Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, AleX каза:

Каза, че скоро нов албум няма да има.

В едно интервю пък каза, че много обичала да ходи на турне с два нови албума. Съответно преди следващото турне (2021-2022) искала да пусне още един. Скутър няма да и позволи да си почине ако този е провал, споко.

Между другото, каква е вашата теория за Тейлър и факта, че така изостави Folklore? Имаше доста потенциал в него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, -A. каза:

Между другото, каква е вашата теория за Тейлър и факта, че така изостави Folklore? Имаше доста потенциал в него.

Този албум не изглежда да е правен с комерсиална цел т.е за налагане на сингли с клипове, пращане на радиото и т.н. Най-силен е в цялостната си концепция. Все пак не бих отказал клипове на едни the last great american dynasty или seven, може да се получи нещо много въздействащо визуално.

Голямо удоволствие е да се види как без да си дава много зор показа, че е високо над куп налагани имена. Време й е да си даде почивка и да се отдаде на семейството, а после като се завърне да ги разбие пак.

ПП: Не съм очаквал, че албумите на Ариана толкова бързо ще паднат на ниво Witness и Joanne.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Този албум не изглежда да е правен с комерсиална цел т.е за налагане на сингли с клипове, пращане на радиото и т.н. Най-силен е в цялостната си концепция. Все пак не бих отказал клипове на едни the last great american dynasty или seven, може да се получи нещо много въздействащо визуално.

Голямо удоволствие е да се види как без да си дава много зор показа, че е високо над куп налагани имена. Време й е да си даде почивка и да се отдаде на семейството, а после като се завърне да ги разбие пак.

ПП: Не съм очаквал, че албумите на Ариана толкова бързо ще паднат на ниво Witness и Joanne.

И на мен seven ми е любимия сингъл от албума, но не мисля, че ще издава нещо повече от него, което всъщност е голяма грешка защото можеше да наложи малко по-различен саунд. exile се хареса масово от народа и вървеше наравно с cardigan (официален сингъл с видео и радио). Не мисля, че ще си вземе почивка. По-скоро е време да ни разбие пак с нещо dark като rep. Според мен наистина има идея за албум кarma посветен на Скутера. Би било жестоко!

Ако албума дебютира наистина със 190к ще е под скандалния Joanne, които беше с 201к. Скандалното при Ариана е силния стрийминг. Като physical copies се очаква да продаде 57к, което е доста слабо. Все пак Селена Гомез (която е доста далеч от Ариана като хитовост) продаде 53к. :D 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

И на мен seven ми е любимия сингъл от албума, но не мисля, че ще издава нещо повече от него, което всъщност е голяма грешка защото можеше да наложи малко по-различен саунд. exile се хареса масово от народа и вървеше наравно с cardigan (официален сингъл с видео и радио). Не мисля, че ще си вземе почивка. По-скоро е време да ни разбие пак с нещо dark като rep. Според мен наистина има идея за албум кarma посветен на Скутера. Би било жестоко!

Ако албума дебютира наистина със 190к ще е под скандалния Joanne, които беше с 201к. Скандалното при Ариана е силния стрийминг. Като physical copies се очаква да продаде 57к, което е доста слабо. Все пак Селена Гомез (която е доста далеч от Ариана като хитовост) продаде 53к. :D 

Тейлър е хитруша и не мисля, че би бързала да издава нов поп албум скоро и така да рискува да се преекспонира и да прецака ефекта от folklore. Затова си мисля, че ще си позволи пауза като обичайните й- две години между този албум и следващия. Ще създаде жажда за себе си и накрая ще се завърне с нещо разбиващо в поп стил с брутален клип, с което пак ще ни припомни коя е новата кралица.

А и догодина се очакват Адел, Риана и Били- не я виждам да реши да се набута между тях, не че не може да е силна конкуренция на втората и третата.

На Ариана стрийминга й е силен, но не на най-високо ниво, като в предната ера. Представям си ако стрийминга се отчиташе по същия начин по времето на Witness и Joanne ерите. Като албуми щяха да са  с много по-силни цифри от positions.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

@A, да коментираме новия скандален ъпдейт, според който албумът на Ариана има по-малко pure продажби от Rare, а цялостната цифра вече съвсем падна под Witness и е 160k.:helpsmilie:

Според мен ще са повече. 160 хиляди е кардинално слабо. В световен мащаб също ме изненада. Почти наполовината на tun и по-зле дори от скандалната Кроматика. 

Първоначалните прогнози за номер едно дебют на 69 също няма да се осъществят. Определено мисля, че скоро ще зареже този албум. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Според мен ще са повече. 160 хиляди е кардинално слабо. В световен мащаб също ме изненада. Почти наполовината на tun и по-зле дори от скандалната Кроматика. 

Първоначалните прогнози за номер едно дебют на 69 също няма да се осъществят. Определено мисля, че скоро ще зареже този албум. 

При финалния ъпдейт се качиха на 182k, някъде около тази цифра ще са и в Билборд. Не бих го нарекъл кардинално слабо, както не беше същата цифра и при Witness, но просто е далеч под очакванията, при все че този албум поне си има и номер 1 сингъл.

Ако трябва и аз да й търся оправдание бих казал, че причината е преекспонирането. Твърде много странични песни направи, за да подпомага кариерите на други изпълнители. Така някои от тях благодарение на нея завършиха със значително по-голяма дебютна седмица без да имат и половината от нейната актуалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

При финалния ъпдейт се качиха на 182k, някъде около тази цифра ще са и в Билборд. Не бих го нарекъл кардинално слабо, както не беше същата цифра и при Witness, но просто е далеч под очакванията, при все че този албум поне си има и номер 1 сингъл.

Ако трябва и аз да й търся оправдание бих казал, че причината е преекспонирането. Твърде много странични песни направи, за да подпомага кариерите на други изпълнители. Така някои от тях благодарение на нея завършиха със значително по-голяма дебютна седмица без да имат и половината от нейната актуалност.

Ами може би точно там е проблема - че очакванията бяха твърде високи след жестоката предна ера. Този слаб интерес обаче доказват само едно - Ариана не е това голямо име което се опитаха да я изкарат. И нека думите ми не се разбират погрешно - в никакъв случай не я наричам провал, но не е и топа в музикалната индустрия. Тя ми напомня точно на Кейти - кривне ли малко от това което народа очкава и иска от нея и бият шута, което е меко казано грозно. 

Помня, че много нарекоха преди години Тейлър провал защото Lover се очакваше да продаде само 700 хиляди първата седмица, много фенове пишеха, че Тейлър е over и Ариана е кралицата на попа. Ми видяхме, че явно засега кралицата си остава една - Тейлър Суифт, която е демократка, лесбийка и топ икона. 

А това, че е спасявала други кариери вече абсолютно не върви защото и тя поне от дуета с Гага спечели само дивиденти. Rain on me взе куп награди (и сигурно още ще взима) каквито Ариана досега не е имала. Налагането на Гага отвори някакви врати и на Ариана. Просто се употребиха взаимно. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте нещо интересно в петък 13-ти.

Billie се връща към стила WWAFA,WDWG. Има и клип: тя, сама в мола... останалото – ще видите сами!

Заглавие на песента: Therefore I Am

  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, -A. каза:

Ами може би точно там е проблема - че очакванията бяха твърде високи след жестоката предна ера. Този слаб интерес обаче доказват само едно - Ариана не е това голямо име което се опитаха да я изкарат. И нека думите ми не се разбират погрешно - в никакъв случай не я наричам провал, но не е и топа в музикалната индустрия. Тя ми напомня точно на Кейти - кривне ли малко от това което народа очкава и иска от нея и бият шута, което е меко казано грозно. 

Помня, че много нарекоха преди години Тейлър провал защото Lover се очакваше да продаде само 700 хиляди първата седмица, много фенове пишеха, че Тейлър е over и Ариана е кралицата на попа. Ми видяхме, че явно засега кралицата си остава една - Тейлър Суифт, която е демократка, лесбийка и топ икона. 

А това, че е спасявала други кариери вече абсолютно не върви защото и тя поне от дуета с Гага спечели само дивиденти. Rain on me взе куп награди (и сигурно още ще взима) каквито Ариана досега не е имала. Налагането на Гага отвори някакви врати и на Ариана. Просто се употребиха взаимно. 

Че не е чак толкова голямо име е ясно- и аз съм го казвал, макар и тази година донякъде да бях опроверган. Истината е, че Ариана просто има жесток екип, който беше един от първите, схванали цаката на стрийминг ерата. За жалост точно налагането на артисти по тази формула постепенно унищожава и малкото останала тежест на класациите.

Сравнение с Кейти не мисля, че е възможно. На Катя пропадането й беше чутовно именно защото дойде след три последователни ери на ниво, каквото Ариана никога не е имала. А и тя не пропадна, защото е кривнала леко, а защото кривна много, допълнено от не по-малко разрушително забавяне на ерата и твърде радикално отнасяне към политическите възгледи. И преди съм казвал, че Тръмп може би има някакъв пръст в погрома на нея и на други подобни, които му се опълчиха. Сега ще видим дали в твърдението ми е имало нещо вярно.

Ще се съглася иначе, че и Ариана облажи от дуета с Гага, но това не променя факта, че Гага намаза най-много и временно успя да заблуди, че е отново в баш ТОПа. Колко е смешно само положението при толкова натрапвани като нея и Бионсе. Тейлър накрая идва и без никакъв зор мачка всичко живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, аман от натрапването на Тейлър. Просто няма конкуренция в момента или се излагат като Кейти. Ясно е че Барбадос е над всички за които спорите в последно време.

Кралицата е една!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващите два петъка също така идват 2 колаборации, между двама канадци и между две жени. Prisoner

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Starboy каза:

Следващите два петъка също така идват 2 колаборации, между двама канадци и между две жени. Prisoner

Много конкретна информация, благодаря.

А до края на годината музикален изпълнител ще пусне нова песен и видеоклип. И дадена песен ще стане номер 1 в Билборд.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Много конкретна информация, благодаря.

А до края на годината музикален изпълнител ще пусне нова песен и видеоклип. И дадена песен ще стане номер 1 в Билборд.

Повече от конкретна е, нека не развалям изненадата. Въпреки, че не се интересувам лично от нито една от двете песни.

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Повече от конкретна е, нека не развалям изненадата. Въпреки, че не се интересувам лично от нито една от двете песни.

Щом не се интересуваш, значи канадеца не е The Weeknd. Ако единият е Дрейк и мен не ме интересува и заявявам, че е флоп! Но сигурно е Дрейк х Джъстин, 2020 е, едва ли е Джъстин х Шон...

За жените е по-трудно, едва ли са А-листърки. Освен ако не е Марая х Ариана, за което се намекваше.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...