Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 19.09.2021 г. от 19:56, Blueberry каза:

Къде може да гледаме The Voice USA? @Fast в теб ми е надеждата :D 

https://w2.putlockers.co/episode/the-voice-free101-21x1/?watching=atAylMSInx

Влез с адблокeр, и избери Mirror 3. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

https://w2.putlockers.co/episode/the-voice-free101-21x1/?watching=atAylMSInx

Влез с адблокeр, и избери Mirror 3. 

Парадоксално, но адблокера ми блокираше самия клип и чак като изключих тръгна. :D Но благодаря много! :ba: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Парадоксално, но адблокера ми блокираше самия клип и чак като изключих тръгна. :D Но благодаря много! :ba: 

Скапан ти е адблокера явно. Това е най-доброто в момента.
https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=bg
Сайтовете като горния са пълни с изкачващи прозорци и др. и досади, и е по-добре да ти е включен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Скапан ти е адблокера явно. Това е най-доброто в момента.
https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=bg
Сайтовете като горния са пълни с изкачващи прозорци и др. и досади, и е по-добре да ти е включен.

Ще го сваля сега. Аз всъщност имам два, работещи едновременно, но не помогнаха :D

Като я обявиха си мислех, че трудно ще има хора, на които Ариана да се обърне и да изберат друг, но забравям, че в Америка се слушат всякакви жанрове :D 

Кели е много яка и много я харесвах като малка, но май само първите 1-2 албума имат комерсиален успех в световен мащаб. Към кънтри ли е залитнала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Някакъв канадски Dj писал, че тази седмица ще имаме сингъл?

Сега четох, че Тейлър Суифт си преместила нейния албум по-рано и се очаква Адел на 19-и Ноември..

На какво да вярва човек.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За днес беше инфото за сингъла, но като гледам няма да се реализира. Въпреки това считам, че този път са не са лъжа приказките за сингъл през октомври, албум през ноември и лайфстрийм концерт през декември, но да видим все пак.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

Местенето на албума на Тейлър ми е сигурен знак, че нещо голямо се задава нещо на първоначалната му дата. Тая жена случайни неща не прави.

Мога да потвърдя. Имаше един сайт на Univesal от който изтичаха инструментал версии в продължение на повече от десетилетие. Когато качиха няколко нейни от "evermore" и естествено изтекоха, само часове след това закриха акаунта на момчето, което ги е качило, и постепенно започнаха да трият другите фейк акаунти и кърпят дупки в сайта. Мога само да си представя какви валянки им е вдигала. Опасна е. :D 
Изтичали са 2-3 албума на Ariana като инструментал версии от същия сайт, и нищо не се е случвало.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.09.2021 г. от 2:01, Fast каза:

Преди 40-ия си рожден ден тя може да е наистина свободна без никакво консерваторство

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи все пак е било вярно инфото, че ерата започва от вчера. Нещо не ми допада пак да залага на такова заглавие, трябваше малко да се откъсне от тази поредица и да го нарече просто 'Адел', както се говореше. Щеше да е подходящо заглавие за потенциално последния й албум, защото след него според мен вече въобще няма да се занимава да издава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.10.2021 г. от 16:48, SG каза:

Значи все пак е било вярно инфото, че ерата започва от вчера. Нещо не ми допада пак да залага на такова заглавие, трябваше малко да се откъсне от тази поредица и да го нарече просто 'Адел', както се говореше. Щеше да е подходящо заглавие за потенциално последния й албум, защото след него според мен вече въобще няма да се занимава да издава.

Аз смятам за супер яка концепция това с числата, но не разбирам защо е 30, а не 33 на колкото е тя в момента. Това си е нащо като нейна запазена марка и не мисля, че има нужда да изневерява на себе си. 

Какво те кара да мислиш че това е последният й албум?  Казала ли е нещо някъде или е просто твое усещане? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...