Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 57 минути, Fast каза:

Бритни е свободна!

Да, и аз това го четох. Най-накрая може да се омъжи пак и да прави с живота си каквото иска. По-добре късно отколкото никога. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за Бритни, това е като да се родиш отново. Очаквам след някоя и друга година да се завърне с албума на живота си. Но преди това вероятно ще си поживее малко, ще се омъжи за Сам, и за дете им е време.

Доста се раздвижи музиката напоследък, благодарение на по-старите имена.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Силата на Тейлър просто е unprecedented. Само дето някои се занимавахме да налагаме други кралици и да спорим Кейти ли, Гага ли., А лисичката си е била активна през цялото време, просто е чакала своя миг с идеална стратегия и зверска подкрепа от американците да стане много повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

30 ме разкърти, нямах никакви очаквания, сигурно затова ме изкефи здраво. Най-музикатският ѝ и интересен албум. Най-тъпи са Easy On Me & Cry Your Heart Out, почти всичко останало - топа. 

My Little Love е една от най-личните и тъжни песни, които съм чувал.

  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

30 ме разкърти, нямах никакви очаквания, сигурно затова ме изкефи здраво. Най-музикатският ѝ и интересен албум. Най-тъпи са Easy On Me & Cry Your Heart Out, почти всичко останало - топа. 

My Little Love е една от най-личните и тъжни песни, които съм чувал.

Нямам търпение да го чуя. Утре даже смятам да се грабна и да отида да си го купя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, GSA каза:

Хайде да излиза вече и при нас в Англия. Утре ще е при мен албума, но няма да издържа и ще го чуя от Спорифай още в 12 часа. 

 

Приятно слушане, изленал е вече.
 

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е най-продавания албум за всички времена. 
Адел е артист, който прави музика от сърце и душа, а не да гони хит всяка година. Браво кралице, обичам те. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се нуждаете от дълбок, продължителен сън, това е албум за вас! Адел е изключително скучна и монотонна. Песните са протяжни и неслушаеми. Не е моето, нито като глас, нито като звучене. Може само да мете долните етажи на чартовете, но за съжаление има хора без вкус, които я слушат и издигат във висините. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...