Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гледам наградите People Choice 2020, няма Червен килим заради пандемията, водещите преди наградите да започнат на разстояние интервюират изпълнителите. Деми Ловато е водеща на наградите , сама на сцената, публиката е виртуална на видеостени. Номинациите се обявяват на видеостена, Изпълнителите идват и си вземат наградите пред празна зала и виртуална публика, която е на видеостена. Толкова тъжно.

Дженифър Лопез печели за икона.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.11.2020 г. от 0:57, Senhor каза:

Шон е толкова очевидно, че иска сега да се прави на копие на Крал Хари, но като гледам, началния сингъл е огромен флоп. Очаквам приятно албумче, де, но се вижда, че като не пее същата песен за 20-ти път (буквално), никой не го отразява. Аз изобщо не знам как стана такава звезда. Чарли заслужаваше много повече. Attention само по себе си е повече от цялата дискография на Шавн, взета заедно.

Чак огромен флоп не е. И той, и Чарли просто не успяват с всяка песен - имат смашове, но имат и средни. И Ед Шийран беше така преди Shape of you.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

И на safety net съм доволен, ама тя след 34+35 ще зареже албума.

Мислиш ли? Не бих се разсърдила по принцип, но досега не е имала ера само с 2 видеоклипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Мислиш ли? Не бих се разсърдила по принцип, но досега не е имала ера само с 2 видеоклипа.

Ами може да пусне още един клип, ама не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече от ясно е, че следващия сингъл ще е pov. Тя върви по-добре и от ''69'', но клипа на тази беше сниман преди пускането на албума и явно заради това го пуснаха мигом.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Повече от ясно е, че следващия сингъл ще е pov. Тя върви по-добре и от ''69'', но клипа на тази беше сниман преди пускането на албума и явно заради това го пуснаха мигом.

 

Нямам против, тя също е мега яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.11.2020 г. от 22:49, Vancho каза:

Утре най-накрая се каня да чуя албума на Ариана. Иначе тик-ток ми наби в главата позициите и съм зарибен. :happyppl:

 

И мен ме зариби песничката много. 

преди 1 час , Fast каза:

WZovHMg.png

Дуа тази година спами повече, отколкото Ариана 2018/2019.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песента, но тоя травестит Майли има отвратителен и досаден глас и заради него не виждам как може да има масов хит.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

WZovHMg.png

Малее жестока песен. Зариби ме от първото слушане. Miley тази година мачка, Midnight Sky още е любимата ми песен за 2020. 

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...