Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 29 минути, Willy каза:

Head above water поне стана някакъв среден мини хит, а една от най-силните й песни остана страшно недооценена!!

 

Много го забави този сингъл. А и с това гръмко заглавие малко или много отблъсна привържениците си от HAW, нищо че който беше чул песента щеше да знае, че е с не по-малко госпъл послание.

А да, да не забравяме и главната причина да се прецака инак въздействащата ера- Dumb Blonde.

преди 24 минути, -A. каза:

Това е щяло да бъде официален сингъл през март месец, но заради пандемията са се отказали. Много жалко!

Тотално пропиляна ера, започнала с най-големия й хит евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , SG каза:

Много го забави този сингъл. А и с това гръмко заглавие малко или много отблъсна привържениците си от HAW, нищо че който беше чул песента щеше да знае, че е с не по-малко госпъл послание.

А да, да не забравяме и главната причина да се прецака инак въздействащата ера- Dumb Blonde.

Тотално пропиляна ера, започнала с най-големия й хит евър.

Абсолютно е така и категорично това е най-разнообразния и добрия и албум. Revival също е брутален, но е малко по-generic. Много пъти със @Starboy сме коментирали колко зле реализира тази ера. Целия проблем дойде със скандално слабото представяне на AMAs. Тя просто обяви албума и изчезна! Да не говорим, че малко преди появата нямаше актуален сингъл. Най-ме е яд за Ring. За мен това щеше да е от най-големите и хитове евър. От делукса трябваше задължително и Souvenir да е сингъл.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, -A. каза:

Абсолютно е така и категорично това е най-разнообразния и добрия и албум. Revival също е брутален, но е малко по-generic. Много пъти със @Starboy сме коментирали колко зле реализира тази ера. Целия проблем дойде със скандално слабото представяне на AMAs. Тя просто обяви албума и изчезна! Да не говорим, че малко преди появата нямаше актуален сингъл. Най-ме е яд за Ring. За мен това щеше да е от най-големите и хитове евър. От делукса трябваше задължително и Souvenir да е сингъл.

На никой не му пука за Селена, приеми го.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да има промени, но засега насрочените премиери са:

13-ти:

– Billie (Therefore I Am)
- Davido ft. Nicki Minaj
- Lil Nas
- Shawn Mendes & Justin Bieber

20-ти:

- Zayn
- Miley & Dua (Prisoner)

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имената на тези дуети като ги видях слети на началната страница и си помислих, че Били ще има песен Davido ft. Nicki Minaj. :D Викам си, че явно е поела към комерса с една ера по-рано от Аврил.

преди 53 минути, -A. каза:

Абсолютно е така и категорично това е най-разнообразния и добрия и албум. Revival също е брутален, но е малко по-generic. Много пъти със @Starboy сме коментирали колко зле реализира тази ера. Целия проблем дойде със скандално слабото представяне на AMAs. Тя просто обяви албума и изчезна! Да не говорим, че малко преди появата нямаше актуален сингъл. Най-ме е яд за Ring. За мен това щеше да е от най-големите и хитове евър. От делукса трябваше задължително и Souvenir да е сингъл.

Според мен Revival беше по-добрия цялостен продукт. И като ера на практика си е върха за Селена, макар и най-големия хит да й е в следващата.

Иначе като накрая се тегли чертата и тя, и Ариана не ги виждам да завършат като баш такива величия, каквито са изкарвани. От тази генерация ex-act май няма да остане някоя звезда от ранга на Бритни и Кристина. Майли имаше най-голям шанс, но сама си го хвърли в кофата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Били краде храна в новия си клип, явно иска нещо забавно с което да сцепи тик-ток... :kicking:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега си изтеглих Future Nostalgia B side, песните, които ми харесаха на първо слушане са Cherry, 25/8 и If It Ain't Me (с Нормани). Приятен албум е, особено горепосочените песни, същата ретро диско стилистика, отива и.

Само едно знам и то е, че @WindWalkerMonk го чака с нетърпение и обожава любимият си травестит. :wub_anim:

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Чак сега си изтеглих Future Nostalgia B side, песните, които ми харесаха на първо слушане са Cherry, 25/8 и If It Ain't Me (с Нормани). Приятен албум е, особено горепосочените песни, същата ретро диско стилистика, отива и.

 

Защо го няма в Спотифай, тая за каква се взе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Starboy каза:

Чак сега си изтеглих Future Nostalgia B side, песните, които ми харесаха на първо слушане са Cherry, 25/8 и If It Ain't Me (с Нормани). Приятен албум е, особено горепосочените песни, същата ретро диско стилистика, отива и.

Само едно знам и то е, че @WindWalkerMonk го чака с нетърпение и обожава любимият си травестит. :wub_anim:

Къде ги чу? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.11.2020 г. от 13:05, Starboy каза:

Може да има промени, но засега насрочените премиери са:

13-ти:

– Billie (Therefore I Am)
- Davido ft. Nicki Minaj
- Lil Nas
- Shawn Mendes & Justin Bieber

20-ти:

- Zayn
- Miley & Dua (Prisoner)

Justin & Shawn - предполагаемо заглавие Monster. Дължина ли? Двуминутен и 58 секунден ад.

Също в петък – Katy Perry - Resilient (Tiesto Remix) ft. Aitana

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък пак полудях по Ейва. Всичките й песни са на друго ниво просто, не знам как го прави. Сравняват я с Лейди Гага (и тя самата навярно умира от кеф), ама нейните песни са далеч по-силни от последните на Гага, действително напомнят на силните й години.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя самата си работи върху всички песни, има си почерк. За мен е доста различно звученето на едни Sweet but Psycho и Kings&Queens или пък Who's Laughing Now. Виж, So Am I си беше откровен клонинг на първата.

Мисля си, че няма да й се получи да е голяма звезда само защото визуално е too much Gaga wannabe. Взела е някаква визия на Гага от преди години и я налага като нещо оригинално свое... Не става така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Sia - Hey Boy, 11.19
Doja Cat - Payday, декември

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Тя самата си работи върху всички песни, има си почерк. За мен е доста различно звученето на едни Sweet but Psycho и Kings&Queens или пък Who's Laughing Now. Виж, So Am I си беше откровен клонинг на първата.

Мисля си, че няма да й се получи да е голяма звезда само защото визуално е too much Gaga wannabe. Взела е някаква визия на Гага от преди години и я налага като нещо оригинално свое... Не става така.

Ох, и аз я слушам тази треторазрядка нон стоп тия дни:

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...