Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 21 минути, Gerganafen каза:

Значи ще се приключи с певческите напъни на това Андреа-wanna be. Супер!

Съмнява ме. Не беше ли казвала че тоз не и давал да пее и съответно почнала след като се зарязали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Вчера кърших снага на "Когато сексът клати феса". Предикзвиквам те! 

 

Що маси съм изщурмувал на този хит. Що бакшиши съм изпросил с кръшното си дупе🤭

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Къде е Стела да изтъкне ,че “Пиян” и днес е над “Паника” , всеки ден ще и го напомням 😅😅

Защо и се връзвате изобщо. Единствената цел на пребиваването и тук е да внася смут и раздор. Коментарите са и 2 типа - или ще коментира как Паника правила равни или повече гледания или нещо за стария нос на Преслава. Все отживели теми. Няма човек, който да мисли, че Паника е дори в топ 5 на летните хитове. Пиян е сред най големите хитове на годината, не само през лятото. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да твърдя със сигурност, че “Паника” е не само един от хитовете на лятото, но и през годината, защото още продължава да гърми по дискотеките минимум по 2 пъти и хората на тая песен откачат от кеф. Топ проекта на годината! 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Мога да твърдя със сигурност, че “Паника” е не само един от хитовете на лятото, но и през годината, защото още продължава да гърми по дискотеките минимум по 2 пъти и хората на тая песен откачат от кеф. Топ проекта на годината! 

Нещо си изненадан - докато Пресмишкови седат тука, броят купени гледания на крадените песни и ния обясняват колко е велика толбухинската мумия, Галена кърти по дискотеките. То не беше никак случайно кой в годишната класация на дижейте беше на първо място и кой едвам присъстваше. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася, че Стела е тук само да дразни. Говореше си и за баба Глора, за баба Кама, Емануела. Нещо което не може да се каже за 50% от феновете на Преслава. Там преси фен, преслава е кралица и т.н. Те са тук само за да ни напомнят какво не бива да е един  човек - обсебен от чалгарка. 

Иначе за спора: пиян е по - голям хит от Паника, но Добре ли си е по - голям хит от всичко на Преслава или колкото пиян. Отделно феноменален е все още хит и  е самостоятелен. Не знам закъде е спора. Годината е на изрода, но това не я прави кой знае какво.  

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Таня Боева се е върнала в Ара?

НЗ, ама е добре че се взели Лидия Чипса. 

Надявам се да разширят каталога си и с други звезди от Севеком.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото нещо около “Паника”, което омаловажава хитовостта й сте вие хората, които тръгвате да обяснявате и да доказвате, че е хит, а един такъв, какъвто е именно “Паника”, просто няма нужда от доказателства и обяснения. Гледайте си кефа бе, хора, какво противоречите на 3-ма човека дето и те много добре знаят как стоят нещата? 
Да се омаловажава Галена в този форум е ежедневие. Ако тя самата чете сигурно ще започне да се замисля изобщо има ли някакви успехи и къде въобще е тръгнала? 
Ако Галена е това, което я изкарват тук, то всичко останало на практика не съществува и няма кариера. Тита, Дара, Алисия, Камелия, Кали, Яница и т.н, просто отпадат напълно. 
Като теглиш чертата остава една Преслава, която движи музикалната индустрия. Да съберем пари и да й издигнем един паметник защото без нея няма да има българска музика. 

За щастие реалността е друга и тя се нарича ДЖЕНН! Поклонете се! 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Vancho каза:

Не мога да схвана смисъла на първото изречение:

"Как да върна дните дето те обичах?"

Нали в песента се пее, че не го забравяла, мачкала другите и т.н, а в същото време искала да върне дните, в които го обичала? Каква е логиката?

@Blueberry @Starboy @Cally-Pressyfan' помагайте...

Аз си го обяснявам така, че лирическата героиня е пътешественичка във времето. Първия рефрен е като съобщение от бъдещето, където тя вече е продължила напред, но иска да върне дните, в които го е обичала силно, стилно и асимилирано.

Нека отбележим рождения ден на този мегахит, който преобърна представите ни за гледаемост, първия сингъл, направил над 500К в канала на Планета, честит рожден ден на .... НЕ СЕ ИЗТРИВАШ

 

  • Like 1
  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Аз си го обяснявам така, че лирическата героиня е пътешественичка във времето. Първия рефрен е като съобщение от бъдещето, където тя вече е продължила напред, но иска да върне дните, в които го е обичала силно, стилно и асимилирано.

Нека отбележим рождения ден на този мегахит, който преобърна представите ни за гледаемост, първия сингъл, направил над 500К в канала на Планета, честит рожден ден на .... НЕ СЕ ИЗТРИВАШ

 

Любимата ми песен от 2017 година. Брутален проект!💜💜 

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Значи ще се приключи с певческите напъни на това Андреа-wanna be. Супер!

ПЕдва ли.  Пуска дует с колежка и работи по още песни.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Явно много е харесала тоалета на Преслава от Така ни се пада. Отново се проявява като най голямата фенка на Прес. 

Screenshot_20191101_123541_com.google.android.youtube.jpg

Роклята е Жан Батиста Валли и ще се продава от 7 ноември и са платили на Галена да я снима, както и на сестрата на Ким Кардашиян

HM-X-Giambattistavaliparis-collection-2-

20191027_153134.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Сръбкиня е. Работи на тарифа ама има яки песни

Разкажи повече. Мара правилно се е ориентирала към себеподобна, а Ася Вакарелска направо излиза с колежка-жрица на сцената! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ICEberg каза:

Роклята е Жан Батиста Валли и ще се продава от 7 ноември и са платили на Галена да я снима, както и на сестрата на Ким Кардашиян

HM-X-Giambattistavaliparis-collection-2-

20191027_153134.jpg

И на сръбският траверс Йелена Карлеуша също.

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм ви чела последните страници, но се надявам да сте го обсъдили:

Коментирайте, че в последните дни излизат само дуети, а единствено кралица Джен се осмели да пусне солово парче!

  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Не съм ви чела последните страници, но се надявам да сте го обсъдили:

Коментирайте, че в последните дни излизат само дуети, а единствено кралица Джен се осмели да пусне солово парче!

Ама естествено, защо да прави услуга на някакви пишман певачици и да им дава да се отъркват в нея? Коя заслужава да е редом до нея в песен, и още повече с Наси в клип?

Браво на Джен. Ще я призная още повече като напусне кокошарника и започне да се самопродуцира. Ще съм първия абонат в канала й, дори ще помоля приятелите ми да се абонират и да натиснат камбанката, в противен случай ще ритнат камбанката. :) 

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...