Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 23 часа , Krislena каза:

а защо бълва толкова ? 6 албума за 7 год. не са ли много.. всяка година нов албум:vur:

 

Yours Truly (2013) My Everything (2014) Dangerous Woman (2016) Sweetener (2018) thank u, next (2019) ... (2020)

За този голямо чакане стана, като се има предвид времето между Sweetener и tun, но трябваше да си почине. Сега остава и да пусне documentary-то 😋

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хаваната отново изкараха яка песен. Как ги правят само и отново има арабско в песните им. Много са яки:

Пожар вътре
Земята под мен и бягам
Тичам, за да усетя нещо истинско
Загуба за победа
Сега знам, че сърцето ми вижда
Виждам кой е подходящ за мен


Ще бъдеш моята перфектна любов
и
Ще бъдеш моята перфектна целувка
Някой, когото мога да държа и някой, който да ми липсва


انت ناري
На устните ми
يا حبيبي
Вашите перфектни устни
يا ملاك ملوش زي
يا ملاك ملوش زي
Имам нужда от твоята перфектна целувка

Нереално е
Не гоня само дива тръпка
Надявам се да изградя нещо истинско
Моля, влез
Затвори вратата и никога не ме оставяй
Обещавам, че ще се погрижа за това
 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АБЕЕ ЕЙЙ ВСЯКА ГОДИНА  НОВ АЛБУМ НЕ Е БЪЛВАНЕ ТАКА ЛИ ???????????????:censored:  ПРЕЗ АВГУСТ ПУСКАШ НОВ АЛБУМ И СЛЕД 6 МЕСЕЦА  ДРУГ АЛБУМ ?!?!?

 

Sweetener - Released: August 17, 2018

Thank U, Next - Released: February 8, 2019

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , AleX каза:

За този голямо чакане стана, като се има предвид времето между Sweetener и tun, но трябваше да си почине. Сега остава и да пусне documentary-то 😋

Голямо чакане? Пробвай да чакаш 4 години за албум. :D 

преди 6 часа , Krislena каза:

АБЕЕ ЕЙЙ ВСЯКА ГОДИНА  НОВ АЛБУМ НЕ Е БЪЛВАНЕ ТАКА ЛИ ???????????????:censored:  ПРЕЗ АВГУСТ ПУСКАШ НОВ АЛБУМ И СЛЕД 6 МЕСЕЦА  ДРУГ АЛБУМ ?!?!?

 

Sweetener - Released: August 17, 2018

Thank U, Next - Released: February 8, 2019

Е, по-спокойно, кралице. Никой не те кара да ги слушаш албумите ѝ по принуда, подминавай и това е.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Голямо чакане? Пробвай да чакаш 4 години за албум. :D 

Е, по-спокойно, кралице. Никой не те кара да ги слушаш албумите ѝ по принуда, подминавай и това е.

За Риана ли говориш ? 😂 Съчувствам

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AleX каза:

За Риана ли говориш ? 😂 Съчувствам

За The Weeknd, Риана вече изгубих всякакви надежди и не чакам изобщо... като дъжд в пустиня е положението там.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Starboy каза:

За The Weeknd, Риана вече изгубих всякакви надежди и не чакам изобщо... като дъжд в пустиня е положението там.

Тя уж спомена нещо, пък да видим. Не, че съм й на-големия фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ми липсва този тип мелодичен мейнстрийм тип музика, сега чат-пат да се появи една песен на година, която става мега бруталния хит (Take me to church, Someone you loved, 7 years) и затишие. А 2000-2010 по всичките класации беше пълно с такава музика.

Сега основно мъмбъл рап и електронни еднодневки :( 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам повече мелодични песни. Твърде комерсиално стана всичко.

А ако ще обсъждаме някой мотаещ се все още Адел е лидерката (свикнала е да е лидерка). Със сигурност има записан албум, а заради карантината не иска да го пуска. Вместо да зарадва публиката с нещо стойностно насред тези гадни времена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.10.2020 г. от 11:45, Krislena каза:

а защо бълва толкова ? 6 албума за 7 год. не са ли много.. всяка година нов албум:vur:

 

Yours Truly (2013) My Everything (2014) Dangerous Woman (2016) Sweetener (2018) thank u, next (2019) ... (2020)

Като всички еднодневки, бълва, щото ако спре да си почине малко ще се чудим коя беше пък тая. Класическия пример с Рейхана вече гледам са ти го дали :D 

От 16.10.2020 г. от 21:16, Starboy каза:

За The Weeknd, Риана вече изгубих всякакви надежди и не чакам изобщо... като дъжд в пустиня е положението там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднодневки са само във фантазията ти.  Ари върти #1 след #1. Рири в периода на музикалното си затишие се превърна в една от най-успешните самоизградили се бизнес дами в момента. Когато най-после се съпикяса да пусне албума, ще бъде нещо страшно. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , AleX каза:

"Positions" - може би е сингъла

Много сериозно тийзват нещо с The Weeknd, той споделил сторито. Ако не е дует, а само е работил по албума, ще съм много разочарована.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спират да въртят рекламата на Валентино с този трак и почва малко по-малко да се изкачва в различни чартове. Надявам се все пак да не е следващ сингъл. 

Ужасно разочароващо развитие на ''911''- нито се изпрати до радио, нито видя добри позиции в различните плейлисти на Spotify & Apple Music.  Ако и със следващия проект ще е така, по-добре да не пуска повече!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен въобще не беше най-удачния сингъл от албума. Alice е единствената с потенциал, но след този флоп надали ще видим и нея, и някоя друга като сингъл.

Провала на 911 поне се получи отрезвяващ за феновете на Гага, които я слагаха над Тейлър, Ариана и Били, и се смееха на Кейти, че не можела да дебютира с дроплети, на които не залага.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Много сериозно тийзват нещо с The Weeknd, той споделил сторито. Ако не е дует, а само е работил по албума, ще съм много разочарована.

По скоро дует. Чудно ми е дали дуета с Doja са го оставили за по нататък или са го включили в албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Тази песен въобще не беше най-удачния сингъл от албума. Alice е единствената с потенциал, но след този флоп надали ще видим и нея, и някоя друга като сингъл.

Провала на 911 поне се получи отрезвяващ за феновете на Гага, които я слагаха над Тейлър, Ариана и Били, и се смееха на Кейти, че не можела да дебютира с дроплети, на които не залага.

Няма нищо изненадващо в развитието на 911. Първоначално, благодарение на клипа, интереса в Spotify се усети (например от 350к скочи на 700к), но липсата на промо си оказа влияние и бързо се върна на предишните дейли резултати. В днешно време е много трудно да наложиш вече познат сингъл. Виж Дуа Липа дето пусна сто версии на Levitating и най-накрая май се получи. Уви, пак има силно бутане по радио и добри позиции в плейлисти.

Според мен ще има още един или два сингъла. Силно се говори за видео на Sour Candy & Replay, но всичко са само слухове. Мисля, че с наистина добра маркетинг реклама и от ''Alice'' и от ''Replay'' може да се получат прилични сингли. От друга страна се потвърди, че ще играе във филм за М. Гучи. Тя самата вече ще поеме по друг път.

Не разбирам защо пак включваме Кейти Пери в спора. Една Chromatica II е по-стриймвана от всички нови песни на Кейти взети заедно. Нека запомним Кейти с добро и изобщо да не споменаваме този албум. Уви и тя има доста грешна стратегия. Лично според мен от Champagne problems можеше да се получи нещо средно популярно.

 

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

Няма нищо изненадващо в развитието на 911. Първоначално, благодарение на клипа, интереса в Spotify се усети (например от 350к скочи на 700к), но липсата на промо си оказа влияние и бързо се върна на предишните дейли резултати. В днешно време е много трудно да наложиш вече познат сингъл. Виж Дуа Липа дето пусна сто версии на Levitating и най-накрая май се получи. Уви, пак има силно бутане по радио и добри позиции в плейлисти.

Според мен ще има още един или два сингъла. Силно се говори за видео на Sour Candy & Replay, но всичко са само слухове. Мисля, че с наистина добра маркетинг реклама и от ''Alice'' и от ''Replay'' може да се получат прилични сингли. От друга страна се потвърди, че ще играе във филм за М. Гучи. Тя самата вече ще поеме по друг път.

Не разбирам защо пак включваме Кейти Пери в спора. Една Chromatica II е по-стриймвана от всички нови песни на Кейти взети заедно. Нека запомним Кейти с добро и изобщо да не споменаваме този албум. Уви и тя има доста грешна стратегия. Лично според мен от Champagne problems можеше да се получи нещо средно популярно.

 

Изненадващо за мен не е, че 911 флопна, защото съм наясно с истинските позиции на Лейди Гага към днешна дата. Но масата й фенове (не конкретно в този форум) я изкарваше на някакво феноменално ниво. Такъв изпълнител трябва да може при всякакви обстоятелства да дебютира даже в ТОП 50 с първия си сингъл след издаването на албума, особено с такъв брутален клип, завръщане съм корените й и след голяма засилка от хит като Rain on Me.

Виж, за Дуа наистина е изненада за мен, защото Future Nostalgia е един от върховете в попа за годината, а Levitating е най-добрата от новите песни. Обяснявам си го с това, че самата тя никога не е имала наистина силни дебюти за сингли, а ерата малко или много приключи с реализацията на приятната, но не достатъчно силна за сингъл Hallucunate.

Кейти стана ясно защо я намесвам- феновете на Гага (отново не конкретно в този форум) й се подиграваха, че не дебютирала в Hot 100 с песни, които също не е пращала на радиото, нито им е уреждала добри плейлисти, че даже не ги пускаше и в петък. Сега реално на Гага й се случи нещо подобно и затова казвам, че фенчетата й може да вземат да видят как стоят нещата. Иначе спокойно, наясно съм, че Гага е над Кейти, но за мен не е проблем да призная когато любимката ми наистина е залязла, също както беше и с Аврил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Кейти е издала нов албум?

Хахаха ох и на мен ми е любимо да дразня с това един приятел който е заклет фен на Ката, но реално Smile има доста приятни песни, просто повечето са в някъв 'early 10s style' и флопна защото не се адаптира и не прави промо. 

Най-недооценената й песен евър!!

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинските фенове на Кейти вече не бихме се дразнили на такива бъзици, защото сме си наясно че тя е приключила с комерсиалния успех и я подкрепяме чисто и просто заради продукцията й и самата нея. Мен лично много ме радва и най-важния й успех някога- този в личния живот. Личеше си колко се нуждаеше от нещо такова след годините борба в шоубизнеса, които й дойдоха нанагорно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...