Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, SG каза:

Е Тейлър ако наистина окупира целия ТОП 100 на Hot 100 вече и аз ще призная, че тази работа не е съвсем Ок. Като самата система на Billboard в последните няколко години, де.

А песента на Риана е прекрасна. Не знам какво е това голямо недоволство от нея, все едно са очаквали като трибут да издаде нещо като Work или S&M. Единствено не знам защо и тя, и Бритни избраха да си изгърмят хайпа със странични сингли. Преди тази Рири спокойно можеше да обяви завръщането с някое приемливо комерсче.

Аз лично не виждам (ма не се и вълнувам има ли) драма. Нека правят квито песни им харесва, нали, ма не означава как масата не иска тупалка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Аз лично не виждам (ма не се и вълнувам има ли) драма. Нека правят квито песни им харесва, нали, ма не означава как масата не иска тупалка. 

Вкусът на масата вече е супер неясен. Аз лично се кефя на всякакви песни ама по-лежерните като са направени като хората са си друг левъл просто.

И по тази тема да постнем и предложението на Адел, което тя най-неадекватно пуска чак когато ерата й вече е приключила. А можеше да е идеалния първи сингъл и клип, по-силно е от Easy on Me.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милички, предсказанията са, че Тейлър ще бъде първият изпълнител, окупирал ЦЕЛИЯТ топ 10 на Билборд и албумът й е продал над 1 500 000 в Америка за първата седмица. Наистина моментната кралица на попа е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Дано са я пачнали по 5джито. 

Какво 5G... хуманоидите в САЩ вече ги тестват с 6G вероятно. Явно затова и е започнала за бъгва, като стар телефон с ъпдейтната операционна система. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Andrew Cunanan. каза:

Милички, предсказанията са, че Тейлър ще бъде първият изпълнител, окупирал ЦЕЛИЯТ топ 10 на Билборд и албумът й е продал над 1 500 000 в Америка за първата седмица. Наистина моментната кралица на попа е тя.

На глобално ниво не е ни близо до силата която е в USA. Доказва го фактът че Anti hero е само вторият й #1 в UK, примерно. Локал стар. 😇

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на Туца е мега тъп, а чупи рекорди навсякъде. Сега и турнето й ще счупи рекорди според прогнозите. Не знам какво харесват в последните й албуми, но са оцет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Албума на Туца е мега тъп, а чупи рекорди навсякъде. Сега и турнето й ще счупи рекорди според прогнозите. Не знам какво харесват в последните й албуми, но са оцет.

Младите хора между 15-25 възприемат Суифт като кралица, тя е Бритни на тяхното поколение, с разликата че Тайлър е много по-адекватна в кариерата и живота си. Слуша се масово, няма нищо странно в успехът и. А и във всеки албум има силни попадения, не можеш да го отречеш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Малко и остава на Тейлър Суифт из върховете на класациите. Супер скучна ми е като творчество и всичко. Идва Кралицата на Коледа! ❤️

Да, с единствената й песен която се слуша. Това й е останало :D Мара ми е като първообраза на Туцето. Има на хартия много хитове, на практика 1 и то за Коледа. Отделно е много надута, много неадекватна и е доста по - популярна като мийм икона. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , fearless` каза:

Младите хора между 15-25 възприемат Суифт като кралица, тя е Бритни на тяхното поколение, с разликата че Тайлър е много по-адекватна в кариерата и живота си. Слуша се масово, няма нищо странно в успехът и. А и във всеки албум има силни попадения, не можеш да го отречеш.

В САЩ всякакви таргети я приемат като любимката на нацията (сред младите изпълнители, нали). От там тръгва и голямото световно облъчване, а и тя самата има брутално добри стратегии, с които да си поддържа името.

Като сложим настрани неопровержимия успех обаче, това което се случва в момента е тотално падение за Билборд като сериозен фактор. В това число включвам и ситуацията с другата кралица Риана. А навремето за Кейти се говореше как манипулирала класациите само защото пускала ремикси на песни, които така или иначе си бяха истински хитове и гърмяха отвсякъде. 😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

chihuahua stoned face / suspicious meme format - Memes of Passion

Е масово се слуша, има няколко песни дето са й мегахитове без да са били номер 1: Style е такъв пример. Но от там бозите преди този албум нищо не се слуша, там Уилоу и другите лайна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър е много добра разказвачка на истории. Всяка нейна ера е като нов сезон в сериал. Мисля, че тя привлича аудиторията, която няма време да киснат пред ТВ. Получават същото ниво на забавление, докато слушат catchy музика за фон. Win-win.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , WindWalkerMonk каза:

Да, с единствената й песен която се слуша. Това й е останало :D Мара ми е като първообраза на Туцето. Има на хартия много хитове, на практика 1 и то за Коледа. Отделно е много надута, много неадекватна и е доста по - популярна като мийм икона. 

Казваш това за жената с най-много номер 1 хитове в историята на музиката. Кралицата не само на Коледа, а и на Билборд!!! Велика е! Единствена и ненадмината, за нерадост на такива като теб. А това, че е надута е най-голямата глупост, която някога съм чела. Мога да ти постна стотици клипове, снимани от фенове, които и на улицата си правят селфита с нея, защото спира, а не подминава като повечето от големите. Чао!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , i810 каза:

Казваш това за жената с най-много номер 1 хитове в историята на музиката. Кралицата не само на Коледа, а и на Билборд!!! Велика е! Единствена и ненадмината, за нерадост на такива като теб. А това, че е надута е най-голямата глупост, която някога съм чела. Мога да ти постна стотици клипове, снимани от фенове, които и на улицата си правят селфита с нея, защото спира, а не подминава като повечето от големите. Чао!

Нищо не е останало от тия хитове. И ти го казвам най - сериозно. Майкъл Джексън или Уитни се въртят доста повече, щото умряха трагично. Но това, че е меме икона и другите могат да ти го кажат. Тва с билборд е факт, когато тези песни са излизали са били големи хитове, просто не са се запазили. Много от гигахитовете са така, далеч по големи от нейните ала. Гарнам стайл например. А нерадост едва ли, аз нямам някакво отношение, нищо лично не е, просто коментирам обективно. 
 

Не е само тя, племенника ми който е на 14 години не знае нито 1 нейна песен освен тая за Коледа, но нямаше идея кой я изпълнява. И приятелката му не знае, но освен нея не знаят и нито една на Селин Дион. Просто са си масово 90те и двете и са си останали там. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Нищо не е останало от тия хитове. И ти го казвам най - сериозно. Майкъл Джексън или Уитни се въртят доста повече, щото умряха трагично. Но това, че е меме икона и другите могат да ти го кажат. Тва с билборд е факт, когато тези песни са излизали са били големи хитове, просто не са се запазили. Много от гигахитовете са така, далеч по големи от нейните ала. Гарнам стайл например. А нерадост едва ли, аз нямам някакво отношение, нищо лично не е, просто коментирам обективно. 
 

Не е само тя, племенника ми който е на 14 години не знае нито 1 нейна песен освен тая за Коледа, но нямаше идея кой я изпълнява. И приятелката му не знае, но освен нея не знаят и нито една на Селин Дион. Просто са си масово 90те и двете и са си останали там. 

Е на местна почва знаем още една песен на Мара, която кавърдиса, но оргинала на Валентина Хасан си е един!

 

 

  • Love 1
  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото, ето точно колко е известна Мара и нейния Крисмас, 3 от 4те журиращи и се обръщат, а Кристина Агилера получава бонус точки как не се :) И това преди почти 10 години, ако иде сега, сигурно и един стол няма да видим обърнат ... 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

Е на местна почва знаем още една песен на Мара, която кавърдиса, но оргинала на Валентина Хасан си е един!

 

 

Е гигахит беше. Иначе не знам защо им е толкова трудно на разни фенове да приемат, че не всички големи хитове остават във времето. Много по големи имена като Елвис или Бийтълс са забравени от младите, какво остава за една от многото големи певици.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Междудругото, ето точно колко е известна Мара и нейния Крисмас, 3 от 4те журиращи и се обръщат, а Кристина Агилера получава бонус точки как не се :) И това преди почти 10 години, ако иде сега, сигурно и един стол няма да видим обърнат ... 

 

 

Историята с Агилера е на лична основа. На някакво парти, Марая не и обърнала вниманието, което очаквала и се жалваше 10 години затова по медиите. Така че, в случая просто и го връща. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

Историята с Агилера е на лична основа. На някакво парти, Марая не и обърнала вниманието, което очаквала и се жалваше 10 години затова по медиите. Така че, в случая просто и го връща. 

Тоест според теб това й изпълнение е добро и заслужава да се обърнеш?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...