Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, retr0 каза:

Няма значение. Стартирала е заедно с Преслава, пускала е песни, имала е и успешни, значи е от тая генерация. 

Татяна от коя генерация е? 20 години кариера, а все за дебютантка минава. 

И Татяна е от 2002 с "Остани" и "Дадох".

Беше много смешно как до преди няколко години такива като нея, Биляна, Юнона и Милица все в сайта на Пайнер ги пишеха като "младите надежди на поп-фолка". :lol:

  • Like 2
  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Плюс това от старата генерация Преслава е най-успешна към днешна дата, а не Камчатката. :dontknow:

Така де, може и нейното поколение да причислим там вече - все пак е стартирала с 6-7 години разлика след Камелия или Ивана примерно. Сега новите тръгват близо 16-17 години след дебюта на Преслава, Анелия, Галена.

За старата генерация се приема преди 2000 година. Но няма спор, че Прес е най успешна и то не само от нейната генерация. И от новите имена все още няма по успешна от нея. От старите пък съвсем... 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

За старата генерация се приема преди 2000 година. Но няма спор, че Прес е най успешна и то не само от нейната генерация. И от новите имена все още няма по успешна от нея. От старите пък съвсем... 

Ами ако старата генерация е до 2000, значи съвсем явно е че Кама и Деса са топ. Останалите или са се отказали или се излагат с посредственост от десетилетие вече.

п.с. Не броим Азис естествено, той е друга категория.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старата генерация са изпълнителите на 90-те, когато жанра проби. А дори и сред тях има разграничение, защото първо си имаме едни Дачева и Кристал с най-първите стъпки, после Глория, Румяна и Сашка с баш оформянето на жанра като отделен стил с фенове и вече към 1997 Десислава и Камелия и 1999 Ивана във финалните етапи от стабилизирането му.

Тези след 2000 са по-скоро нещо като втора генерация- появили се, когато поп-фолкът вече беше утвърден и широко харесван, а всеки втори мечтаеше да е чалга звезда заради изграденото от предните. Но и те вече са си старички имена, определено.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Koulee каза:

Татяна не е имала хит до преди 4-5 години, както Яница до Всичко чуждо пожелаваш, въпреки че са с дългогодишен стаж 

Яница имаше голям хит с някакви румънци - 2в1 май се казваше. После направиха още една. Също Спешно с Живко Микса стана хит. Но да, не от ранга на Въртележката или Всичко чуждо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ами ако старата генерация е до 2000, значи съвсем явно е че Кама и Деса са топ. Останалите или са се отказали или се излагат с посредственост от десетилетие вече.

п.с. Не броим Азис естествено, той е друга категория.

Добавям Стораро Киселото мляко и Софка. И те са изпълнители, които имат работа и хитове и до днес. Стораро и Азис се появиха май 2000 година, но все пак някак си клонят към старата генерация. 

  • Like 2
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Яница имаше голям хит с някакви румънци - 2в1 май се казваше. После направиха още една. Също Спешно с Живко Микса стана хит. Но да, не от ранга на Въртележката или Всичко чуждо. 

Яница до преди "Всичко чуждо" не беше чак на нивото на Татяна, Биляна и компания. Беше една идея по-добре - може би на нивото на Траяна и Димана. Имаше доста популярни песни. Към тези, които изброяваш ще прибавя "Пролет, лято, есен, зима", "Аз ли да те уча" и "Съвсем нарочно".

  • Like 5

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Яница до преди "Всичко чуждо" не беше чак на нивото на Татяна, Биляна и компания. Беше една идея по-добре - може би на нивото на Траяна и Димана. Имаше доста популярни песни. Към тези, които изброяваш ще прибавя "Пролет, лято, есен, зима", "Аз ли да те уча" и "Съвсем нарочно".

Яни пя и на едно турне като гост изпълнител.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, hohster каза:

Мария се изложи адски много на концерта.

Искам всички да извикате " 18 години телевизияяя Планетаа"...

Е как да го извикаме това цялото бе жена :D

Иначе подава микрофона и чака, голям смях - всички ТУШ :D

Видео има ли? 😂

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Яница до преди "Всичко чуждо" не беше чак на нивото на Татяна, Биляна и компания. Беше една идея по-добре - може би на нивото на Траяна и Димана. Имаше доста популярни песни. Към тези, които изброяваш ще прибавя "Пролет, лято, есен, зима", "Аз ли да те уча" и "Съвсем нарочно".

Изброените от теб не са стигали до дискотеките тогава, но бяха доста въртяни в ефира на Планета. А 2 в 1 си влезе в чалготеките, Спешно също. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-смешно е, че чакаше бис изглежда, затова тръгна да пее акапелно Твоят град, и то два пъти. Не чух дори един човек да пее с нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Senhor каза:

Хапе любовта също беше сезонно хитче.

Да, пропуснах я.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галош турнето в щатите е флоп точно като на Преслава и Азис. Уви тва беше, сега и да се насере няма да направи годината по - добре. Започна я като принцеса, а завърши като парцалеса. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Изтрили са фен клиповете на Така ни се пада. Някой днес спомена, че имала около 2 милиона от фен клипове. Вече има само 2 с общи гледания малко над 500ка...

Ето снимка от преди два дни на общите гледания на "Така ни се пада". Тъкмо бяхме спорили. Сега на официалното клипче има 4,950,00 и за два дни да е направила средно 90к? и стават около 4,860,000 гледания. Фен клиповете от 2М са останали само още 500к според теб. Значи трябва да се води че има 1,5М изтрити. Нека си го има за да не се правят манипулации

.Screenshot-20191205-182732-Gallery.jpg

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Ето снимка от преди два дни на общите гледания на "Така ни се пада". Тъкмо бяхме спорили. Сега на официалното клипче има 4,950,00 и за два дни да е направила средно 90к? и стават около 4,860,000 гледания. Фен клиповете от 2М са останали само още 500к според теб. Значи трябва да се води че има 1,5М изтрити. Нека си го има за да не се правят манипулации

.Screenshot-20191205-182732-Gallery.jpg

Някой по рано ги беше изброил и написал, че от фен клипове има около 2,100 000,така че около 1,6. Все същото. 

Обаче ще следя официалния клип. Сигурен съм, че въпреки изтритите клиоове, гледанията на официалния няма да се качат. Не отдавна обяснявах, че е само плюс за някой да има второ клипче, което трупа стабилни гледания, защото на всички е ясно, че повечето гледания се правят от автоматично пускане на ютуб, отколкото че някой конкретно е написал в търсачката дадена песен и е пуснал фен клипа вместо оригиналния. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускам си клипчето как Галин коментира Андреа и след него ми почва "На екс"! Кралица на привличането на интерес към себе си! Дори си мисля, че може заедно да са го измислили лисунгерите, нищо чудно скоро да я видим преименувана на andrea_alpha

  • Haha 8
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Пускам си клипчето как Галин коментира Андреа и след него ми почва "На екс"! Кралица на привличането на интерес към себе си! Дори си мисля, че може заедно да са го измислили лисунгерите, нищо чудно скоро да я видим преименувана на andrea_alpha

Ще влезе в ролята на лудата мащеха на Лидия и Десита:roll1:

  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Пускам си клипчето как Галин коментира Андреа и след него ми почва "На екс"! Кралица на привличането на интерес към себе си! Дори си мисля, че може заедно да са го измислили лисунгерите, нищо чудно скоро да я видим преименувана на andrea_alpha

Аз сега го отворих и какво да видя....

26897763_.png.74ffbb076182e8f6e4a589492cc4a61d.png

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...