това за Янакиев просто... от всички, дето са се изказали в книгата, ето това е най-хлъзгавият човек. Който работи в Планета, знае какъв е реално.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...