Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Най-големият цирк ще е Преса да напусне Пайнер, след като фирмата работи от 15 години в неин интерес, а това с развиването на канала да е било опипване на почвата как ще са нещата, ако е без компания зад гърба си. :D 

Направо и Пайнер да закриват.

И без това вече няма награди с които да я титуловат. Така че какъв е смисъла да им снася? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Най-големият цирк ще е Преса да напусне Пайнер, след като фирмата работи от 15 години в неин интерес, а това с развиването на канала да е било опипване на почвата как ще са нещата, ако е без компания зад гърба си. :D 

Направо и Пайнер да закриват.

Ти пък без работа ме остави направо...😡🤣🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Закривай! Трите певици, които имат топ хитовете на годината няма да пеят, две от тях като цяло пък са гвоздеят и публиката ги чака цялата вечер. Всичко смърди много яко, тази фирма е скандална, събор в село би бил по-организиран. Много зле, добре че ще е в Пловдив, ще мине и замине като някоя програма тип "Пролетно парти".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Мария показа, че й пука за феновете и пускаше клипчета как репетира, заедно с балет.

Истинска професионалистка. Сега може да й се отвори възможност да закрива.

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Born to Die каза:

Закривай! Трите певици, които имат топ хитовете на годината няма да пеят, две от тях като цяло пък са гвоздеят и публиката ги чака цялата вечер. Всичко смърди много яко, тази фирма е скандална, събор в село би бил по-организиран. Много зле, добре че ще е в Пловдив, ще мине и замине като някоя програма тип "Пролетно парти".

Звездите на вечерта ще са Ивета Костова, Ариа, Данна, Радко и Марина Тошич.

Път на младите таланти.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Едва пристигнах на работа днес  и ме посреща един от колегите с "новината",  че уж Коце катастрофирал.  

100% е катастрофирал, ама го е срам да си признае. И като те вижда каква си наивна (да не използвам друга дума) и ти казва, че това са спекулации на медиите. Добре, че не си пишеш с Рики Мартин, като нищо ще те убеди, че е хетеро, нищо че има 4 деца от мъжа си!!!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Най-големият цирк ще е Преса да напусне Пайнер, след като фирмата работи от 15 години в неин интерес, а това с развиването на канала да е било опипване на почвата как ще са нещата, ако е без компания зад гърба си. :D 

Направо и Пайнер да закриват.

Всъщност може и да се получи обратния ефект ако напуснат някои като Преслава, Галена, Анелия, Джена, които преди бяха сред най-изявените драпащи за награди и които от години се свързват с Топа на Пайнер. Фирмата най-накрая ще може да си изгради нови имена и да ги набута тях с награди и концерти. Като си извън Пайнер някак се водиш встрани от светлините на прожекторите, както беше с иначе супер успешната самопродуцираща се Десислава.

Разбира се, към 2019 най-вероятно би станал по-актуалния пример като с Камелия- легендата ги напуска, а на тях не им дреме и не правят нищо кой знае какво за другите или за новите си имена... е постепенно пропадат. А Камелия се смее последна от всички. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Всъщност може и да се получи обратния ефект ако напуснат някои като Преслава, Галена, Анелия, Джена, които преди бяха сред най-изявените драпащи за награди и които от години се свързват с Топа на Пайнер. Фирмата най-накрая ще може да си изгради нови имена и да ги набута тях с награди и концерти. Като си извън Пайнер някак се водиш встрани от светлините на прожекторите, както беше с иначе супер успешната самопродуцираща се Десислава.

Разбира се, към 2019 най-вероятно би станал по-актуалния пример като с Камелия- легендата ги напуска, а на тях не им дреме и не правят нищо кой знае какво за другите или за новите си имена... е постепенно пропадат. А Камелия се смее последна от всички. :D

Това няма как да се случи. От години Пайнер се крепи на изброените от теб имена. Ако напуснат считай, че секват стотици участия годишно, а оттам фирмата ще фалира.

Никое ново име (дори Теофиков) не може да влезе на тяхно място. Нито имат статут в обществото, нито някакъв особен репертоар.

Машината за промиване на мозъци и налагане на нови имена не работи както преди 10-15 години.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Надупена към циганетата, които се блъскат да са най отпред. А те ще си мислят, че валят конфети 🎊 

Toгава и аз ще ходя даже!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Как може да се чудите кой ще закрива? Май забравяте НЕВЕРОЯТНАТА Джен с мегахита "Горкото момиче"? Засрамете се!!

Предлагам концерта да се преименува на "Джена и колежки".

Дано и тя бие отбой.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Това няма как да се случи. От години Пайнер се крепи на изброените от теб имена. Ако напуснат считай, че секват стотици участия годишно, а оттам фирмата ще фалира.

Никое ново име (дори Теофиков) не може да влезе на тяхно място. Нито имат статут в обществото, нито някакъв особен репертоар.

Машината за промиване на мозъци и налагане на нови имена не работи както преди 10-15 години.

Пайнер (разбирай Митака) са предостатъчно богати, за да наложат отново монопол с нови имена или малко по-стари като Джулия. Просто на шефа вече не му се дават, а и отдавна е загубил усета си от 90-те и ранните '00 как се гради бизнес. Затова империята му се срива и ще продължи да се срива.

И в това отношение- да, не е добре старите и вече наложени имена да ги напускат. Но си мисля, че на Пайнера вече изобщо не му дреме.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Пайнер (разбирай Митака) са предостатъчно богати, за да наложат отново монопол с нови имена или малко по-стари като Джулия. Просто на шефа вече не му се дават, а и отдавна е загубил усета си от 90-те и ранните '00 как се гради бизнес. Затова империята му се срива и ще продължш да се срива.

И в това отношение- да, не е добре старите и вече наложени имена да ги напускат. Но си мисля, че на Пайнер вече изобщо не му дреме.

Той наближава 70 години. Не му остава много да управлява, така че му е все едно че корабът потъва.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ако я налегне някоя творческа муза за писане на тектове със сигурност.

"Заета съм с писането на текст към песен, прерастващ в стихосбирка. Нмз! Ще ви тагна и изритам!"

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко говорим сериозно, няма никакво значение дали Галена, Преслава и Емилия няма да са там. Ако Ивана, Глория и Деса поискат залата ще е пълна. Заедно с Анелия. Имат достатъчно фенове, просто трябва да им се даде жега и те ще свършат работа. Това ви гарантирам на 100%. То една Глория сама си пълни такива зали какво остава ако Деси Слава и Ивана, които също са на 1000 години се включат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, SG каза:

Осъзнавам, че концерта (ако има такъв) всъщност може да придобие приятен ретро нюанс ако поканят нея и ако Десислава и Глория проявят адекватност в избора си (малко вероятно).

Това би означавало просто че Митьо е забравил че не е ял жито още в тяхна чест, атропо още са живи, и просто е забравил да им се обади, че концерт всъщност няма да има. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Аз не съм изненадан изобщо, не всеки има доблестта и смелостта да излезе на сцената където преди броени минути ще пее или е пяла Джен, а и да не забравяме какво ще пее, песен, която има сериозна опасност да срути залата - “Горкото момиче”. Преди години планетата Земя не издържала под краката й, и почнала да се разпада, а представете си сега. С тези неща шега ме бива, правят го от съображение за безопасност. Горките момичета...

Затова Джен изпя хита "СПРИ ЗЕМЯТА"

  • Love 7

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Aко говорим сериозно, няма никакво значение дали Галена, Преслава и Емилия няма да са там. Ако Ивана, Глория и Деса поискат залата ще е пълна. Заедно с Анелия. Имат достатъчно фенове, просто трябва да им се даде жега и те ще свършат работа. Това ви гарантирам на 100%. То една Глория сама си пълни такива зали какво остава ако Деси Слава и Ивана, които също са на 1000 години се включат. 

Най-върлите чалгари ще идат, който и да пее. Теда, Емрах, Емануела, Анелия... Достатъчно кючек ще има.

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Затова Джен изпя хита "СПРИ ЗЕМЯТА"

Всичко се връзва лек по лек.. просто не можем да асимилираме информацията веднага. Нишките са прекалено сложни за разплитане веднага, но ето - след едва 5-6 години истината проблясва в умовете ни. Настръхвам само като си представя Джена, велик ум, велик!

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...