Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Stela каза:

Така, да. Но не означава, че се пуска редовно и е в плейлистите на Dj- ите. 

Е, това вече няма как да го знам. Редовно със сигурност няма как да бъде, но това, че се пуска от време на време, а е на над 5 години е достатъчен показател.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Е, това вече няма как да го знам. Редовно със сигурност няма как да бъде, но това, че се пуска от време на време, а е на над 5 години е достатъчен показател.

Тогава не го казвай по този начин, все едно звучи всяка вечер. Малко изопачи нещата. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Следващата е "Боже прости", която нямам спомени да беше голям хит, въпреки многото гледания. Няма друго с което да е намазала в този период. 

За "Боже прости" не съм съгласен. Това беше първата песен която мина милион за по-малко от 10 дни(за около 7/8) и скандалът около демото помогна. Може би така смяташ защото след нея се появиха сензациите "Горе-долу" и "С мене да вървиш", но ги надживя и двете в дългосрочен план. Жестока зарибявка е и явно още се слуша. Може да видиш и в popnable, че за последният месец има 300к, което е средно 10к на ден след 5 години!!! Виж и коментарите:

 

Screenshot-20191113-215649-You-Tube.jpg

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Единственото,което си спомням около "Боже, прости"  е оригиналната и скандална фраза на Кики- "за тебе бих еб.л".

Клипа не ти ли харесва? Мен ме кара да застана пред духалката и да страдам, развявайки коси на забавен каданс. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тогава не го казвай по този начин, все едно звучи всяка вечер. Малко изопачи нещата. :1000(29):

Не ми е било това целта, веднага казах, че е било като съм бил последния път. Но си права, да, реално не знам колко редовно е в цялостен план, то това е ясно и на всеки и без да го подчертавам, само неща от сорта на "Сен тропе" си се пускат всяка вечер и не минава вечер без тях.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Клипа не ти ли харесва? Мен ме кара да застана пред духалката и да страдам, развявайки коси на забавен каданс. 

Сега ще си я пусна пак и ще изкажа мнение.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

За "Боже прости" не съм съгласен. Това беше първата песен която мина милион за по-малко от 10 дни(за около 7/8) и скандала около демото помогна. Може би така смяташ защото след нея се появиха сензациите "Горе-долу" и "С мене да вървиш", но ги надживя и двете в дългосрочен план. Жестока зарибявка е и явно още се слуша. Може да видиш и в popnable, че за последният месец има 300к, което е средно 10к на ден след 5 години!!! Виж и коментарите:

 

Screenshot-20191113-215649-You-Tube.jpg

Аз казах, че нямам спомени за това. Няма как да твърдя и обратното. На мен специално много ми харесваше. Просто нямам спомени да съм виждала еуфория каквато имаше по "Кой" примерно. Може би ако сега ги изпеят на концерт "Кой" ще има по-голям прием. Според мен тя остана във времето. 

Клипа на "Боже прости" е уникален наистина. Много ефектен, а Галена е много красива. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,жесток трак е "Боже,прости". Зариби ме,но не се изненадвам,тогава Галче беше ТОП и на всички ни беше ясно и без да се разтягат локуми. Ще си я пускам всяка неделя,за да не забравя да се изкъпя.

Но все 2014 си беше годината на ДЖЕН и никой няма да ми промени мнението!

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко смешно изглежда отстрани същите тия, дето се подиграват на някой, че си е направил собствен YouTube канал, да броят няколко часа по-късно гледания в същия сайт...

Ей, ама много крива ви стана Емилия бе? И как пък все на феновете на Преслава и Емилия?! И на такива като Деси Слава, която искала да си направи "шега", ама както винаги умствения й капацитет не й позволи...

преди 6 часа , Fast каза:

Май вътре имаше реклами за участията й, което не е позволено.

Нищо подобно. Канала беше спрян заедно с още няколко от подканалите на "Пайнер", когато бяха свалени всички клипове на Ивана без уредени права. После просто не беше върнат обратно, защото я е имало идеята за собстевен канал, независим от "Пайнер".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Тук Галена е като богиня. Много е красива с тази визия. 

Колко силни им бяха на Пайнер последните няколко концерта, които излъчваха на живо (изкл. наградите от 2015, макар че и те ставаха)… Да им се чуди човек защо от тогава сами си бият автогол след автогол и се мъчат да се закрият, а покрай себе си и чалгата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dan!el каза:

Нищо подобно. Канала беше спрян заедно с още няколко от подканалите на "Пайнер", когато бяха свалени всички клипове на Ивана без уредени права. После просто не беше върнат обратно, защото я е имало идеята за собстевен канал, независим от "Пайнер".

Грешката е моя. Намерих линка към стария канал, и наистина пише че е спрян заради страйкове.

nHL64K9.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, retr0 каза:

За мен “Боже прости” е един от най-големите хитове на 2014, тогава не слушах чалга толкова много и помня, че по дуета се зарибих защото буквално от всякъде чувах песента или я виждах постната някъде. 
Може да не е къртила дискотеките, не знам, но със сигурност е песен с текст, който предразполага широка популярност сред народа, все пак е пълно с плюландии и кypвари, откриващи се в песента. 
А за клипа едва ли има второ мнение - шедьовър. 

Беше си огромен хит в дискотеките близо две години. И все още понякога го чувам.

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, dan!el каза:

Колко смешно изглежда отстрани същите тия, дето се подиграват на някой, че си е направил собствен YouTube канал, да броят няколко часа по-късно гледания в същия сайт...

Ей, ама много крива ви стана Емилия бе? И как пък все на феновете на Преслава и Емилия?! И на такива като Деси Слава, която искала да си направи "шега", ама както винаги умствения й капацитет не й позволи...

Подиграват се на начина, по който го представи. И това не е нищо в сравнение с незаслужените подигравки и сравнения с педофили, които Преслава отнесе заради личния си избор (например). 

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

За "Боже прости" не съм съгласен. Това беше първата песен която мина милион за по-малко от 10 дни(за около 7/8) и скандалът около демото помогна. Може би така смяташ защото след нея се появиха сензациите "Горе-долу" и "С мене да вървиш", но ги надживя и двете в дългосрочен план. Жестока зарибявка е и явно още се слуша. Може да видиш и в popnable, че за последният месец има 300к, което е средно 10к на ден след 5 години!!! Виж и коментарите:

 

Screenshot-20191113-215649-You-Tube.jpg

Има такива песни, които поради някаква причина често се пускат след други и не спират да трупат гледания. А съответно и коментари и лайкове. Не мисля, че някой конкретно я е търсил с търсачката. Общо взето много от дуетите в този период и до днес трупат стабилно гледания, с песни, които са били мвгахитове, отдавна са забили. И според мен по Кой имаше далеч по голяма еуфория. Една Не искам без теб на Деса и Стораро когато излезе не е впечатлявала с гледания, а към днесшна дата е с над 10 милиона от 4 клипа. 

преди 19 минути, dan!el каза:

Колко смешно изглежда отстрани същите тия, дето се подиграват на някой, че си е направил собствен YouTube канал, да броят няколко часа по-късно гледания в същия сайт...

Ей, ама много крива ви стана Емилия бе? И как пък все на феновете на Преслава и Емилия?! И на такива като Деси Слава, която искала да си направи "шега", ама както винаги умствения й капацитет не й позволи...

Нищо подобно. Канала беше спрян заедно с още няколко от подканалите на "Пайнер", когато бяха свалени всички клипове на Ивана без уредени права. После просто не беше върнат обратно, защото я е имало идеята за собстевен канал, независим от "Пайнер".

Всъщност шегата на Деса и се получи. Тя беше съвсем добронамерена, след което Деса лаза, че е нормално да напишат така нешата, за за няма после спекулации. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Подиграват се на начина, по който го представи. И това не е нищо в сравнение с незаслужените подигравки и сравнения с педофили, които Преслава отнесе заради личния си избор (например). 

Под личен избор имаш предвид доброволно да предостави носа си на стажант в квартална болница за пластична хирургия ли? 
Ми за подигравка си е, човек. Съветвам всеки, който има някви приятели на които няма да им се стори странно и все пак имат някаква представа, да пита кво мислят за новото лице на Преслава. 
Ако 4 от 5 не ви отговорят “Майкъл Джексън”, давам десетачка! 5-тия ще каже Галена.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Под личен избор имаш предвид доброволно да предостави носа си на стажант в квартална болница за пластична хирургия ли? 
Ми за подигравка си е, човек. Съветвам всеки, който има някви приятели на които няма да им се стори странно и все пак имат някаква представа, да пита кво мислят за новото лице на Преслава. 
Ако 4 от 5 не ви отговорят “Майкъл Джексън”, давам десетачка! 5-тия ще каже Галена.

Тя очевидно е на различно мнение от твоето, защото нито веднъж не дръзна да го редактира и го показа в два клипа. Ако тя си го харесва, не е правилно да съдим. Относно съветът ти, напълно безсмислен е, защото всички повтарят като папагали всичко, което видят в социалните мрежи, за да се правят на забавни и начетени.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любим трак на Ася Вакарелска от Ихтиман.

Есил Дюран имаше кавър на същата песен - Шеметно момиче.

Вижте я и тя как е изглеждала преди. Сега от операции прилича на мумия.

 

  • Like 3
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Тя очевидно е на различно мнение от твоето, защото нито веднъж не дръзна да го редактира и го показа в два клипа. Ако тя си го харесва, не е правилно да съдим. Относно съветът ти, напълно безсмислен е, защото всички повтарят като папагали всичко, което видят в социалните мрежи, за да се правят на забавни и начетени.

Защото всеки който не си харесва носа го редактира в клипове. Ако тази опция е съществувала и е имало реална възможност да се прави, без да е комично, щеше да го направи още докато носът й (според нея самата) беше грозен. Сега защо да го прави след операцията, като тя самата призна, че се харесва, което в крайна сметка е най-важното. И аз я намирам за сладка в повечето случаи (клипове, инстаграм снимки) и вече почти напълно свикнах с новия й вид, но продължавам да не разбирам защо го направи. Както и да е, дъвчели сме я тази тема много лятото, не е интересна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...