Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дори и да не съм на сто процента на страната на Андреа, тия коментари на Галин, особено за това тя да си направя свой концерт и да видим колко хора ще отидат, бяха супер неудачни, нелепи и прости. Глупави твърдения, глупаво изказване. Да си сяда на гъза и да трае. Пък ако ще на друго да сяда.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за Андреа. Тоя Галин за какъв се има, вчера се пръкна, да не говорим, че в 21 век го е срам да си каже, че е гей и обича батковци. Егати мишока. Андра може да е всякаква, ама си е права. Дано и Кама се включи. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по-забавно става... :roll1:

преди 10 минути, GSA каза:

Аз съм за Андреа. Тоя Галин за какъв се има, вчера се пръкна, да не говорим, че в 21 век го е срам да си каже, че е гей и обича батковци. Егати мишока. Андра може да е всякаква, ама си е права. Дано и Кама се включи. 

Кама не я искам пак в такива евтини скандали относно продуцирането на Димитров. Доста по-успешна е откакто си гледа нейните проекти и не хапе никой. А и напоследък я чакам да се произнесе по отношение на това коя трябва да е новата лидерка, досега винаги нейния намек е отговарял на реалността.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Махленският скандал между Панда и ГЕЙлин се оказа по-интересен от концерта на кокошарника.

Аз също подкрепям Андреа. Вярно, че е виновна за упадъка на чалгата, но постигна и не малко международни успехи, вкара Кости в Пайнер, имаше дуети с чужденци ... и то без капка певчески талант. А Галин е супер жалък да й скача - всички знаем, че се издигна като яздеше дебелата свиня Благо Солов и мебели Явор му спонсорираха клиповете ... и е още по-жалък като се моли наред за дуети, че ако не са дуетите го чака съдбата на Фики.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Искам Андра да скандализира на макс и да качи някой гей компромат на Педалин.

И междувременно да си осигури защита от евентуално физическо нападение от бесен хомосексуалист търсещ отмъщение, оповестявайки че се е събрала с Кубрат.

  • Like 1
  • Haha 5

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе майка му стара - тръгнала си си преди 4 години от компанията, какво още делиш с Пайнера не мога да разбера, че се отваряш така? 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И междувременно да си осигури защита от евентуално физическо нападение от бесен хомосексуалист търсещ отмъщение, оповестявайки че се е събрала с Кубрат.

Неслучайно хората са казали,че е най-опасно да се биеш с гей/травестит..женска злоба съчетана с мъжка сила.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Неслучайно хората са казали,че е най-опасно да се биеш с гей/травестит..женска злоба съчетана с мъжка сила.

Не важи в неговия случай. Не знам каква мъжка сила има като е висок 170, а се говори че в ерекция му е 10 см ... със сигурност не изобилства от тестостерон.

  • Haha 7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Не важи в неговия случай. Не знам каква мъжка сила има като е висок 170, а се говори че в ерекция му е 10 см ... със сигурност не изобилства от тестостерон.

Е,той само с устните си ще нокаутира висналата Андреа.💁‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е,той само с устните си ще нокаутира висналата Андреа.💁‍♂️

А тя като му хвърли в лицето увисналите си вимета ще го прати в Толбухин. 

п.с. В момента Андреа също се излага с тая снимка. Все едно се опитва да се доказва и не е сигурна в себе си.

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви времена настъпват обаче! :D  Преди се състезаваха коя ще покаже по-атрактивно присъствие, от вчера вече е модерно да изтъкваш колко голяма загуба за всички е отсъствието ти! :D Шантави хора!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа попрекали обаче. Засяга го на тема сексуална ориентация, показва някакви снимки. Самохвалството не е хубаво нещо, ако имаш успехи остави другите да се сетят за тях! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Простотията е завладяла чалгата тотално. Има обаче и разочаровани, че хейтът идва само от Андра. :1000(29): Мисля си обаче, че главният цирк престои. Но за да стане пълен ще трябва да стреля по-сериозен стрелец. :g2:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...