Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Kriminal каза:

Заради сърбите, иначе щеше да си остане с 2-та милиона

То е ясно. Стана си балкански хит и това е огромен успех!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Да, то на шега. Ама реално никоя не може да се мери с Малина.

 

Малина и с грим си прилича на прилеп. Да, запазена е. Почти на 60 е. Но Кама я бие и в тяло и в лице. Чудя се защо още не е ремонтирала този поялник вместо нос. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Малина и с грим си прилича на прилеп. Да, запазена е. Почти на 60 е. Но Кама я бие и в тяло и в лице. Чудя се защо още не е ремонтирала този поялник вместо нос. 

Как 60 :D 52 e, и в тяло е доста по-добре от Камелия

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Малина и с грим си прилича на прилеп. Да, запазена е. Почти на 60 е. Но Кама я бие и в тяло и в лице. Чудя се защо още не е ремонтирала този поялник вместо нос. 

Какви 60 бе? Колкото Кама е общо взето, някакви 3-4 години разлика. Кама в лице хич не я бие. Не си ли гледал Гласът? С много грим е ок, обаче е покъртителна без. Малинаж не ползва много грим като гледам. 

Не разбирам защо не се получи с този трак.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Какви 60 бе? Колкото Кама е общо взето, някакви 3-4 години разлика. Кама в лице хич не я бие. Не си ли гледал Гласът? С много грим е ок, обаче е покъртителна без. Малинаж не ползва много грим като гледам. 

Не разбирам защо не се получи с този трак.

Май изведнъж беше спряла да се показва и гледанията забиха. Почти 4млн. не са зле за нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Гальо каза:

Как 60 :D 52 e, и в тяло е доста по-добре от Камелия

Всъщност Малина е единствената, която не си казва годините и в нета много се спекулира по тази тема като поне аз не съм попадал на точните и години. Още преди 7-8години в рама я гласихме за 50годишна.

Иначе мен от както Кама качи 4-5 кила ми е по секси от всякога. Не е казано, че трябвя да си щека, за да имаш добро тяло. Пропорциите на Кама са ми по естетични за моите разбирания. 

От къде е инфото, че е на 52 и може ли да му се вярва? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Runevski каза:

Ей, не спира да ги вълнува хората този звезден сблъсък, значи 😄

Това, че Рени е качила това клипче от фейк профил не означава, че някой се интересува от този ''сблъсък''. Поздрави!

  • Like 1
  • Haha 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Ей, не спира да ги вълнува хората този звезден сблъсък, значи 😄

Видеото е качено от нов профил на Рени маи, специално направен за това видео. Рени още не може да преглътне тези думи. Много съм я харесвал преди, но тя е пример как от топ певица можеш да стигнеш до там, че да будиш съжаление. 

Кефи ме как Пресли не отразява опитите и за скандал. Кралица на ехидните и подмолните номерца:laughing:

  • Like 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Ей, не спира да ги вълнува хората този звезден сблъсък, значи 😄

Кой се вълнува от този измислен скандал? 1.762 гледания? Та аз имах повече на фейк премиери на Роксана.

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, -A. каза:

Това, че Рени е качила това клипче от фейк профил не означава, че някой се интересува от този ''сблъсък''. Поздрави!

Целият този "скандал", изкуствено създаден от как и беше името - Рани, е защото това е единственото нещо от 20 години насам, което я вкарва в 1-2 сайта. А аз все още се чудя как една звезда може да се "сблъсне" със себе си, защото тук има само една такава, и това е Преслава.

  • Like 5
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

РЕНО, спри се ма, бухтолин. Мисли как да правиш качествена продукция, нали си певица, не жълтурка. Посрами се ма, последните години само с плюене по Емануела, Преслава и мъжа ти сме те запомнили. Може ли да си показваш семейните проблеми пред народа, та да интересуваш хората ма. Засрами се, хората те помнят повече с това, че се мазнеше на некви лайнометки от брадъра, дето имената им не помня, отколкото с песен. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, говорех за коментарите под видеото 😮

Клипа е качен тогава, когато гръмна скандала, не е нов. И бе качен, за да се прикрепи като доказателство в статиите по сайтовете. Как иначе ще разберат, че наистина го е казала, ако не го видят черно на бяло?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Всъщност Малина е единствената, която не си казва годините и в нета много се спекулира по тази тема като поне аз не съм попадал на точните и години. Още преди 7-8години в рама я гласихме за 50годишна.

Иначе мен от както Кама качи 4-5 кила ми е по секси от всякога. Не е казано, че трябвя да си щека, за да имаш добро тяло. Пропорциите на Кама са ми по естетични за моите разбирания. 

От къде е инфото, че е на 52 и може ли да му се вярва? 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Малина_(певица)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Хора, говорех за коментарите 😮

Клипа е качен тогава, когато гръмна скандала, не е нов. И бе качен, за да се прикрепи като доказателство в статиите по сайтовете. Как иначе ще разберат, че наистина го е казала, ако не го видят черно на бяло?

3 коментиращи за толкова много време. Това ли е скандал. 3 месеца цяла БГ говори за новата визия на Пресли, а ти се впечатляваш от това, че 3ма човека коментират въпросната глупост. На всички е ясно, че Рени е писала на всички жълти медии от името уж на неин фен, само и само да си види името в клюкарските сайтове. А този Васко дето е защитава с цената на всичко ти ли си? Или отново самата Рени😁

Луна е поне забавно луда. А тази е съвсем изперкал кукумицин. Рени си сере на всичко постигнато в миналото, а то не е малко... 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

3 коментиращи за толкова много време. Това ли е скандал. 3 месеца цяла БГ говори за новата визия на Пресли, а ти се впечатляваш от това, че 3ма човека коментират въпросната глупост. На всички е ясно, че Рени е писала на всички жълти медии от името уж на неин фен, само и само да си види името в клюкарските сайтове. А този Васко дето е защитава с цената на всичко ти ли си? Или отново самата Рени😁

Луна е поне забавно луда. А тази е съвсем изперкал кукумицин. Рени си сере на всичко постигнато в миналото, а то не е малко... 

Знаеш, че не говоря за количеството коментиращи въпросния клип, а за пламенния фен на Преслава, който се излага. Иначе ако бях гласувал и аз в годишните награди на форума, темата за скандала щеше да е тема на годината, а е от зимата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Няма да се учудя ако сама се е пидмладила в уикито, но ок, да приемем, че е на толкова. Евала и правя, че не е прибегнала до естетична намеса. Дава вид на суетна жена. 

Май само Нинчето е по стара от нея или? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, meleto каза:

Какви 60 бе? Колкото Кама е общо взето, някакви 3-4 години разлика. Кама в лице хич не я бие. Не си ли гледал Гласът? С много грим е ок, обаче е покъртителна без. Малинаж не ползва много грим като гледам. 

Не разбирам защо не се получи с този трак.

Малина е учила за ветеринар в Стара Загора с нашия ветеринар и добър приятел на баща ми. 64-ти набор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Знаеш, че не говоря за количеството коментиращи въпросния клип, а за пламенния фен на Преслава, който се излага. Иначе ако бях гласувал и аз в годишните награди на форума, темата за скандала щеше да е тема на годината, а е от зимата. 

Опит за скандал от страна на Рени е точната дума. Реален скандал няма. 

В моите очи пламенния фен на Рени се излага. Фена на Пресли каза, че Прес се е извинила за грешката си в лайв в инста, а фена на Рени се хвана за това, че Рени завиждала. Ами естествено, че завижда. 80% от чалгаджийките завиждат на Преса. Не е като да няма за какво. Хитове, награди, фенове, медийно внимание, най големите хонорари, пълни участия... Да продължавам ли? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

3 коментиращи за толкова много време. Това ли е скандал. 3 месеца цяла БГ говори за новата визия на Пресли, а ти се впечатляваш от това, че 3ма човека коментират въпросната глупост. На всички е ясно, че Рени е писала на всички жълти медии от името уж на неин фен, само и само да си види името в клюкарските сайтове. А този Васко дето е защитава с цената на всичко ти ли си? Или отново самата Рени😁

Луна е поне забавно луда. А тази е съвсем изперкал кукумицин. Рени си сере на всичко постигнато в миналото, а то не е малко... 

Почти всички от старата генерация са луди. Като започнем от избраната от извънземни Сашка Васева и приключим с псуващата феновете си Глора.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя: Яни, откъде дойде идеята за ''сладко да ти е'' в ''Няма как ?

Яни: Знаеш, че аз съм артист-изпълнител тоест каквото ми кажат аз изпълнявам. Лесно влизам в роли и успях и за този сингъл да го направя. Предполагам, че текстописеца се е вдъхновил от някой приятен турски сериал.

Джена за интервюто: Е, Яница тотално се е изложила Аз на невероятната си свекърва  Надя Станоева винаги като и сервирам чай или кафе и казвам ''да ти е сладко, майко''. 

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Опит за скандал от страна на Рени е точната дума.

Значи добре си е свършила работата Рени, щом само тук се изписаха 10 страници 😄

Шегата настрана, просто насочвах фокуса към въпросните коментари, другото е дъвкано и коментирано. Не знам защо бягате от темата 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...