Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , omline каза:

Странно е , че във форум, в който смятат Галена за открила топлата вода, този албум е някаква сензация

Адел може само да си мечтае за кариерата и музиката, която предлага Галена.

ariana-grande-and-what-about-it.gif

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Трябва да се забрани на коне с капаци да коментират по раздели различни от Поп-фолк :mf_surrender:По принцип не съм фен на Адел защото в голяма част дискографията и не ми е по вкуса, но "30" е топааа :1000(19):

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реши ли да се завърне, ще е свършено с Тейлър, Адел, Ариана и всички нови селянки които се помислиха за нещо. Кралицата и power-house-a на 21-ви век е само една!

 

  • Haha 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Реши ли да се завърне, ще е свършено с Тейлър, Адел, Ариана и всички нови селянки които се помислиха за нещо. Кралицата и power-house-a на 21-ви век е само една!

 

Адел никога не се е притеснявала от Рейхана. Напротив, смея да твърдя че е точно обратното. Направо я смячка като се срещнаха. Просто едната предлага качество, другата сереше по 30 комерса на година. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Адел никога не се е притеснявала от Рейхана. Напротив, смея да твърдя че е точно обратното. Направо я смячка като се срещнаха. Просто едната предлага качество, другата сереше по 30 комерса на година. 

Споделям тези мисли! 

Рияна беше като “скаличка”пред Адел тогава и като музика и по фигура

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Споделям тези мисли! 

Рияна беше като “скаличка”пред Адел тогава и като музика и по фигура

Не казвам, че някой трябва да харесва Адел. Напротив, но е факт, че с лекота праща всички в забвение. Песента и е 6 седмица номер 1. Албума й на 10 години е номер 1 отново в Билборд, като сумати сингли (без два) стигнаха топ 10/15. Коя друга го прави? 

Адел е сензация каквато нито един друг изпълнител не е бил. Тя си пуска албуми, които не крещят комерс комерс комерс като Риана, или Оливиа Родриго в момента. Напротив, следва нейна линия и пак ги мачка. Нужно ли е да напомням, че само с живото си изпълнение прати Set fire to the rain на върха. Искам бездарната Рейхана да направи това. 

Рияна е комерсиален изпълнител, най - успешният такъв, но е факт, че сереше по 30 песни на година. И 4 от тях ставаха номер 1. 

И за да не говорим глупости:

Hot 100 Songs – Billboard

Hot 100 Songs – Billboard 

Две години наред кърти с един албум. 

Коя песен на Рияна е била пята от Мадона, Селин Дион, не знам си още коя легенда? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля Ви се, Анти е в пъти по-добър и разнообразен, експериментален и интересен албум от 25. Независимо че втория е продал майка си и баща си. Но те и пилешките крилца се продават в милиони, а са пълен боклук.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Моля Ви се, Анти е в пъти по-добър и разнообразен, експериментален и интересен албум от 25. Независимо че втория е продал майка си и баща си. Но те и пилешките крилца се продават в милиони, а са пълен боклук.

Пилешките крилца могат да пратят в кофата и най-изисканото лайно, което ти сервират в целофан.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Billboard 200 Albums – Billboard

Billboard 200 Albums – Billboard

Ето ви ги Рейхана и Адел с албумите си. Тва е статистиката. Не знам как и колко заблуден трябва да е човек за да каже, че Адел не мачка всички. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Пилешките крилца могат да пратят в кофата и най-изисканото лайно, което ти сервират в целофан.

Особено от пиле, набито с хиляда антибиотика и всякакви други боклуци докато е било живо. Да ти е сладко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

21 e отново номер 1 в билборд 200. 

Клип с топ 10 албумите тази седмица, където Адел не присъства, камо ли под номер 1.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Billboard 200 Albums – Billboard

Billboard 200 Albums – Billboard

Ето ви ги Рейхана и Адел с албумите си. Тва е статистиката. Не знам как и колко заблуден трябва да е човек за да каже, че Адел не мачка всички. 

Албума на Рира излезе няколко месеца преди 21 и част от продажбите му са в предната година. Освен това Риана не е албумен артист, а синглов такъв. По същата логика на сравнение, която ти прилагаш можеш да кажем, че е Адел е абсолютна пръдла със само 5 номер 1 хита в Америка пред 14-те на Риана, които са с 2 повече от тези на Мадона, с 3 повече от тези на Уитни и с 5 по-малко от тези на Марая, която е абсолютен връх за самостоятелен изпълнител в тази класация с цели 19.

А 25 се държи на само един хит, независимо колко е продал, Анти е далеч по-добър албум. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Особено от пиле, набито с хиляда антибиотика и всякакви други боклуци докато е било живо. Да ти е сладко!

Ни в тоз, ни в следващия живот ще успееш да умножиш по 0 успеха на Адел. Дерзай! :P

Адел се сдоби с ново гадже - Труд

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че нещо е баладично, протяжно и няма думите фак ми, ас и пуси не го прави стожер на качествеността и еманация на стойностната музика! Този спор е абсолютно безсмислен.

Лек ден!
 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Клип с топ 10 албумите тази седмица, където Адел не присъства, камо ли под номер 1.

 

Да, друга класация е. Не е топ 200, но пак е в Билборд. Заедно с евърмор на Тейлър Суифт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Да, друга класация е. Не е топ 200, но пак е в Билборд. Заедно с евърмор на Тейлър Суифт. 

Може да е класацията за най-много pure sales.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Албума на Рира излезе няколко месеца преди 21 и част от продажбите му са в предната година. Освен това Риана не е албумен артист, а синглов такъв. По същата логика на сравнение, която ти прилагаш можеш да кажем, че е Адел е абсолютна пръдла със само 5 номер 1 хита в Америка пред 14-те на Риана, които са с 2 повече от тези на Мадона, с 3 повече от тези на Уитни и с 5 по-малко от тези на Марая, която е абсолютен връх за самостоятелен изпълнител в тази класация с цели 19.

А 25 се държи на само един хит, независимо колко е продал, Анти е далеч по-добър албум. 

По - колко време са седели песните на Адел номер 1. И като добавим и останалия свят? Аз не я харесвам, просто виждам, че е феномен. И за мен 25 е безумен албум с един хит и няколко приятни мелодии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ни в тоз, ни в следващия живот ще успееш да умножиш по 0 успеха на Адел. Дерзай! :P

Адел се сдоби с ново гадже - Труд

До там ти стига емоционалната интелигентност, че изобщо НЕ разбираш, че аз не оспорвам успеха на Адел, аз оспорвам колко е качествено творчеството й. Но ти като фен на старата разпадаща се мумия Глора е нормално да имаш солидарност с дебелия й великобритански еквивалент. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

По - колко време са седели песните на Адел номер 1. И като добавим и останалия свят? Аз не я харесвам, просто виждам, че е феномен. 

Ся ще проверя.
Знам само, че Марая държи рекорда за изпълнител стоял най-много седмици под номер 1 за сингли, а Тейлър - за албуми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.10.2021 г. от 12:40, Willy каза:

Adele влиза в топ 10 най-слушани жени, още преди да е пуснала песента, а rih си е там от...forever?!  Двете ще мачкат всичко живо с новите си албуми, стига и втората да реши да го пусне. Яд ме е само че си изпусна шанса да мине Mariah и The Beatles за най-много първи места на hot 100 chart-a, пускайки само 1 албум за последните 9 години...

Screenshot-20211009-123537-Twitter.jpg

 

От 9.10.2021 г. от 12:44, Willy каза:

Female Artists with the most #1 on the UK Singles Chart: 🇬🇧 

Screenshot-20211009-124221-Twitter.jpg

 

"Music industry" left the chat 🙄

 

От 9.10.2021 г. от 12:47, Willy каза:

Screenshot-20211009-124616-Twitter.jpg

Само да си припомним, че дори и в родната й страна си я мачка жестоко.

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

До там ти стига емоционалната интелигентност, че изобщо НЕ разбираш, че аз не оспорвам успеха на Адел, аз оспорвам колко е качествено творчеството й. Но ти като фен на старата разпадаща се мумия Глора е нормално да имаш солидарност с дебелия й великобритански еквивалент. :) 

То там ти е проблемът, че не вдяваш, че успехът й иде именно от качеството.

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

То там ти е проблемът, че не вдяваш, че успехът й иде именно от качеството.

Откога успех и качество са взаимосвързани? И това от фена на Глора и пилешките крила. Смях, омлайн, скъпа, просто прекрати!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...