Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, i810 каза:

Ако се нуждаете от дълбок, продължителен сън, това е албум за вас! Адел е изключително скучна и монотонна. Песните са протяжни и неслушаеми. Не е моето, нито като глас, нито като звучене. Може само да мете долните етажи на чартовете, но за съжаление има хора без вкус, които я слушат и издигат във висините. 

Хора без вкус? Тоест целия свят е без вкус. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, i810 каза:

Ако се нуждаете от дълбок, продължителен сън, това е албум за вас! Адел е изключително скучна и монотонна. Песните са протяжни и неслушаеми. Не е моето, нито като глас, нито като звучене. Може само да мете долните етажи на чартовете, но за съжаление има хора без вкус, които я слушат и издигат във висините. 

Гледай как се покоряват чартове и вземи си измий езика и ушите, за да ти се подобри вкуса. 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За фен на Марая Кери, не бих казала, че съм без вкус! Адел в момента е на мода и всички се възнасят, сякаш е нещо нечувано и невиждано! Айде, много моля, оставете ме да имам предпочитания. Изказвам мнение, с което не ангажирам вашето да се променя. Имате право да слушате, който си пожелаете, но тази женица Адел е адски надценена във всяко едно отношение. Чак не мога да повярвам, че има хора, които наистина я слушат и купуват. Песните и дори нямат височини, с които човек да каже, да бе, пее, та се къса. Само монотонност и еднообразие.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, GSA каза:

Хора без вкус? Тоест целия свят е без вкус. 

Целият свят слушаше Деспасито, Гагнам стайл, Асехере и т.н. - така че - да, скъпа, да.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

За фен на Марая Кери, не бих казала, че съм без вкус! Адел в момента е на мода и всички се възнасят, сякаш е нещо нечувано и невиждано! Айде, много моля, оставете ме да имам предпочитания. Изказвам мнение, с което не ангажирам вашето да се променя. Имате право да слушате, който си пожелаете, но тази женица Адел е адски надценена във всяко едно отношение. Чак не мога да повярвам, че има хора, които наистина я слушат и купуват. Песните и дори нямат височини, с които човек да каже, да бе, пее, та се къса. Само монотонност и еднообразие.

О-у. Поздрав, бейб, в такъв случай. Демонстрираш вкус, стил и класа!

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Това ще е най-продавания албум за всички времена. 
 

Няма как в това време да продаде 100 милиона копия като Трилър на Майкъл. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделно Адел в момента е на 4-тия си албум, всички знаем за прокобата на 4-тия албум и как той е определян като флоп от критиката (Artpop - Gaga, 4 - Beyonce, Erotica - Madonna) или се радва на ниски продажби и забвение (Let's get do it - Kylie, Witness - Katy, Bionic - Christina). Само Марая и Бритни са успели да предодвратят това проклятие. Ще видим каква ще е съдбата на албума на Адел, засега се движи доста добре в средите на критиците.

Аз лично ще изслушам какво е сътворила преди да се изкажа, но държа да подчертая, че Easy on me въпреки 400-те й милиона сумарно в тубата и спитифай изобщо не се чувства като предишните й хитове - да създава отзвук от всяко едно място. Отделно песента е стерилна и слаба, абсолютно неподходящ избор за първи сингъл, а на фона на песни като Skyfall, Rolling... & Hello се усеща направо като пълнеж, подходящ за пиш пауза по време на концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно е , че във форум, в който смятат Галена за открила топлата вода, този албум е някаква сензация - НЕ е. Доста от песните са странни и изискват много специална настройка - а тази My little love* е толкова лична, че просто не знам как би звучала на голяма сцена на живо.

"Easy on me" (грях му на душата, който каже лошо за тази песен), "Oh my God", "I drink wine" и донякъде "Woman like me" и "Love is a game" са ми фаворитите.

 

*Йорданка Христова има подобна песен отпреди 40 години - "Вечерен разговор" се казва  - чуйте я, ако ви е интересно.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

 

Не, просто трябва да бъдеш толерантен към мнението на останалите, както те проявяват толерантност към твоето. Форумът е все пак място за изказване на лично мнение. :) 

Не знам какво те е навело на мисълта, че не слушаме "хубава" музика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не, просто трябва да бъдеш толерантен към мнението на останалите, както те проявяват толерантност към твоето. Форумът е все пак място за изказване на лично мнение. :) 

Не знам какво те е навело на мисълта, че не слушаме "хубава" музика.

 

Напълно толерантен съм. Ти май не си, след като ми цитираш всеки един пост да ми опонираш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Напълно толерантен съм. Ти май не си, след като ми цитираш всеки един пост да ми опонираш. 

Просто не можеш да оцениш поведението си като страничен наблюдател, а се впрягаш на мнението, изказано от останалите в тази тема. :) 

Ако ти харесва албум, песен, артист - ок, какво те вълнува дали остатъка от форума му отдава същото почитание като теб или не? Това ще те накара ли по-малко да се възхищаваш на него и творчеството му? - Едвали. И точно тук дискусията, става излишна. 

Не виждам смисъл да се палиш от мнението на останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бритни ще разкаже пред Опра какво е преживяла . Тя не е забравила и не е простила на семейството си. Какво ли е да се радваш на свободата си- след 13 години да можеш да правиш всичко, което са ти забранявали. 

Иска да си вземе и малко коте. И годеникът й веднага й казал,че е на път да й вземе. Подготвя сватбата си със Сам, Донатела Версаче й шие роклята, иска да има още едно дете. За първи път от 13 години пие шампанско и кара колата си. Най-накрая може да прави каквото си иска. Много се радвам за нея.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям мнението,че Адел е супер overrated. Няма друг изпълнител на тази планета,на който никога да не съм си пускал песен доброволно. Имам чувството,че всичките й песни са еднакви само че с различен текст.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Easy on me няма и 20% от сензацията на Hello. Според мен, така и албума ще се приеме в пъти по-слабо и без голямо задържане. Не може над 10 години да предлагаш едни и същи баладични бози и да очакваш същият успех.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 e отново номер 1 в билборд 200. Та не знам колко бози са песните на Адел. Бози са песните на други, които са абсолютни комерси. Другите й албуми отново са в топ 30. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Просто не можеш да оцениш поведението си като страничен наблюдател, а се впрягаш на мнението, изказано от останалите в тази тема. :) 

Ако ти харесва албум, песен, артист - ок, какво те вълнува дали остатъка от форума му отдава същото почитание като теб или не? Това ще те накара ли по-малко да се възхищаваш на него и творчеството му? - Едвали. И точно тук дискусията, става излишна. 

Не виждам смисъл да се палиш от мнението на останалите.

Едва ли душа. Мисля, че ти не можеш да оцениш поведението си, понеже цитираш на поразия и се налагаш, а няма нужда от това. Всеки с вкуса си. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Тя прави меланхолични песни, защото познава основната си аудитория (депресирани мамчета на 30+)

Дебелите недое*ани домакини от Великобритания, плачещи над загорелия си сутляж и бленуващи някой мачо да ги разтърси от секс върху кухненския плот между кафе машината и мивката, са именно неината аудитория. Но те се припознаваха в нея докато й беше нужно платно от кораб, за да покрие туловището си, сега - едвали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дебелите недое*ани домакини от Великобритания, плачещи над загорелия си сутляж и бленуващи някой мачо да ги разтърси от секс върху кухненския плот между кафе машината и мивката, са именно неината аудитория. Но те се припознаваха в нея докато й беше нужно платно от кораб, за да покрие туловището си, сега - едвали. 

Между другото дебеланите в УК си ходят с мачота. Не знам на какво се дължи това, ама мъжете там си харесват дебелани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Easy on me няма и 20% от сензацията на Hello. Според мен, така и албума ще се приеме в пъти по-слабо и без голямо задържане. Не може над 10 години да предлагаш едни и същи баладични бози и да очакваш същият успех.

В началото беше капка свеж въздух сред цялата буфосинхронада от електрически звуци и какафонии, но просто не успя да сътвори нещо различно, с което да грабне почитатели за повече от 1 албум. Отделно цялото течение на продукцията в музиката се промени през 2014-та и 2015-та към семплост и минималистичност. Аранжиментите в нейните песни не са вече така епични и грабващи. Тя не се отличава от фона, а се слива. Хората не купуват последните й неща заради стойността им, а заради името й. Неслучайно последвалите сингли след Хелоу не бяха толкова успешни а сегашния й лийд сингъл е просто успешен, но на фона на успехът на Hello, Rolling.., Someone like u си е направо провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото дебеланите в УК си ходят с мачота. Не знам на какво се дължи това, ама мъжете там си харесват дебелани. 

"Око да види, ръка да пипне"... дори и ръката да потъне в тонове лой и сланини. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...