Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Blueberry каза:

Меган - бляк. Доджа е готина, ама вече работиха заедно. Искаше ми се с нов артист, ама добре че не е Карди, можеше и по-зле да е...

Какво не й харесваш? :lol:  Изглежда приятна личност, а песните й са зарибявки. За мен Карди е бита карта отдавна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри 

яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри 

яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри 

яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри яри 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Какво не й харесваш? :lol:  Изглежда приятна личност, а песните й са зарибявки. За мен Карди е бита карта отдавна.

 

евтино копие на Карди !

гледанията на Меган са трагични

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Зейн изтече днес, а излиза утре. 

Бившият на Деми- Уилмър Валдерама ще става и баща толкова бързо. а с Деми ни брак, ни деца искаше, а 6 години бяха заедно. 

https://www.instagram.com/p/CKCMe62AjGJ/

Уилмър ще има момиченце:
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Бившият на Деми- Уилмър Валдерама ще става и баща толкова бързо. а с Деми ни брак, ни деца искаше, а 6 години бяха заедно. 

Уймър какво да направи, че Рашия хваща бързо? И Рашето не е наркоманка и алкохоличка! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички песни в албума са за Джиджи, какви текстове, каква любов. Личи си,че я обича. Тя му е муза. Много различен албум и различно изпяване от Зейн. Зейн трябва да пусне за сингъл Sweat задължително. Описва любовта им с Джиджи.

 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена май пак за Бийбър пее, но тоя път, че се е излекувала от него ама на испански:

Не боли както преди, не, раната на твоята любов заздравя

 

Веднъж завинаги по-силна съм сама
И не съжалявам за миналото
Знам това време до теб ми отряза крилата. Но сега това сърце е бронирано
Нямам те, имам себе си
Не е за теб да мислиш, че това е за теб, не
Тръгнах си, за да не забравиш от смърт като теб се съживява
 
Когато последното море изсъхне е когато ще мисля да се върна Разбира се какво чувствам Няма те, колко е хубаво времето Излекувах се от теб, казах ти вече
 
Вече не те чувствам, вече не те чувствам тук. Никога не си знаел, не си знаел как да ме оцениш
 
И веднъж завинаги по-силна съм сама
И не съжалявам за миналото
Знам това време до теб ми отряза крилата. Но сега това сърце е бронирано.
 
 
Новият албум на Зейн:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн успя🎶👏👏👏👏🔝🔝🔝Новият му албум е номер 1 в 32 държави: Азербайджан, Бразилия, Чили, Колумбия, Египет, Естония, Финландия, Франция, Унгария, Индия, Израел, Италия, Казахстан, Литва, Малайзия, Нидерландия, Норвегия, Оман, Перу, Филипини, Полша, Португалия, Катар, Саудитска Арабия, Сингапур, Словакия, Южна Африка, Испания, Швеция, Турция, Украйна, Обединени Арабски Емирства.

В Америка е номер 3. Американците спат. 

ErwVC8NXAAAc_9t.jpg

ErwI7BIXIAIIx3L.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това трябва да има много горещ клип и да го пусне за сингъл ❤️

Позволи ми да те докосна там, където ти харесва. Нека го направя за теб Да ти дам цялото ми внимание. Да се потопя в онзи океан на твоята любов, О, позволи ми да ти покажа колко много те искам:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Зейн успя🎶👏👏👏👏🔝🔝🔝Новият му албум е номер 1 в 32 държави: Азербайджан, Бразилия, Чили, Колумбия, Египет, Естония, Финландия, Франция, Унгария, Индия, Израел, Италия, Казахстан, Литва, Малайзия, Нидерландия, Норвегия, Оман, Перу, Филипини, Полша, Португалия, Катар, Саудитска Арабия, Сингапур, Словакия, Южна Африка, Испания, Швеция, Турция, Украйна, Обединени Арабски Емирства.

В Америка е номер 3. Американците спат. 

ErwVC8NXAAAc_9t.jpg

ErwI7BIXIAIIx3L.jpg

То пък голяма гордост да си на първо място за албум, който никой не слуша ;) И то не в една, не две, а тридесет и две държави! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

То пък голяма гордост да си на първо място за албум, който никой не слуша ;) И то не в една, не две, а тридесет и две държави! 

Тъй си мислиш, аз в Туитър виждам друго колко хора са си купили албума и го харесват. 

Даже Зейн в инстаграм е отвоварял на феновете. Никой не слуша ама цял свят слуша. ;) 

Най-накрая Зейн с Dusk Till Dawn- самостоятелната версия я имам. ❤

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Тъй си мислиш, аз в Туитър виждам друго колко хора са си купили албума и го харесват. 

Даже Зейн в инстаграм е отвоварял на феновете. Никой не слуша ама цял свят слуша. ;) 

Най-накрая Зейн с Dusk Till Dawn- самостоятелната версия я имам. ❤

 

Подавам веднага сигнал на СЗО да тестват за корона всички дали пари за това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Тъй си мислиш, аз в Туитър виждам друго колко хора са си купили албума и го харесват. 

Даже Зейн в инстаграм е отвоварял на феновете. Никой не слуша ама цял свят слуша. ;) 

Най-накрая Зейн с Dusk Till Dawn- самостоятелната версия я имам. ❤

 

@zai4eto82, лельо, никой не го знае този. Не се излагай. Къде е Зейн, къде е Рики :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е номер еднооооооооооооо- новият албум на Зейн продължава да жъне успехи. Вече е номер 1 в itunes и Apple , в Европа и по целия свят. Браво, Зейн, браво:🔥🔥🔥🔝🔝🔝👏👏👏🔝🔝🔝

No 1 in APPLE.jpg

ZAYN IS NO1 IN ALL OVER WORLD.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Demi Lovato е взела решение да разкаже за почти фаталния момент, в който е предозирала с наркотици.

Певицата ще разголи душата си пред феновете в нов документален сериал, който ще носи името "Demi Lovato: Dancing With The Devil" и ще бъде качен в YouTube. Премиерата е насрочена за месец март, а в епизодите Demi ще разкаже от първо лице за здравословната криза, през която премина през 2018г.

Според представители на платформата, в 4-те епизода певицата ще разкрие истината за "най-трудните времена в живота си, ще разкаже за своите травми и за пътя, по който е преминала, за да осъзнае колко е важно да се грижи за физическото, емоционалното и психическото си здраве".

В изявление, тя определи инцидента, в който почти загуби живота си, за "най-тъмния момент в живота си", добавяйки че е благодарна и щастлива, че е успяла да се изправи лице в лице със страховете си и миналото си и да ги пребори, а сега е готова да ги сподели със света. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според гласувалите в сайта на Билборд коя нова музика тази седмица ще слушате дълго през целия уикенд, гласувалите са отговорили най-вече ,че предпочитат да слушат новия албум на Зейн ;)

ZAYN NEW ALBUM IS MOST WANTED.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taзи седмица Зейн навсякъде бие всички нови песни, които излязоха днес с новия си албум. В поредна анкета, коя ви е любимата нова песен тази седмица, Зейн е най-предпочитан с новия си албум:

ZAYN NEW ALBUM IS MOST WANTED-2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...