Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пълни глупости. Първо иди и виж за какво става въпрос. Букурещ е по-як от Белград.

Цигани има и в България, има ги навсякъде.

Румънците имат достатъчно големи европейски хитове, каквито ние нямаме.

Да не говорим, че заплатите им са с 30% по-високи и от наще и от вашите. Произвеждат автомобили, имат сума ти големи градове.

Всичко това е нормално, защото Румъния е по-голяма и от Сърбия и от България, но конкретно румънците са много цигански народ. Да, някои румънски изпълнители като Ина имат световни хитове, но едва ли Кости им ги е направил.

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Румънския поп си беше сила началото на това десетилетие. "Mr Saxobeat",песните на Инна,Андреа Баника и други си бяха големи европейски хитове. "Нума Нума ей" също мисля,че се води румънска. Тя си е направо световен хит.

Знам, и аз харесвам някои румънски поп песни, но това не е типа песни които българските изпълнителки поръчват от Кости или еди кой си

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво си представят хората като чуят Попфолк:

CA55021D-F0B9-4183-B53C-D2E05B3CAA95.jpeg.52410aef72face8d823ad4ff718f45ce.jpeg
 

Какво е Попфолк всъщност:

920BAC72-2699-433B-8E4C-C14C7A2A13C5.jpeg.0b848faeef2479337ff01082fcd35f22.jpeg

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

"Добре ли си" първата чалга с 1 над милион в Спотифай ли чух? SOON...

Галена - рекордьорката й викали.

Чалга песни с над милион има вече, защото някои качват там отдавна. Но ще е първата Пайнерска, което също е постижение.

преди 13 минути, Starboy каза:

Дай няколко години за климатизация..

Трудно ми е, при положение, че аз вече само там слушам.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, retr0 каза:

Щом Преслава не проби на световната сцена с футуристично звучащия шедьовър “Ин кънчрол” в дует със Стефан Илчев, Емилия не знам как ще успее.
На практика има шанс, ако отиде на концерт на Лейди Гага и пробие сцената с вилица ще може да зачеркне “Пробий на световната сцена” от списъка с новогодишните си цели. 
Гледах някакъв филм където жената искаше да обиколи света и го направи като си купи глобус и го заобиколи, така че... Давам идеи просто. 

По-вероятно е Гага да й пробие главата с някой чипик от на Кама обущаря.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Какво си представят хората като чуят Попфолк:

CA55021D-F0B9-4183-B53C-D2E05B3CAA95.jpeg.52410aef72face8d823ad4ff718f45ce.jpeg
 

Какво е Попфолк всъщност:

920BAC72-2699-433B-8E4C-C14C7A2A13C5.jpeg.0b848faeef2479337ff01082fcd35f22.jpeg

От няколко дена мислех как да го направя. Слава богу,че ме изпревари.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Чалга песни с над милион има вече, защото някои качват там отдавна. Но ще е първата Пайнерска, което също е постижение.

То само Азис има 3 чалга песни с повече от милион и 4 с повече гледания от "Добре ли си. Една от тях(Хоп) днес е минала, а е качена там отдавна. Постижение си е за Галена и Миле че и там ще имат милионче за по-малко от година. В  ютуб вече имат общо 17.5М.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Абе това Пиченко няма ли си друга работа, освен да слага червени палци на всеки мой пост? Пиша в среден пол понеже не му знам пола, но съдейки по ника вероятно е момиченце. "Дреме ми на" както се пееше в един гюбек. Някои се молят за реакции на постовете, аз имам гарантирана такава към всеки мой пост, благодаря за подкрепата.:kicking:

По темата: Емилия енд Джена ту хев а консърт уит Бонес.

Реакция ли е? Приемай я!

Реакция в Рамания=жив❤т

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

То само Азис има 3 чалга песни с повече от милион и 4 с повече гледания от "Добре ли си. Една от тях(Хоп) днес е минала, а е качена там отдавна. Постижение си е за Галена и Миле че и там ще имат милионче за по-малко от година. В  ютуб вече имат общо 17.5М.

Странно, че си мислех, че и Андреа и Алисия имат милион. Сега гледам, че нямат. Още по-добре за Галена. Ще е първата жена-милионерка в чалгата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Реакция ли е? Приемай я!

Реакция в Рамания=жив❤т

Ако спечеля ПевИц на годината на Рама наградите, ще ти подаря наградата правейки се, че рева, обещавам!:Vishenka_05:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Ако спечеля ПевИц на годината на Рама наградите, ще ти подаря наградата правейки се, че рева, обещавам!:Vishenka_05:

 

Важното е вие и Джена да сте щастливи. Мен не ме мислете.💕

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Beat. каза:

:ac:

IMG-20191113-165552.jpg

Не са й разрешили от Пайнер да ги качва, явно канала й беше изненада както за нас така и за Митко Пайнера😂 Преси преди да започне да качва, първо уреди правата с Пайнера

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Наистина голям патос, голямо чудо. Комплекси се нарича. Няма голям солов хит от над 3 години, ма иначе се държи сякаш билет за нейн концерт струва 180 лв.

Или почвай да изкарваш отново яки песни сама и си затвърди името на голяма, или надявай розовото клинче и в цирка ще въртиш обръч.

И в цирка няма да я бъде Емито. Не забравяй, че клинчетата и този тип облекло не й приличат. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Очевидно е, че я е страх да пусне солова песен за да не се изложи и ще изкара 2019 само с дуетите, че да й се брои за успешна. Ето, Денис вече изкара солово парче, но за такова от Емилия не се чува. Хората чакат двоен ли, троен ли албум какъвто е обещала от сума ти време, тя се пени заради канал, който ще е пълен със стари неща.

Емилия все пак през годините е доказала, че може да прави силни самостоятелни песни. В последно време не се получаваха, което значи, че трябва да се стегне. С това възгордяване ще и е малко трудно обаче. Дано разбере, че не може да разчита само на дуети. 

Не виждам смисъл от тия канали ако ще са в Пайнер. Само ще си разпиляват гледанията още повече. Канала на Планета, лични канали, фен клипчета... Не е добре според мен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Ето защо Емилия няма да пее на рождения ден - жената в момента е заета да се чеше по русата главица мъчейки се да проумее как работи туй нящо Ютуб и затова няма време за разни подготовки за концерти.

Ти знаеш ли колко усилия и подготовка изисква един канал? Жената няма да има време да спи, вие за концерта мислите. Дано поне намира време за мъжа си и семейството. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Roxana.jpg

Роксана стъпи на лидерската позиция

“Спомени” на Роксана оглави чарта за хитове “Планета Топ 20”.  Чувствената балада веднага се открои и спечели меломаните, а това първо място е поредното признание за изпълнителката.

Един любим дует тази есен съвсем закономерно заема второто място и това e “Така ни се пада” на Преслава и Галин.
 
Роксана първа, а дуета на Преси втори. Роксана преди Преслава ... :roll1::1000(26):

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужават си всички гаври. Пайнера ги е извадил от селските кръчми, а сега се правят на важни и не щат да се завъртят за 5 минути в балните си рокли от Юнона. Ай сиктир.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 2019 spotify | update |

1.Добре ли си - 796к
2.Изтрезняваш ли - 408к
3.Пиян - 394к
4.Паника - 304к
5.Акула - 303к


6.Няма да ми мине - 301к
7.Сърце - 268к
8.Болка моя - 253к
9.Тръгвай си - 226к
10.Скъпото се плаща - 195к

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...