Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лятото отдавна мина, а "Пиян" още се стриймва, пуска по клубове и приема отлично. В годината на дуетите, определено самостоятелния хит на годината.

А провала и забравената за 2 седмици "Изтрезняваш ли" кърти със стриймове, много интересно защо.

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Тя Деска коментира и дуета им. Обяви го като една истинска песен която остава в времето. 

 

То и цифрите го показват. Скоро ще е второто най-гледано видео в канала на Планета, и то защото първото е най-големия хит на Фики, издаден в апогея му и в дует с Преслава. А в Spotify мисля, че "В твоите очи" е най-слушаната Пайнерска чалга от 2015 със 180k стрийма. Става си златна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

"Няма да ми мине" е качена в нов профил на Галин и е само тя в него. В ютуб още не сме я минали обаче. Тръгвай си не знам.😂

А има ли стриймове от друг профил и колко са? 

В ютуб ще събираме гледанията н края на годината и ще видим какво ще излезе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Тези дуети отшумяха толкова бързо. Гледанията им умряха, нищо особено не са като цифри в Spotify, остават едните реакции по клубовете, които има и за Изтрезнявяш ли и за Паника. 

В огромна заблуда си. Освен, че по клубовете все още са в топа на диджейската програма, дуетите стигнаха и до един друг таргет, който основно се вълнува от Криско, Скандау и др такива. Но според мен и Пиян излезе извън рамките на клубовете като популярност и беше любима на различни хора от всякакъв таргет. Специално аз еуфория по Добре ли си не съм усетил, но това не означава, че е нямало. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също си пуснах интервюто на Деса,въпреки че такова на чалгарка сигурно не съм гледал от 1-2 години.Хареса ми.

""В твоите очи" е наистина брутален проект и определено най-доброто за това десетилетие. Не познавам човек,който да не я харесва.

Този шедьовър заема второто място на топ проектите през 2010-2019.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

В огромна заблуда си. Освен, че по клубовете все още са в топа на диджейската програма, дуетите стигнаха и до един друг таргет, който основно се вълнува от Криско, Скандау и др такива. Но според мен и Пиян излезе извън рамките на клубовете като популярност и беше любима на различни хора от всякакъв таргет. Специално аз еуфория по Добре ли си не съм усетил, но това не означава, че е нямало. 

Излизам почти всяка вечер по клубовете, и доста вечери вече се пропускат тези дуети. Като най в клубовете за лятото са Паника и Пиян, които още се пускат по 2-3 пъти

лична преценка

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

То и цифрите го показват. Скоро ще е второто най-гледано видео в канала на Планета, и то защото първото е най-големия хит на Фики, издаден в апогея му и в дует с Преслава. А в Spotify мисля, че "В твоите очи" е най-слушаната Пайнерска чалга от 2015 със 180k стрийма. Става си златна.

Само 400ка я дели от Пей сърце, а втората я водеше поне с 4 милиона. До края на 2020 ще е начело в планета офишъл❤️

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото "Пиян" звучи брутално в дискотека.Дори наскоро пак ме беше зарибила. Преслава много надъхващо пее "ПИЯН събуди ме в 2.." Като цяло тази песен заедно с "Да или не" нямат омръване.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

То и цифрите го показват. Скоро ще е второто най-гледано видео в канала на Планета, и то защото първото е най-големия хит на Фики, издаден в апогея му и в дует с Преслава. А в Spotify мисля, че "В твоите очи" е най-слушаната Пайнерска чалга от 2015 със 180k стрийма. Става си златна.

Не е дует, Преслава има много малко участие в песента за да го числиш като дует. Пък и в този период яко се купуваха гледания, особено Фики.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Излизам почти всяка вечер по клубовете, и доста вечери вече се пропускат тези дуети. Като най в клубовете за лятото са Паника и Пиян, които още се пускат по 2-3 пъти

лична преценка

Ами трудно е да се обобщи, защото клубове много и във всеки диджея си има и някакви лични предпочитания. Аз например септември месец от в излизания по морето и 1 в Сф, само веднъж чух Добре ли си, а Пиян и Тръгвай си по 2 пъти. На други места е било по различно предполагам. Емануела само с парчето с Илиян от таз годишните и. Паника си се пускаше по 2 също, да. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не е дует, Преслава има много малко участие в песента за да го числиш като дует. Пък и в този период яко се купуваха гледания, особено Фики.

Фики тогава си беше стрийминг машина, всичко бързо му стигаше по 10 милиона. Само с Душа флопна. Галоша яко намазваше гледания покрай Фикича! 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В клубовете Пиян и Паника звучат еднакво. Но извън тях, явно Пиян е по - големия хит. Галена обаче си звучи и с Добре ли си и феноменален, а Преслава с дуета и Не те забравям. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

В клубовете Пиян и Паника звучат еднакво. Но извън тях, явно Пиян е по - големия хит. Галена обаче си звучи и с Добре ли си и феноменален, а Преслава с дуета и Не те забравям. 

Преси все още звучи и с МСМ

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен дискотеките не са почти никакъв критерий, но наскоро бях и единствената песен от всички, които не чух от обичайните заподозрени беше “Тръгвай си”, което не означава, че отричам успеха й, но може просто така да се е случило тогава. Иначе “Акула” звуча, на Галена всички песни от “Феноменален” насам (Сърце също), на Преслава “Пиян”,  “Не те забравям” и дуета с Галин (Единствената песен с която се чу гласа му за цялата вечер). 
Някакви особени реакции не забелязвам аз по дискотеките, каквито виждате вие тук. Хората танцуват, веселят се, пеят си на песните и тва е. 
По концерти се забелязва разлика в реакциите на хората за съответните песни и изпълнители, но в дискотека... като ми напишете тук, че на някоя песен хората са се напикавали от кеф, а на друга видиш ли си стояли на столовете, ми... нямам такива наблюдения, но аз и не съм върл почитател на дискотеките, може и да не ми е правилна преценката. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 
преди 6 минути, Slavi каза:

Само 400ка я дели от Пей сърце, а втората я водеше поне с 4 милиона. До края на 2020 ще е начело в планета офишъл❤️

"Пей сърце" просто беше издадена в най-големия пик за чалгата в YouTube. И е дует на две големи имена ft. Азис, който по същото това време разбиваше в България и извън нея с Хабиби. Да не говорим, че представя културата на таргет, който доказано слуша доста в тази платформа.

Съответно е изумително, че толкова по-малко комерсиална и стойностна песен като "В твоите очи'' е на път да надделее. Иска ми се да стане даже номер 1, но това може би по-натам във времето.

преди 2 минути, Stela каза:

Не е дует, Преслава има много малко участие в песента за да го числиш като дует. Пък и в този период яко се купуваха гледания, особено Фики.

Ясно е какво имах в предвид. Името на Преслава помогна много тогава, пък било то за фийт или дует. А и нейната партия е забавно закачлива и със сигурност доста хора са слушали песента заради нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ми любимките тази година /без Преслава/ пускат само флопове.😥 Единствената ми надежда остана в ЯКАТА ДУПАРА,че ще смаже,размаже и покаже как се прави.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

За мен дискотеките не са почти никакъв критерий, но наскоро бях и единствената песен от всички, които не чух от обичайните заподозрени беше “Тръгвай си”, което не означава, че отричам успеха й, но може просто така да се е случило тогава. Иначе “Акула” звуча, на Галена всички песни от “Феноменален” насам (Сърце също), на Преслава “Пиян”,  “Не те забравям” и дуета с Галин (Единствената песен с която се чу гласа му за цялата вечер). 
Някакви особени реакции не забелязвам аз по дискотеките, каквито виждате вие тук. Хората танцуват, веселят се, пеят си на песните и тва е. 
По концерти се забелязва разлика в реакциите на хората за съответните песни и изпълнители, но в дискотека... като ми напишете тук, че на някоя песен хората са се напикавали от кеф, а на друга видиш ли си стояли на столовете, ми... нямам такива наблюдения, но аз и не съм върл почитател на дискотеките, може и да не ми е правилна преценката. 

Tuk подкрепяю напълно. Кълчотят се на всичко квото им пуснат. Не може осезаемо да се види разлика между една или друга песен. Много рядко се забелязва такава. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Всичките ми любимките тази година /без Преслава/ пускат само флопове.😥 Единствената ми надежда остана в ЯКАТА ДУПАРА,че ще смаже,размаже и покаже как се прави.

Това може би е знак, че трябва да се върнеш от Нова Десислава към Стара Десислава, послучай предстоящия опит на втората да излезе от махалата. А аз ще скоча към Ариа.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Фики тогава си беше стрийминг машина, всичко бързо му стигаше по 10 милиона. Само с Душа флопна. Галоша яко намазваше гледания покрай Фикича! 

С кое е намазала, с "Кой" ли? Песента си беше истински хит, виждали сме как се приемаше по концертите. Не мога да се съглася, че заслугата е само на Фики. Пък и тя излезе преди другите. Следващата е "Боже прости", която нямам спомени да беше голям хит, въпреки многото гледания. Няма друго с което да е намазала в този период. Галена си има "Хаваната" от 2014, която си и даде достатъчно позитиви. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Това може би е знак, че трябва да се върнеш от Нова Десислава към Стара Десислава, послучай предстоящия опит на втората да излезе от махалата. А аз ще скоча към Ариа.

Само ако направи втора песен като:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Къде? На участията й може и да звучи, но иначе ... :D

Последният път като бях се пусна, не беше на нейно участие.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен “Боже прости” е един от най-големите хитове на 2014, тогава не слушах чалга толкова много и помня, че по дуета се зарибих защото буквално от всякъде чувах песента или я виждах постната някъде. 
Може да не е къртила дискотеките, не знам, но със сигурност е песен с текст, който предразполага широка популярност сред народа, все пак е пълно с плюландии и кypвари, откриващи се в песента. 
А за клипа едва ли има второ мнение - шедьовър. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...