Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

На 27 ноември излиза новият албум на Гари Барлоу след 7 години мълчание. Вътре е латино песничката с Майкъл Бубле и Себастиян Ятра. Днес в COOLT го казаха.

На 27ми излиза Plastic Hearts. Никой не се интересува от Гари Барлоу B)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Филма Shawn Mendes: In Wоnder вече е в Нетфликс. 😛

Бях излъгана от @Starboy, че излиза с албума и не съм обърнала внимание на рекламата! Ще се гледа! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Бях излъгана от @Starboy, че излиза с албума и не съм обърнала внимание на рекламата! Ще се гледа! 

Не си спомням някога да сме обсъждали тоя нискобюджетен филм, единствено съм ти казал албума кога излиза.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Не си спомням някога да сме обсъждали тоя нискобюджетен филм, единствено съм ти казал албума кога излиза.

Питах онзи ден и ти отговори - на 4-ти излиза!!! 

Вилли пък твърдеше, че Wonder песента е флоп и никой не се интересува от най-сладкото лъвче, ама като гледам Monster си върви перфектно ^_^  цункаме високото красиво канадче за този му успех (дори само красиво да бях написала, щеше да е ясно, че не говоря за Бийбър).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Питах онзи ден и ти отговори - на 4-ти излиза!!! 

Вилли пък твърдеше, че Wonder песента е флоп и никой не се интересува от най-сладкото лъвче, ама като гледам Monster си върви перфектно ^_^  цункаме високото красиво канадче за този му успех (дори само красиво да бях написала, щеше да е ясно, че не говоря за Бийбър).

Мислех, че говориш за албума тогава. А песента Уондър е брутален флоп, това, че само ти я слушаш, не се променя този факт!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Мислех, че говориш за албума тогава. А песента Уондър е брутален флоп, това, че само ти я слушаш, не се променя този факт!

Нищо, което аз слушам, не е флоп! Изпълнителите като записват песни си казват "Може да има 100 човека в стаята и 99 да си мислят, че песента ми не струва, но важното е 1 да я хареса и това да е Blueberry!".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:
It's Official! Ariana Grande and Jennifer Hudson are joining Mariah Carey in her holiday special and have recorded a single and music video for Carey's "Oh Santa!"
 
Едно време се плюеха, сега ще работят заедно :ba: 

Чакаме я, макар и коледна, Марая и Ариана са топа, Джей Хъд също е класа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Тази песен преди да излезе видеото изобщо  не я бях забелязъл, много е яка. @Blueberry какво мислиш по въпроса? 

 

 

Аз не съм му слушала албума май 😂 с клип ме кефи. Интересното е, че песните му са супер запомнящи се и от едно слушане знаеш рефрена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз не съм му слушала албума май 😂 с клип ме кефи. Интересното е, че песните му са супер запомнящи се и от едно слушане знаеш рефрена.

Аз слушах албума и заспах. 😂 Ама неговите песни с клипове са много приятни, защо ли? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, BobiTo каза:

Аз слушах албума и заспах. 😂 Ама неговите песни с клипове са много приятни, защо ли? 

 

Избира си правилно синглите. Но нещо не ми е тръпка да му слушам музиката. И в 1Д ми беше най-малко любимият...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Fine Line ми е най-слушаният албум този година. Перфектната комбинация от pop и indie rock, а Хари е мъж мечта

Хубави са само синглите, иначе самия албум не ме кефи, дано обаче "To Be So Lonely" да бъде последен сингъл и да пусне нов албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...