Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ся ще проверя.
Знам само, че Марая държи рекорда за изпълнител стоял най-много седмици под номер 1 за сингли, а Тейлър - за албуми.

Maрая е огромна за щатите. Само човек който е бил там може да го види. Колкото и да не я харесвам, и според мен 95% от хитовете й да са забравени е титан в музиката. Даже спорихме с една потребителка за нея, може да видиш историята. Тя се опитваше да ме убеди, даже каза, че проверила магазините по целия свят и не се продавала. :D Щом целия свят е проверен, значи е така де :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това, че нещо е баладично, протяжно и няма думите фак ми, ас и пуси не го прави стожер на качествеността и еманация на стойностната музика! Този спор е абсолютно безсмислен.

Лек ден!
 

Факт. Ето една класация, която е събрана от сумираните оценки на музикалните критици.
http://www.acclaimedmusic.net/year/2010-19a.htm

47 Rihanna    Anti
72 Adele    21

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Откога успех и качество са взаимосвързани? И това от фена на Глора и пилешките крила. Смях, омлайн, скъпа, просто прекрати!

Да вземеш да си прибираш обноските на улична жрица и не давай мнения повече за неща дето хич не отбираш. :D

  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Maрая е огромна за щатите. Само човек който е бил там може да го види. Колкото и да не я харесвам, и според мен 95% от хитовете й да са забравени е титан в музиката. Даже спорихме с една потребителка за нея, може да видиш историята. Тя се опитваше да ме убеди, даже каза, че проверила магазините по целия свят и не се продавала. :D Щом целия свят е проверен, значи е така де :D 

Мара е ужасна, точно като Тейлър. Локал успех, главно в щатите и без много големи и запомнени хитове по света.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

 

 

Само да си припомним, че дори и в родната й страна си я мачка жестоко.

Колко песни има Рейхана, колко песни има Адел? Видяхме като се срещнат какво става.  Рияна е най - успешната жена @Willy, това няма спор. Колко беше 600 милиона ли? Но Адел няма причина да я е страх в момента от никого. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Maрая е огромна за щатите. Само човек който е бил там може да го види. Колкото и да не я харесвам, и според мен 95% от хитовете й да са забравени е титан в музиката. Даже спорихме с една потребителка за нея, може да видиш историята. Тя се опитваше да ме убеди, даже каза, че проверила магазините по целия свят и не се продавала. :D Щом целия свят е проверен, значи е така де :D 

Редовно въртя американската версия на MTV Classic за фон, и на минава ден без поне две нейни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С толкова естествено поведение, с тая човешка свястност, която лъха от образа й, да чупиш рекорди с продажби на дигитални и физически носители, си е абсолютно паранормално явление, което зомби душиците не схващат и няма и да схванат никоГИЖ.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Редовно въртя американската версия на MTV Classic за фон, и на минава ден без поне две нейни песни.

Tя е и в рекордите на Гинес. В смисъл нещата за нея са ясни, както е ясно ( да не си мисли @Willy, че го отричам), че Рияна е най - слушания изпълнител на този век (поне жена). Тва е ясно, Рейхана се пуска с поне 5/6/7 песни дневно. Спора е друг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо трябва да отнася хейт човек, който не харесва нещо на Адел. Това, че обхваща най-многобройна аудитория – от деца в памперси до бабички в такива, далеч не значи, че е най-добрата и най-иновативната и прави нещо нечувано и невиждано. 30 наистина е много силен и музикантски албум, дори смея да кажа, че е албума на 2021, но ако трябва да сме честни, ако Easy On Me беше изпята от Камила Кабейло примерно, щеше да има 20 милиона стрийма в момента. Винаги съм намирал Адел за прехвалена (което е абсолютен факт), но точно за този албум, си заслужава всеки успех и копче не мога да кажа - железен. Но виж, за останалите ѝ протяжници не мога да кажа същото. Та да, не трябва така сляпо да се следва масата и като определен изпълнител е титан и прави успехи, не отнема правото никому да не му харесва предложеното и да има свое мнение.

  • Like 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седмици под номер 1 в Billboard Hot 100 :
Марая Кери - 84 седмици


Адел - 3 (Rolling in the deep) + 5 (Someone like u) + 1 (Set fire to the rain) + 10 (Hello) + 4(Easy on me) = 23 седмици


Риана - 9 (Work) + 7 (love the way u lie) + 3 (diamonds) + 10 (we found love) + 1 (s&m) + 1 (what's my name) + 1 (only girl in the world) + 5 (rude boy) + 2 (disturbia) + 1 (take a bow) + 7 (umbrella) + 3 (sos) + 1 (live ur life) + 1 (the monster) = 52 седмици


@WindWalkerMonk:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Седмици под номер 1 в Billboard Hot 100 :
Марая Кери - 84 седмици


Адел - 3 (Rolling in the deep) + 5 (Someone like u) + 1 (Set fire to the rain) + 10 (Hello) + 4(Easy on me) = 23 седмици


Риана - 9 (Work) + 7 (love the way u lie) + 3 (diamonds) + 10 (we found love) + 1 (s&m) + 1 (what's my name) + 1 (only girl in the world) + 5 (rude boy) + 2 (disturbia) + 1 (take a bow) + 7 (umbrella) + 3 (sos) + 1 (live ur life) + 1 (the monster) = 52 седмици


@WindWalkerMonk:3fdb8960598fa63e:

Mи с още две песни като Easy on me and Hello може и да я стигне :D Адел има 3 албума с по 10 песни. Има няколко сингъла само и пак е в топа. Това показва колко е популярна. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Mи с още две песни като Easy on me and Hello може и да я стигне :D 

Как ще коментираш, че тези две песни общо имат с 7 повече седмици под номер 1 от всички сингли на Адел взети заедно?

-> 14 седмици под номер 1, песен на десетилетието 2000-2009;

-> 16 седмици под номер 1, песен на десетилетието 1990-1999;
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че тези две песни общо имат с 7 повече седмици под номер 1 от всички сингли на Адел взети заедно?

-> 14 седмици под номер 1, песен на десетилетието 2000-2009;

-> 16 седмици под номер 1, песен на десетилетието 1990-1999;
 

И двете незаслужено...:(

  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че тези две песни общо имат с 7 повече седмици под номер 1 от всички сингли на Адел взети заедно?

-> 14 седмици под номер 1, песен на десетилетието 2000-2009;

-> 16 седмици под номер 1, песен на десетилетието 1990-1999;
 

Голяма е била в щатите. Нито една от тях не се помни особено към днешна дата, еле пък сравнена с коледната й дето бучи в момента дори. Аз не я харесвам изобщо, но не й отричам успехите. 

И само за протокола харесвам Рейхана повече от Адел, Мара и Туца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Голяма е била в щатите. Нито една от тях не се помни особено към днешна дата, еле пък сравнена с коледната й дето бучи в момента дори. Аз не я харесвам изобщо, но не й отричам успехите. 

Коледната има шанс да стане песен на това десетилетие, ако продължава до края на десетилетието ВСЯКА година да пердаши по 2-3 седмици на върха. Засега е направила 4 седмици за един коледен сезон само. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И двете незаслужено...:(

Няма повече да защитавам Рири, ако продължаваш да забиваш пирони в гърба ми, беб!
Idontknowher.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

5 песни в рамките на 10 години постигат половината от успеха на 14 песни в рамките на 15 години. Какво трябва да ни впечатли тук само ти си знаеш.

  • Like 2
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Коледната има шанс да стане песен на това десетилетие, ако продължава до края на десетилетието ВСЯКА година да пердаши по 2-3 седмици на върха. Засега е направила 4 седмици за един коледен сезон само. :3fdb8960598fa63e:

Ужас... тая карикатура. На мен любимите нейни песни са Hero, When you believe, и да, Коледна :D 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е била цели 19 седмици под номер 1 в Билборд Хот 100, АДЕЛ кога?!

Един дебютант с по-голям хит от нея! И то тъмнокож, и то хомосексуален!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тази песен е била цели 19 седмици под номер 1 в Билборд Хот 100, АДЕЛ кога?!

Един дебютант с по-голям хит от нея! И то тъмнокож, и то хомосексуален!

Ама е кънтри и беше топ хит. Най - големия всъщност. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

5 песни в рамките на 10 години постигат половината от успеха на 14 песни в рамките на 15 години. Какво трябва да ни впечатли тук само ти си знаеш.

Мисля, че имаш тежко разтройство на личността и си погълнат от огромното си его, щом си мислиш, че отговоряйки на някого със статистика целя да впечатля точно теб - господин "НИКОЙ" в моя живот.
:1000(19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

За US да не говорим. Не знам дали и сами си вярвате на глупостите, че Адел била по-голяма.

Screenshot-20211119-175301-Twitter.jpg

Това са сертификатите според РИА, на Марая и Мадоня не са обновявани от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Мисля, че имаш тежко разтройство на личността и си погълнат от огромното си его, щом си мислиш, че отговоряйки на някого със статистика целя да впечатля точно теб - господин "НИКОЙ" в моя живот.
:1000(19):

Аз не съм сигурен, че ти по принцип живееш за друго . :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

 

Само да си припомним, че дори и в родната й страна си я мачка жестоко.

Понякога в този форум наистина си пишете колкото да не заспите без дори да помислите малко преди това.

Риана - 8 албума.

Адел - 3 албума. (Тези класации все пак са преди 30).

Риана - 52 сингъла като lead artist + 18 като featured

Адел - 16 сингъла.

Как няма да е по-продавана като буквално има 5 пъти повече сингли от нея и двойно повече албуми ? Класациите са повече от ясни - 21 и 25 са едни от най-успешните албуми за 21 век, с продажби каквито нито една друга певица не е имала и няма да има а 'Rolling in the deep', 'Someone like you' и 'Hello' са едни от най-успешните сингли.

В момента слушам албума и е нещо страшно. My little love е от най-добрите неща дето съм слушал някога. Личи си, че всяка песен е лична и преживявана!

  • Like 4
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...