Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Fast каза:

Аз съм разочарован от празните обещания на Рира. Обожавам я, но ми омръзна ми да чакам за албум.

Сейм, но е царица и прощаваме. Мисля че все пак има точните песни, дуети, фийтови, промо идеи итн и лесно ще се върне в играта.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ами, Сиара ползвала фрагмент от "Ерген деда" - една страхотна наша народна песен, от която в последната година са си чопнали трима музикални артисти. При Сиара чуваме "...накривил е калпачето".

Много яки песни това лято, и на Майли, и на Бионсе. Даже и кака им Кайли изкара парче и видео.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде дано този път наистина да е вярно.

Не я виждам като заплаха за Кейти. Не само защото ще е само сингъл, а и защото от Кейти така или иначе няма големи очаквания за успех. Албумът обаче изглежда обещаващ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Ариана Гранде-американската Анелия!

Още нищо не сме видели, колко дуета ѝ предстоят, не е истина...

  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцених професионално албума с оценка 6.75, не е толкова зле, колкото очаквах. Сингли трябва да бъдат Шампанското и Не е края на света, другите стават, но има и мн тъпи. Според мен това ще и е последния албум.. или поне, ако пусне пак ще е много далеч във времето. Уитнес е по-интересен откъм звук.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаб албум, харесаха ми само 3 песни, честно казано предпочитам Уитнес. Кой би повярвал преди 7-8 години, че Кейти и Гага ще изкарат такива тъпотии през 2020.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Отврат. Не мога да повярвам каква боза пускат особено след бруталната How you like that.

Хмм, на първо слушане и при мен го нямаше ефекта уау защото клипа ме разби - изглеждат жестоко и самото заснемане и цветове много ме изкефиха. След няколко минути и дадох втори шанс и веднага се набива в главата. Само за 4-5 часа вече разбиха няколко рекорди. Песента вече е продала над 500к. Те от самото начало казаха, че тази песен ще е по-различна защото искат здраво да влезнат в пазара на САЩ и явно си мислят, че с песен в стилистиката на ''7 пръстена'' ще се получи. И всъщност има голям шанс да стане. Радиата вече я въртят силно, стилно и асимилирано.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да оближа устните ти
Не мога да чакам повече
Представям си себе си в твоето легло
Не мога да се сдържа
 
Любов, толкова е трудно
Не мога да се контролирам
Любов, толкова е трудно
 
искам да остана с теб
Не мога да чакам повече
Представям си себе си в твоето легло
Не мога да се сдържа
 
Давай, давай до утре
ти и аз в леглото ти
Скрий ме в чаршафите си
Движи се бавно, аз съм твоя пламък 
 
Много яка нова песничка 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвам да кажа колко съм доволен от Smile. Кейти все пак намери начина да е сладката красавица с поп песни, която същевременно с това да казва толкова много чрез цялостната концепция на албума, навързвайки го успешно с изпреварил времето си проект като Witness. Идеален завършек на бурния етап от кариерата й преди живота й като майка.

Радвам се, че въпреки всички фактори от предните години, все пак продължих тайно да тая надеждата, че някой ден тя отново ще удовлетвори фена в мен.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Кенджи- Mi Vida (Моят живот) излиза на 9 октомври. Обложката на стандартния албум:
 

117779547_1610778672445877_509079277216310829_o.jpg

А Лимитираното издание на албума ще бъде с друга обложка. От вчера предварително може да се поръчва:

 

 

 

unnamed.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...