Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 16.01.2022 г. от 0:30, Fast каза:

Сестрата на Бритни била много завистлива..
 

 

 

 

Цялата история вече взе да става на сапунен сериал. Бритни говори с недомлъвки доста често и постоянно трие каквото е казала. Минаха три месеца от както е свободна и все още не е дала интервюто където да разкаже всичко от-до, как, какво и кога се е случвало. Въпреки, че всички в момента обвиняват баща й за много неща(и така трябва), самата Бритни изглежда има доста странен характер. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Brian каза:

Явно тая седмица е паднала. Миналата беше и я дават да се върне. Ще направи поне 15 първи според мен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Явно тая седмица е паднала. Миналата беше и я дават да се върне. Ще направи поне 15 първи според мен.

Паднала е щото се мотае и не е направила кавър на Смукача! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...


Най-скучното и безвкусно halftime шоу от години. Да бяха извикали рапъри, които са актуални в момента, вместо тия динозаври, познати със своята хомофобия и сексуално/физическо насилие над жени.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:


Най-скучното и безвкусно halftime шоу от години. Да бяха извикали рапъри, които са актуални в момента, вместо тия динозаври, познати със своята хомофобия и сексуално/физическо насилие над жени.

Кои са тези? Извикали са такива които ги знаят всички. Еминем го знаят от 5 до 85. Кой или коя от сегашните има неговите хитове и популярност?

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

кога ще поканят Taylor Swift,Ariana Grande,?

Според мен са ги канили, но са отказвали. Поне за Тейлър. Ариана предполагам би приела, ако има пресен албум/хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Според мен са ги канили, но са отказвали. Поне за Тейлър. Ариана предполагам би приела, ако има пресен албум/хитове.

Ми дори да иде Туца там, какво ще пее - Кардиган и Уилоу ли? Тва като нащо Глоре - добре дошла скитнице и обичай ме такава. Неща дето тя и няколкото й фенки знаят. Туцето по - голям хит от 8 миля няма, Ариана също кажи речи. То повечето нямат, не се сещам някой да има от сегашните масов хит който е извън рамките.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
От 7.03.2021 г. от 1:46, Blueberry каза:

Слушам си старите плейлисти в ютуб и осъзнах, че страшно много ми липсва RnB-то смесен с електронна музика и силен вокал. Сега всичко е с някакво 80-тарско звучене, което не отива на всичко - например Save your tears на The Weeknd е брутално осакатена от музиката си, ако беше с модерно или поне 90-тарско звучене, щеше да е брутална.

 

 

Как се чувстваш от факта, че една осакатена по твое мнение песен, дневно прави по 2.5 милиона стрийма само в Спотифай от оригинал+ремикс, 2 години след излизането си?💋

  • Ooo 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Starboy каза:

Как се чувстваш от факта, че една осакатена по твое мнение песен, дневно прави по 2.5 милиона стрийма само в Спотифай от оригинал+ремикс, 2 години след излизането си?💋

Аз вече я харесвам - оригинал и ремикс! 💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър е отказвала заради договор с Кока Кола, а Риана защото организаторите уж били расисти. 

Ариана още ми стои несериозна да пее там детските песнички.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Тейлър е отказвала заради договор с Кока Кола, а Риана защото организаторите уж били расисти. 

Ариана още ми стои несериозна да пее там детските песнички.

Тая особено е бая детска, дам - пее се за правене на деца 😘

 

 

Иначе мисля, че още 1-2 албума ѝ трябват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какви детски песни от Ариана? Всичко от My Everything насам показва зрялост, детска е Тейлър, примерно.

Напълно готова е за СуперБол, много ще се изкефя, ако догодина тя е избора.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бийбър без нито една награда ?!!!??!!

640x.jpg?_=1649053670

Запис на годината: Silk Sonic - "Leave The Door Open"

Песен на годината: Silk Sonic - "Leave The Door Open"

Албум на годината: Джон Батист - "We Are"

Най-добър нов артист: Оливия Родриго

Най-добрo поп соло изпълнение: Оливия Родриго - "Drivers License"

Най-добър традиционен поп вокален албум: Тони Бенет & Лейди Гага - "Love for Sale"

Най-добър поп вокален албум: Оливия Родриго - "Sour"

Най-добър денс запис: Rüfüs Du Sol - "Alive"

Най-добър рап албум: Тайлър Дъ Криейтър - "Call Me If You Get Lost"

 

Най-добро рап изпълнение: Бейби Кийм & Кендрик Ламар - "Family Ties"

Най-добра рап песен: Джей Зи & Кание Уест - "Jail"

Най-добро аренби изпълнение: Джазмин Съливан - "Pick Up Your Feelings"

Най-добра аренби песен: Silk Sonic - "Leave The Door Open"

Най-добър аренби албум: Джазмин Съливан - "Heaux Tales"

Най-добро рок изпълнение: Foo Fighters - "Making a Fire"

Най-добра рок песен: Foo Fighters - "Waiting on a War"

Най-добър рок албум: Foo Fighters - "Medicine at Midnight"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рири е на път да стане 6-та най-слушана жена на дневни стриймове, минавайки Адел и Оливия с албуми от 2021. 💀

"that rihanna reign just won't let up" - изпя си го още 2009 и след това последваха още по-брутални хитачки.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...