Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Роско каза:

 

Ти да видиш. Явно все пак си е съвсем наясно, че след раждането е слязла няколко нива надолу в творчески план и че хората очакват много повече от нея. Дали осъзнава обаче какво сгромолясване претърпя кариерата й в същия период...

Като цяло това интервю ми харесва в пъти повече от онова предното, в което съжаляваше, че е разочаровала феновете като не клипирала супер стойностната "Да вдигнем шум". Хареса ми и как изпя "Две сърца". Явно в студио все още си го може.

Давам й още един шанс със следващия проект (който ще е комерсиален, естествено) и чак след това ще я сменям. Шегувам се, надали ще я сменя някога.

преди 13 минути, Willy каза:

Топ 10 2019 spotify | update |

1.Добре ли си - 796к
2.Изтрезняваш ли - 408к
3.Пиян - 394к
4.Паника - 304к
5.Акула - 303к
6.Няма да ми мине - 301к
7.Сърце - 268к
8.Болка моя - 253к
9.Тръгвай си - 226к
10.Скъпото се плаща - 195к

Когато един Топ 10 в Spotify реално изрежда повечето хитове на годината... Само песента на Емануела в края е изненада, но пък е нормално и тя да има все нещо по-успешно. И все пак една Най-боли ме сякаш е по-успешна.

Тъкмо преди малко като ги гледах се чудих дали не изпускам някоя с 300-400 хил. Логично е и Паника и Акула да са с толкова. Напредват си цифрите за Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Топ 10 2019 spotify | update |

1.Добре ли си - 796к
2.Изтрезняваш ли - 408к
3.Пиян - 394к
4.Паника - 304к
5.Акула - 303к


6.Няма да ми мине - 301к
7.Сърце - 268к
8.Болка моя - 253к
9.Тръгвай си - 226к
10.Скъпото се плаща - 195к

Не те забравям не е ли в топ 10? Някой наскоро каза че има 300К

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Не те забравям не е ли в топ 10? Някой наскоро каза че има 300К

Тя е с 117к. Дуета с Галин има около 100к за 3 седмици и има шанс да се набута в топ 10 до края на годината и ще е по-заслужено от песента на Емануела.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Топ 10 2019 spotify | update |

1.Добре ли си - 796к
2.Изтрезняваш ли - 408к
3.Пиян - 394к
4.Паника - 304к
5.Акула - 303к


6.Няма да ми мине - 301к
7.Сърце - 268к
8.Болка моя - 253к
9.Тръгвай си - 226к
10.Скъпото се плаща - 195к

Интересна разлика между "Добре ли си" и "Няма да ми мине", при положение, че излезе през февруари, а на Галена и Миле април. "Няма да ми мине" се спрягаше като годишен хит, а разликата им е 500К. 

Странна е и ситуацията с "Тръгвай си". "Акула", която е по-малък хит е с повече.

Изобщо спряганите за по-големи хитове от "Добре ли си" са доста под нея. :speak_cool:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпитах сантимент докато гледм интервюто на Деска, но милата е много заблудена. Депресията я усетихме всички, но очевидно не осъзнава, че гласа и далеч не е този, който бе до преди 2-3 години. 

Нищо не каза за албуми и концерти. Поне ще очакваме комерс с топ клип и балада {} 

 

Страхотен трак, но може би сред най недооценените и. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Интересна разлика между "Добре ли си" и "Няма да ми мине", при положение, че излезе през февруари, а на Галена и Миле април. "Няма да ми мине" се спрягаше като годишен хит, а разликата им е 500К. 

Странна е и ситуацията с "Тръгвай си". "Акула", която е по-малък хит е с повече.

Изобщо спряганите за по-големи хитове от "Добре ли си" са доста под нея. :speak_cool:

 

Преди някой да го каже на по-груб начин, "Добре ли си" има сигурно около 200/300к и заради Миле, защото тръгва и на неговата начална страница, но от друга страна единствено от там трупа от сърбия и не тръгва от рандом плейлистите им. Абе както и да е стриймове са си стриймове и не ни пука дали са от Бг, Сърбия или Албания!😀💁‍♀️

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм колеблив кой е най-големия хит. "Добре ли си", "Тръгвай си", "Акула", "Пиян", "Няма да ми мине"… Все потенциални първенци. Реално ако всички премахнем фенските си очила ще видим, че тази година няма категоричен фаворит, както в предни е било с "Хабиби", "Шушана", "Пей сърце" и т.н. Доста сходни по успех няколко песни имаме.

преди 10 минути, Slavi каза:

Изпитах сантимент докато гледм интервюто на Деска, но милата е много заблудена. Депресията я усетихме всички, но очевидно не осъзнава, че гласа и далеч не е този, който бе до преди 2-3 години. 

Нищо не каза за албуми и концерти. Поне ще очакваме комерс с топ клип и балада {} 

 

Страхотен трак, но може би сред най недооценените и. 

И мен ме докосна сантимента, да му се не види! Такава безпощадна критика от нас цяла година, а накрая... :D

Да, това не го споменах- че явно няма преценка за гласовите си възможности към днешна дата. Макар че поне в студиото навярно може още да има шанс да изпъкне.

И аз за тази песен се сетих като обсъждаха дали нямало с Майки да направят нещо общо. Тя обаче как го изтърси, че той не пеел добре. Как да не й се кефи човек? :D

преди 8 минути, Willy каза:

Преди някой да го каже на по-груб начин, "Добре ли си" има сигурно около 200/300к и заради Миле, защото тръгва и на неговата начална страница, но от друга страна единствено от там трупа от сърбия и не тръгва от рандом плейлистите им. Абе както и да е стриймове са си стриймове и не ни пука дали са от Бг, Сърбия или Албания!😀💁‍♀️

Че то няма лошо да има и стриймове от чужбина и да знаем, че не са от българи. Така успеха на парчето излиза извън граница, което може да е само добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Преди някой да го каже на по-груб начин, "Добре ли си" има сигурно около 200/300к и заради Миле, защото тръгва и на неговата начална страница, но от друга страна единствено от там трупа от сърбия и не тръгва от рандом плейлистите им. Абе както и да е стриймове са си стриймове и не ни пука дали са от Бг, Сърбия или Албания!😀💁‍♀️

Както винаги доблестен и обективен. То е очевадно, пе големите хитове в бг прсвят между 300 и 400ка стрийма. 

Така или иначе Галоша е с един от големите хитове за годината, но Деса го каза много добре в Автограф - малко от песните, които излизат днес ще се знаят след 20 години от тогавашните млади. Просто времената са други. 

Между другото очаквах Добре ли си да се задържи в топ 30 поне колкото Феноменален заради Миле, но тя падна доста бързо и доста парчета излезли преди това са с пи добри позиции. Може би имст роля и фен клиповете по някакъв начин. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Преди някой да го каже на по-груб начин, "Добре ли си" има сигурно около 200/300к и заради Миле, защото тръгва и на неговата начална страница, но от друга страна единствено от там трупа от сърбия и не тръгва от рандом плейлистите им. Абе както и да е стриймове са си стриймове и не ни пука дали са от Бг, Сърбия или Албания!😀💁‍♀️

Нормално е дуетна песен на изпълнители от различни държави да трупа и от двете места. Това не ги прави маловажни нали така? Колко стрийма прави Миле попринцип, имаш ли наблюдения? За негови песни говоря. 

Ако наистина мислиш, че не трябва да ни пука дали идват от Бг или Сърбия, защо го отбеляза? Ти сам го правиш на въпрос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Аз съм колеблив кой е най-големия хит. "Добре ли си", "Тръгвай си", "Акула", "Пиян", "Няма да ми мине"… Все потенциални първенци. Реално ако всички премахнем фенските си очила ще видим, че тази година няма категоричен фаворит, както в предни е било с "Хабиби", "Шушана", "Пей сърце" и т.н. Доста сходни по успех няколко песни.

И мен ме докосна сантимента, да му се не види! Такава безпощадна критика от нас цяла година, а накрая... :D

Да, това не го споменах- че явно няма преценка за гласовите си възможности към днешна дата. Макар че поне в студиото навярно може още да има шанс да изпъкне.

И аз за тази песен се сетих като обсъждаха дали нямало с Майки да направят нещо общо. Тя обаче как го изтърси, че той не пеел добре. Как да не й се кефи човек? :D

Че то няма лошо да има и стриймове от чужбина и да знаем, че не са от българи. Така успеха на парчето излиза извън граница, което може да е само добре.

Бързо омекнахме при първата и изява. Верно много се беше покрила след раждането шебечката ни тя. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

 

Между другото очаквах Добре ли си да се задържи в топ 30 поне колкото Феноменален заради Миле, но тя падна доста бързо и доста парчета излезли преди това са с пи добри позиции. Може би имст роля и фен клиповете по някакъв начин. 

  Да, вчера ги смятах и днес бяха +31к от официалното+двете фен клипчета с над милион.

Обаче виждам че доста хора се оплакват защо се засичали само на едната и затова днес записах гледанията на всички песни на Преслава и Галена от 2019 заедно с фен клиповете и ще видим резултата утре.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

 

Ако наистина мислиш, че не трябва да ни пука дали идват от Бг или Сърбия, защо го отбеляза? Ти сам го правиш на въпрос. 

Защото я изкара хит на годината далеч без конкуренция, а има жестока конкуренция все дуети и Пиян, която за мен е една стъпка назад.

Да изчакаме и ламбото иначе!😊

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Screenshot-20191113-204845-Instagram.jpg

 

Галена веднага го е харесала. :D BFForever!

Току що, Slavi каза:

Бързо омекнахме при първата и изява. Верно много се беше покрила след раждането шебечката ни тя. 

Искам и при Слави да отиде щом явно вече се чувства достатъчно не-дебела за интервюта. Телевизията му е една от най-обсъжданите теми, това ще е добра реклама.

Омекнахме, но да сме нащрек. Не можем да сме сигурни какви са възгледите на Деси Слава към 2019. Може 'комерсиална песен' да значи мощен кючек, а 'клип с послание' да означава нещо със символика като от Започваме на чисто.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре ли си" има 4 милиона още от странични клипове. Като прибавим от официалния вече почти 14 милиона и излиза че има 18, колкото има "Феноменален" за 1 година. И "Феноменален" има от фен клипове, но по-малко. "Феноменален" прави предимно от официалния и затова изглежда така. Ще видим как ще се развият нещата. И двете са достатъчно големи хитове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Галена веднага го е харесала. :D BFForever!

 

Тя Деска коментира и дуета им. Обяви го като една истинска песен която остава в времето. 

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лъжа да се каже, че “В твоите очи” е брутален проект, няма омръзване, наистина си остана във времето. Една от най-любимите ми песни в попфолка като цяло е, като според мен е класи над “Кой”, която така и не харесах.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Защото я изкара хит на годината далеч без конкуренция, а има жестока конкуренция все дуети и Пиян, която за мен е една стъпка назад.

Да изчакаме и ламбото иначе!😊

Не съм казала, че няма конкуренция. Има, но е с повече стриймове от тях, такива са фактите. "Пиян" може да се зачисли за летен хит, но чак за хита на годината няма как. Дори една крачка назад не е. 

Как си обясняваш разликата с "Няма да ми мине", която сочите за основен конкурент на "Добре ли си"? А тази с "Тръгвай си"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не съм казала, че няма конкуренция. Има, но е с повече стриймове от тях, такива са фактите. "Пиян" може да се зачисли за летен хит, но чак за хита на годината няма как. Дори една крачка назад не е. 

Как си обясняваш разликата с "Няма да ми мине", която сочите за основен конкурент на "Добре ли си"? А тази с "Тръгвай си"? 

Е как да не е един от хитовете на годината? Ще стане най-стриймваната самостоятелна песен, а и отделно е единствената самостоятелна, която е мега хит. Всичко друго е дуети

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

 

Как си обясняваш разликата с "Няма да ми мине", която сочите за основен конкурент на "Добре ли си"? А тази с "Тръгвай си"? 

"Няма да ми мине" е качена в нов профил на Галин и е само тя в него. В ютуб още не сме я минали обаче. Тръгвай си не знам.😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не съм казала, че няма конкуренция. Има, но е с повече стриймове от тях, такива са фактите. "Пиян" може да се зачисли за летен хит, но чак за хита на годината няма как. Дори една крачка назад не е. 

Как си обясняваш разликата с "Няма да ми мине", която сочите за основен конкурент на "Добре ли си"? А тази с "Тръгвай си"? 

Изтрезняваш ли со има повече стриймове от Тръгвай си, но никой Пресов не би написал, че е по голям хит заради този факт. 

Каквото и да се пише, както и да си чешем езиците, Тръгвай си е може би най големия хит на годинта. 15 милиона гледания, все още създава фурор в клубовете, много хора разказаха как са я чували от телефоните на деца. Някак с най комплексни качества и предимства е. 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

"Няма да ми мине" е качена в нов профил на Галин и е само тя в него. В ютуб още не сме я минали обаче. Тръгвай си не знам.😂

Че по колко профила им всеки изпълнител. Поредната глупост на пайнера... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дуети отшумяха толкова бързо. Гледанията им умряха, нищо особено не са като цифри в Spotify, остават едните реакции по клубовете, които има и за Изтрезнявяш ли и за Паника. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Е как да не е един от хитовете на годината? Ще стане най-стриймваната самостоятелна песен, а и отделно е единствената самостоятелна, която е мега хит. Всичко друго е дуети

Казах, че не е хита на годината, а не, че не е един от хитовете. Това никога не съм го отричала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...