Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някъде беше писано за поправяне на носове в клипове... Помните ли на Андреа - Дай ми всичко?...  Люси как и беше поправил пръстите на краката. 😄  А сега се чудим, на поправянето на снимките! Тогава беше яка мацка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

 Не мисля,че ако Галена беше лидера какъвто се опитваш да я изкараш,интересчия като Галин нямаше да направи всичко възможно да включи нея. Пример: тази година и дуета с Преслава.

 

То "Само за минута", която е преди feata с Джена, от същата година трябваше да е дует именно с Галена, но тя е отказала и я направи с Кама.

Също така на участие е казала че "5678" първо е била предложена на нея за дует. Свикнал е Галин да му отказва Галчето. 

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Аз и не твърдя,че "Да ти се доказвам" е била по-голям хит от "Боже,прости" / за която отново казвам,че ми е доста съмнителна,но да приемем,че е била хит./ Мисълта ми е,че Джена има повече като бройка хитове,което прави годината й по-успешна. Сега се сетих,че Джен има участие и в "С мене да вървиш",която също е доста голям хит и допълнително накланя везните в полза на Джена. Не мисля,че ако Галена беше лидера какъвто се опитваш да я изкараш,интересчия като Галин нямаше да направи всичко възможно да включи нея. Пример: тази година и дуета с Преслава.

В Сигнал винаги е печелила тази с по-голяма фенска маса. Джена и Емануела имат голямото нещастие да са имали лидерски години,а да нямат голяма фенска маса,която да ги защитава. Да не забравяме факта и че въпреки хитове си,Джена отнасяше много подигравки заради перата и кича,в който беше облечена.

Спомням си само 2 песни от албума й и двете нямаха шанс за хит и сигурно дори Джена го е знаела. Все пак  едната от тях беше посветена на хората,които я подкрепят  и постигна някакъв успех.

Като цяло българската музика е в голям застой. В конкурентния жанр нещата са даже по-зле. Там я имат 3 хита на кръст,я не.

Джена има 3 хита през 2014, от които единствено “Моли се да не почна” стана мегахит. Галена има “ Хавана”като мегахит и “Боже, прости”, която е по-успешна от Дженините песни тогава.  В допълнение има два сезонни хита като “Хабиби” , “ Точно никога” и “Криво ще ми е” . А и “Завиждайте” излезе с новогодишната програма, която също си беше сезонен хит. А Джена има в допълнение флопове като “Плаче се за мъже” и още 2 песни от албума, които не помня вече. Като теглим чертата не виждам Джена да води дори по бройка хитове. 
 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То "Само за минута", която е преди feata с Джена, от същата година трябваше да е дует именно с Галена, но тя е отказала и я направи с Кама.

Също така на участие е казала че "5678" първо е била предложена на нея за дует. Свикнал е Галин да му отказва Галчето. 

За “Нека да е тайно” май също имаше слухове,че Галена му е отказала. Само за “5,6,7,8” е потвърдено лично от Галена. 
Да й се чуди човек как се включва в песни на Магда, Борис Дали,Дениса и т.н , а отказва на Галин, който тогава предлагаше интересни парчета. 

  • Haha 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

То "Само за минута", която е преди feata с Джена, от същата година трябваше да е дует именно с Галена, но тя е отказала и я направи с Кама.

Също така на участие е казала че "5678" първо е била предложена на нея за дует. Свикнал е Галин да му отказва Галчето. 

Боже, какви абсурдни аргументи! Галин поканил Джена в свой фийт, следователно Джена била лидерката в същата година. :lol: А реално Галена му е отказвала няколко пъти.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petya1 каза:

За “Нека да е тайно” май също имаше слухове,че Галена му е отказала. Само за “5,6,7,8” е потвърдено лично от Галена. 
Да й се чуди човек как се включва в песни на Магда, Борис Дали,Дениса и т.н , а отказва на Галин, който тогава предлагаше интересни парчета. 

Защо да й се чуди? Не го харесва. Не е длъжна да кляка на всеки рипащ да й смуче от аурата педал.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petya1 каза:

За “Нека да е тайно” май също имаше слухове,че Галена му е отказала. Само за “5,6,7,8” е потвърдено лично от Галена. 
Да й се чуди човек как се включва в песни на Магда, Борис Дали,Дениса и т.н , а отказва на Галин, който тогава предлагаше интересни парчета. 

То Галин не и предлага фийт, а дует който да носи на гърба с нейното име. Добре че е отказала, 5678 си остана в април 2017, много са й милионите дето има.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Предложете ми цитат от песен на Джен,с който да счупя брояча на лайкове в инстаграм преди да са махнали харесванията!

"Обявим ли любовта ни - Принц Аладин ще съм аз!"

преди 28 минути, petya1 каза:

За “Нека да е тайно” май също имаше слухове,че Галена му е отказала. Само за “5,6,7,8” е потвърдено лично от Галена. 
Да й се чуди човек как се включва в песни на Магда, Борис Дали,Дениса и т.н , а отказва на Галин, който тогава предлагаше интересни парчета. 

Защото има усет за хората и не допуска омърсяване от лайнари. 

преди 26 минути, Willy каза:

Спорим дали Галена или Джена е била по-успешна, но meanwhile "Двама се карат, третият печели"

 

Screenshot-20191114-073438-Google.jpg

Мангалка!

преди 24 минути, Willy каза:

То Галин не и предлага фийт, а дует който да носи на гърба с нейното име. Добре че е отказала, 5678 си остана в април 2017, много са й милионите дето има.

Какво е 5678 - нечий код на дебитна/кредитна карта? Чия? Има ли пари вътре? 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Какво е 5678 - нечий код на дебитна/кредитна карта? Чия? Има ли пари вътре? 

Това е песен на Емануела бе брат. Един от големите хитове на 1-во полугодие 2017. Как ни тъ йе срам?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Това е песен на Емнуела бе брат. Един от големите хитове на 1-во полугодие 2017. Как ни тъ йе срам?

Пропуснал съм! Кариерата на Емануела започва си

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Пропуснал съм! Кариерата на Емануела започва си

 

Единствената причина, за която аз и Емануела можем да те оправдаем, е наличието на Гейтан в песента. Човешкият мозък е устроен да забравя това, което не го кефи. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

5678 може да не се пуска вече, но още се помни и то много. По участия на Емануела (Тъй като на Галин не съм ходил и нямам и намерение) гърми здраво.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Единствената причина, за която аз и Еманауела можем да те оправдаем, е наличието на Гейтан в песента. Човешкият мозък е устроен да забравя това, което не го кефи. :3fdb8960598fa63e:

Наистина бях забравил за тая песен. Чувал съм я в дискотека, сега се сещам. Но и много голям хит не е била сякаш, щом така е извнетряла. С Джена по му се помни песньовката. 

На тва разбивал ли си се?

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галина Хилуарон Гочева тази година издаде песен със заглвие "Мамиш". Каква ирония само... Гочева дълги години мамеше подрастващата женска аудитория за сексуалните си предпочитания, налагайки имидж на мускулест мачо. Рано или късно обаче истината винаги излиза наяве дори и за най-слепите.

Към днешна дата Гочева трябва да направи общо парче с едно от ТОП имената, за да генерира някакъв  по-голям интерес в хората.

Мамиш, мамиш, всички ги мамиш, по гъзето белези правиш.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Галина Хилуарон Гочева тази година издаде песен със заглвие "Мамиш". Каква ирония само... Гочева дълги години мамеше подрастващата женска аудитория за сексуалните си предпочитания, налагайки имидж на мускулест мачо. Рано или късно обаче истината винаги излиза наяве дори и за най-слепите.

Към днешна дата Гочева трябва да направи общо парче с едно от ТОП имената, за да генерира някакъв  по-голям интерес в хората.

Мамиш, мамиш, всички ги мамиш, по гъзето белези правиш.

Наскоро по Планета гледах Момче без сърце и се сетих, че тая песен ме кефеше! Все едно друг певец видЕх! Нищо общо - бил е бял, безджуков. Сега е плеймейтка. 

  • Like 3
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Наистина бях забравил за тая песен. Чувал съм я в дискотека, сега се сещам. Но и много голям хит не е била сякаш, щом така е извнетряла. С Джена по му се помни песньовката. 

На тва разбивал ли си се?

 

Беше си хит. Даже тогава мина първата половина на годината и имахме само 2 хита - 5,6,7,8 и Моро Му. Положението в чалгата беше отчайващо, докато не дойде лятото.

Не съм се разбивал. Чувал съм я 2-3 пъти макс, но сега ще я пусна отново и ще докладвам за впечатления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Беше си хит. Даже тогава мина първата половина на годината и имахме само 2 хита - 5,6,7,8 и Моро Му. Положението в чалгата беше отчайващо, докато не дойде лятото.

Не съм се разбивал. Чувал съм я 2-3 пъти макс, но сега ще я пусна отново и ще докладвам за впечатления.

И Моро му ми беше анти, явно съм се кефел на стари хитове по това време. 

Съкровище я въртяха, нямаше някакъв фурор, но си беше обичайна в плейлистите и аз се кефех. ТНогава сякаш най-голям хит беше Мой на Вакарелция.  Откачаха женките на втората.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И Моро му ми беше анти, явно съм се кефел на стари хитове по това време. 

Съкровище я въртяха, нямаше някакъв фурор, но си беше обичайна в плейлистите и аз се кефех. ТНогава сякаш най-голям хит беше Мой на Вакарелция.  Откачаха женките на втората.

Ми яка е Съкровище. Даже ми се струва една от сериозните й песни на Емануела в разрез с творчеството й от последните 2-3 години. Не чувам лековати фрази, има драматизъм, клипът също е доста добър. Отива й този проект. Не знам защо си мисли, че задължително във всяка песен трябва да нарежда някой по хашлашки, явно голямо дърво е яла. Тя и в Съкровище нарежда, но по по-лиричен начин.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ми яка е Съкровище. Даже ми се струва една от сериозните й песни на Емануела в разрез с творчеството й от последните 2-3 години. Не чувам лековати фрази, има драматизъм, клипът също е доста добър. Отива й този проект. Не знам защо си мисли, че задължително във всяка песен трябва да нарежда някой по хашлашки, явно голямо дърво е яла. Тя и в Съкровище нарежда, но по по-лиричен начин.

Обичам такива песни, може и кючек с романтичен текст, като последния на Мара :D :D Но на Ема й отива да нарежда, май само тя ме кефи в тая светлина! Иначе тая лятната й песен беше подобна, Предател - пак имаше няколок тъпизми, но като цяло издържан текст. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Обичам такива песни, може и кючек с романтичен текст, като последният на Мара :D :D Но на Ема й отива да нарежда, май само тя ме кефи в тая светлина! Иначе тая лятната й песен беше подобна, Предател - пак имаше няколок тъпизми, но като цяло издържана текст. 

Определено й отива да нарежда. Скорпионка. Виж моя АСЦ като е същия как и на мен ми отива, та даже прекалявам често. :3fdb8960598fa63e::clap:

Те ме искат добър. И аз го мога. Ще им го давам от време на време, след което ще си забия жилото най-неочаквано отново и отново. Пристрастени са някой да им го набива. :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Определено й отива да нарежда. Скорпионка. Виж моя АСЦ като е същия как и на мен ми отива, та даже прекалявам често. :3fdb8960598fa63e::clap:

Те ме искат добър. И аз го мога. Ще им го давам от време на време, след което ще си забия жилото най-неочаквано отново и отново. Пристрастени са някой да им го набива. :roll1:

Емануелов! По тая логика аз трябва да съм Лунен, щом съм овен :D :D :D Нищо общо нямам! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Емануелов! По тая логика аз трябва да съм Лунен, щом съм овен :D :D :D Нищо общо нямам! 

Какъв ти беше АСЦ на теб?

Аз не съм Скорпион. АСЦ ми е такъв. Има разлика между зодии и АСЦ. Едното е вътрешна природа и същност, другото е как я показваш пред света, как те възприемат хората.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...