Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В една година тримата ми любими изпълнители - Ариана, Кейти и The Weeknd - изкараха албуми и трите са в стилистика, която не ми допада. Сега остава Ед Шийран и Шон Мендес да изскочат с някакви бози и 2020 става още по-ужасна. 

Добре, че Лаув спаси положението с най-силния албум на 2020™, издаден точно седмица преди карантината. :ba: 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кейти е зле, но на Ариана и Дъ Уикенд са много добри, не знам какво не ти е харесало пък на теб точно. Нищо обаче не може да се сравни по тъпня с Кроматика.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ед и Шон освен с бози, няма с какво друго да изскочат, приготви се.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага ще се скочи против моето твърдение, но за мен и трите песни на Ариана тази година са доста изкуствено наложени като номер едно.

Дуета с Бийбър - нито беше номер едно по продажби, нито по стрийминг, нито нищо. Спаси я само и единствено радиото. Ако гадния 6ix9ine и неговия трак не бяха баннати от радио и плейлисти категорично нямаше да помирише първо място. Извинете, но дебютира на първо и после падна с 15 позиции, което беше скандално. Абсолютно изкуствен номер едно хит.

Дуета с Гага се задържа малко повече и поне наистина беше номер едно по продажби и няколко дни номер едно по стрийминг, но много далеч от предната ера.

Позициите е поредния изкуствен номер едно хит, спасен от радиото. Толкова силно бутане наистина рядко се вижда. За седмица близо 40 милиона audience е меко казано payola. Всъщност в чарта на Ролинг (не вкл. радио) дебютира втора. По продажби Лук я бие двойно, по стрийминг в САЩ са доста равни (Ариана печели в Спотифай, но Лук в Apple Music) и накрая нейното парче номер едно.

За предната ера никой копче не може да и каже, но тази година нещата стоят по съвсем друг начин!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Веднага ще се скочи против моето твърдение, но за мен и трите песни на Ариана тази година са доста изкуствено наложени като номер едно.

Дуета с Бийбър - нито беше номер едно по продажби, нито по стрийминг, нито нищо. Спаси я само и единствено радиото. Ако гадния 6ix9ine и неговия трак не бяха баннати от радио и плейлисти категорично нямаше да помирише първо място. Извинете, но дебютира на първо и после падна с 15 позиции, което беше скандално. Абсолютно изкуствен номер едно хит.

Дуета с Гага се задържа малко повече и поне наистина беше номер едно по продажби и няколко дни номер едно по стрийминг, но много далеч от предната ера.

Позициите е поредния изкуствен номер едно хит, спасен от радиото. Толкова силно бутане наистина рядко се вижда. За седмица близо 40 милиона audience е меко казано payola. Всъщност в чарта на Ролинг (не вкл. радио) дебютира втора. По продажби Лук я бие двойно, по стрийминг в САЩ са доста равни (Ариана печели в Спотифай, но Лук в Apple Music) и накрая нейното парче номер едно.

За предната ера никой копче не може да и каже, но тази година нещата стоят по съвсем друг начин!

RS бяха публикували статия кои изпълнители и лейбъли ползват payola. Няма нищо за Ариана.
https://www.rollingstone.com/pro/features/pay-for-play-radio-texts-1067691/
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

RS бяха публикували статия кои изпълнители и лейбъли ползват payola. Няма нищо за Ариана.
https://www.rollingstone.com/pro/features/pay-for-play-radio-texts-1067691/
 

Всички артисти на Скутерчо получават силна и асимилирана payola - това не е тайна за никого. Само трябва да се потърси какви цифри правеше първите дни Yummy (песен, която никой не хареса). Втория му сингъл (Intentions) достигна първо място в радио без да е някакъв жесток хит. Лийда на Деми (I love me) също получи повече от обичайното внимание. 

Ариана от доста време стартира с много силни първи седмици в радиото. Няма какво да се залъгваме и баламосваме. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде съм съгласен с –А., от трите примера най-изкуствено беше това с Бийбър, шита Рейн он ми угасна за 1 седмица, а Позиции има шанс да се задържи втора седмица номер 1. Но просто Mood е много силна конкуренция, защото е силна в радио и има вече много натрупани точки от там. Не е 7 rings & TU,N, но не е и толкова слабо колкото се опитваш да го изкараш, целувки! Не може всяка ера да ти е по-силна от предходната, физически, психически и всякак е невъзможно. От няколко дни Ариана е номер 1 и в Спотифай и в Епъл мюзик, а това не може да се купи.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А по прогнози, ако пусне клип на 34+35 има реален шанс да дебютира и тя на първо място, така че за какво говорим изобщо..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично не се опитвам да я изкарам провал, това би било скандално и смешно, но и лично за мен, първите и два н1 хита бяха много по-реални отколкото сега. Както ти сам изтъкна нито един от дуетите не се задържа повече от една седмица, докато tun & 7 rings прекараха няколко седмици на върха. 

Ще видим как ще се развие албума, новия сингъл (69) и цялата ера. Аз говорех как ги усещам засега нещата. Не би ме изненадало да се задържи втора седмица номер едно с Позициите а другата да дебютира високо.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А, не си само ти с това мнение. Не само по отношение на Скутъровите клиенти. HOT 100 вече са пародия. Никога не е било толкова лесно да си уредиш позициите в класациите. Затова и вече са малко убедителните хитове.

Конкретно за Ариана според мен не трябва да се търсят никакви оправдания. След Sweetener+Thank You, Next очакванията бяха по-високи от това, което виждаме. Тя чисто като звучене е доста зациклила и на върха изкуствено я държат именно натрапването по радиото и плейлистите. Песента на Люк е естественият номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Не знам, но за мен това е топ хита на последния месец:

 

Продължаваме да слушаме плейлиста с траверси ? Топ песен !

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали и Watermelon Sugar High беше изкуствено на No1, имаше такива обвинения. 

Ариана е новата Риана...
Албума на Лана вместо декември излиза за 16 седмици по-късно т.е през пролетта, а за Коледа албум с кавъри.. 

Адел догодина... 

Остава Miley,  албума излиза  на 27-ми ноември. подобри си имиджа, очаквам успех! :flowers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

@Starboy слушаме ли хитoве?

 

Абсолютнооо! А мислех, че Хавай няма как да ми стане по-любима, пръснаха тотално ❤️ 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Уикенд пропя на испански. 

Всичко може той, пял е и на френски и амхарски, очакваме и на български да пропее.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаква се Positions да продаде около 190к което е наполовината на Thank u, next. Феновете скандализираха с три причини:

-Избори.

-Че феновете са на училище и не могат да стриймват или да си купят албума.

- Хелоуин.

Предполагам, че до няколко месеца Ариана ще ни изненада с нов албум.

Поне едно стана ясно, явно и очевидно - Тейлър няма стигане по начален интерес и продажби. Да видим скандала на 21 век Адел какво ще направи!

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Очаква се Positions да продаде около 190к което е наполовината на Thank u, next. Феновете скандализираха с три причини:

-Избори.

-Че феновете са на училище и не могат да стриймват или да си купят албума.

- Хелоуин.

Предполагам, че до няколко месеца Ариана ще ни изненада с нов албум.

Поне едно стана ясно, явно и очевидно - Тейлър няма стигане по начален интерес и продажби. Да видим скандала на 21 век Адел какво ще направи!

Каза, че скоро нов албум няма да има.

Редактирано от AleX
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...