Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

И тя да, доста се пуска. И онази Бизе ли е, какво е. Аз обичам мазни, но с граница. Теда и да вдигнем шум са ми идеални. По мазно НЕ!

Едно време съм притърквал кокалите на Помпа кючек. Обожавах го. 🤭

На чашка мазното влиза добре. Но така да си го пусна през деня за фон, ме натоварва

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , MrKidGSA каза:

Не така Слави. Още съм по параклисите и църквите със свещи в ръка, молейки се Терзийска да мине 2 млн гледания на новата си песен, ако я пусне тази година де. Също така към молебените си съм включил и Десуна, която се надявам да забие една балада ала "И това ще преживея" скоро.

Скъпи, не трябва да излизаме от църквите ако искаме Донева и Терзийска да се завърнат сериозно в играта. Що свещи трябва да запалим и що ходжи да посетим...🤭

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Скъпи, не трябва да излизаме от църквите ако искаме Донева и Терзийска да се завърнат сериозно в играта. Що свещи трябва да запалим и що ходжи да посетим...🤭

Прав си! И да се разорим не знам дали ще ни се получи. Поне спомените от предишните им господства ще ни топлят во веки! Пък и никога не е късно да скандализират с хит отново! Амин!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък за Кацарска и черква с бърз кредит да издигна, пак нищо няма да стане - сигурно ще се появи полугола на откриването, ще стане скандал и пак ще се скрие в миша дупка.:confused:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

А пък за Кацарска и черква с бърз кредит да издигна, пак нищо няма да стане - сигурно ще се появи полугола на откриването, ще стане скандал и пак ще се скрие в миша дупка.:confused:

Аз много я харесвам, но просто мисля че няма смисъл да опитва занапред. Миналата година пусна 3 песни, а у хората остава всеобщото усещане, че още продължава дългата й пауза.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Аз много я харесвам, но просто мисля че няма смисъл да опитва занапред. Миналата година пусна 3 песни, а у хората остава всеобщото усещане, че още продължава дългата й пауза.

Според мен още може да се завърне в играта. Видяхме, че и се получи с "Твоите думи", която масово се забеляза дори и преди скандала, защото беше с Галин, а и Геартруд беше гола и разкрепостена в клипа. Трябва и правилен екип и яки песни. Пашев да беше взел нея вместо Ванеса, тъкмо щеше да и движи всичко както Токича едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2019 г. от 15:43, gogo каза:

Отписваш я от 2009 насам. 

Пайнера ще я съжали и ако трябва насила ще я набута в тренда. 

Така е, от 2009 година насам няма Преслава, а само бизнес за Пайнер. Онази вечер всички разбраха, че след 2009-та Преслава има само "Моето слабо място". Фокс винаги е прав. А Преслава лети с 200 по пързалката.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, foxy_vd каза:

Така е, от 2009 година насам няма Преслава, а само бизнес за Пайнер. Онази вечер всички разбраха, че след 2009-та Преслава има само "Моето слабо място". Фокс винаги е прав. А Преслава лети с 200 по пързалката.

Фокси, знаем ли кога Камейсън ще пуска новия албум? За песен и клип ще е септември или октомври, нали така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Фокси, знаем ли кога Камейсън ще пуска новия албум? За песен и клип ще е септември или октомври, нали така?

Не знаем нищо конкретно освен, че края на този или другия месец ще има нова песен с клип. Най-добре според мен е да пусне клипа в деня, когато Преслава пусне албума. Тъкмо ще натрие и онова, което е останало от носа на Пресли. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Не знаем нищо конкретно освен, че края на този или другия месец ще има нова песен с клип. Най-добре според мен е да пусне клипа в деня, когато Преслава пусне албума. Тъкмо ще натрие и онова, което е останало от носа на Пресли. 

Да пусне клипа + нов албум ще е най-добре. Почти 10 години изминаха от "Еротика", а нейните албуми са винаги с концепция и няма как да не се купуват!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче "Тръгвай си" отдавна стигна максимума си. Знае се от всички и просто няма повече накъде. Трябваше да пуснат "Акула" през февруари защото нея я затапиха жестоко с втория дует. Също така трябваше и един самостоятелен хит да пусне края на август и после една силна балада като "Обичай ме" началото на декември, която да промовира на концерта. Емилия е била много подценявана през годините и заслужава и тя поне една лидерска година в кариерата й. Но това няма да стане ако остане само с дуетите в сянката на тийн сензацията Теофиков.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По сайтовете обикаля новината, че Алисия слиза от сцената заради връзката си със Симеон Филипов. Натискал я за семейство. Писали са, че все по-често закъснява за участия и неглижира кариерата си.

Някой знае ли дали е вярно?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Stela каза:

По сайтовете обикаля новината, че Алисия слиза от сцената заради връзката си със Симеон Филипов. Натискал я за семейство. Писали са, че все по-често закъснява за участия и неглижира кариерата си.

Някой знае ли дали е вярно?

В събота бях в Благоевград, дойде 2:45, пя 20 минути, после почива 30, изпя още 5 песни и си тръгна. Може и да има нещо вярно.

  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, devotioner каза:

В събота бях в Благоевград, дойде 2:45, пя 20 минути, после почива 30, изпя още 5 песни и си тръгна. Може и да има нещо вярно.

Значи има нещо вярно. Всъщност нека който ходи по нейни участия да каже как протичат попринцип. Но това което казваш не е нормално. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами мога да кажа, че съм в период, през който съм всяка седмица на дискотека, така че горе-долу имам наблюдение. Кака Галка е next level, като участие няма кой да я бие(Камелия е най-близо).

Иначе досега на Алисия съм бил 3 пъти, никога не е била толкова зле, а дискотеката се пръскаше по шевовете, имаше 1000 човека(на 2 етажа е, не преувеличавам). По принцип си пее жената, час и малко си изкарва, тоя път беше отврат. Няма упойка си е голям дискотечен хит между другото.

П.П. Не ме познавате, чета ви от около година, но реших да се включа леко в дискусията.

Редактирано от devotioner
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, devotioner каза:

Ами мога да кажа, че съм в период, през който съм всяка седмица на дискотека, така че горе-долу имам наблюдение. Кака Галка е next level, като участие няма кой да я бие(Камелия е най-близо).

Иначе досега на Алисия съм бил 3 пъти, никога не е била толкова зле, а дискотеката се пръскаше по шевовете, имаше 1000 човека(на 2 етажа е, не преувеличавам). По принцип си пее жената, час и малко си изкарва, тоя път беше отврат. Няма упойка си е голям дискотечен хит между другото.

П.П. Не ме познавате, чета ви от около година, но реших да се включа леко в дискусията.

И аз съм чувала за Алисия, че прави яки участия, тук и други потребители са го споделяли. Някога доста я харесвах, но нещо сега не ме кефят песните й. Последно се зарибих по "Любов ли е". С дуетите с Константин и се получават нещата. Иначе на нейно участие не съм ходила. Това което е направила на това е супер тъпо спрямо хората, които са отишли да я гледат. Голямо неуважение. Ако ще спира да направи като Янева и просто да не ходи по участия.

Пиши по-често тогава. :)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...