Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, retr0 каза:

Откога е недостатък, че наше име се слуша и в чужбина? 
Едно време беше признание, сега се мръщим. Галка си е изпълнила целта, за това правиш дует с балканска звезда - и ти да се чуеш извън страната си, ами получило се е.  Всеки може да носи от 9 кладенеца вода, за да защити своите аргументи както виждаш. Но за мен “Тръгвай си” е прехвалена, истерията е по Денис Теофиков, не по песента. 

Ама аз не го казах като недостатък а точно обратното. :fever:

Усещам, че ме намрази задето подкрепям Емилия Вълева от Гълъбово. 

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, -A. каза:

Ама аз не го казах като недостатък а точно обратното. :fever:

Усещам, че ме намрази задето подкрепям Емилия Вълева от Гълъбово. 

Ами винаги като напиша нещо за Емилия Безличнова Башурова ти започваш да ме контрираш.  Но няма омраза! Само топли чувства и шербет. :) 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Ами винаги като напиша нещо за Емилия Безличнова Башурова ти започваш да ме контрираш.  Но няма омраза! Само топли чувства и шербет. :) 

 

Гасне пламъка за дискусии свързани с Емилия Вълева. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Гасне пламъка за дискусии свързани с Емилия Вълева. 

Гасне пламъка на живота ми. Чедо, моля те, ела, за да се простим.  :cry2::cry2::cry2:

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Гасне пламъка на живота ми. Чедо, моля те, ела, за да се простим.  :cry2::cry2::cry2:

 

За първи път да ме поздравиш с нещо различно от Петра или Нелина. 😮

 

Грабна ме живота много рано и надяна ми хомота тежак. Завъртя ме в своята въртележка, завъртя ме вече не ме пусна. Завъртя ме в своята въртележка, завъртя ме вече не ме пусна. 
 

Поплачи си на този хит сещайки се за всички твои любимки напуснали Пайнер. 

  • Like 1
  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

За първи път да ме поздравиш с нещо различно от Петра или Нелина. 😮

 

Грабна ме живота много рано и надяна ми хомота тежак. Завъртя ме в своята въртележка, завъртя ме вече не ме пусна. Завъртя ме в своята въртележка, завъртя ме вече не ме пусна. 
 

Поплачи си на този хит сещайки се за всички твои любимки напуснали Пайнер. 

Мигом ще го сторя.

Веднага се сещам за Даниела, Сиана, Петра, Нелина, Полина, Милица и Траяна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Прилича на гладен вампир! 

преди 2 часа , retr0 каза:

Интересни мнения за “Тръгвай си”, но защо тогава е с 30 места по-надолу от “Добре ли си” в класациите за най-слушани песни в България в стрийминг платформите в момента? 
 

“Добре ли си” е по-напред и от други актуални летни хитове - “Болка моя”, “Акула”, песните на Десита и Лидия, “Най-боли ме”, “Darbie”.

”Паника” пък е на второ място в Apple Music от 2 седмици, докато “Пиян” е на четвърто. 
Не знам в този форум какъв фактор са предпочитанията на хората в ежедневието пред тези на диджея в дискотеката, но аз все пак да си кажа. 

Радвайте се на музиката повече и по-малко смятайте. Нещата са такива - “Пиян” е хита на лятото, “Добре ли си” е хита на годината засега. 
“Тръгвай си”, “Болка моя” , “Паника” и “Най-боли ме” са плътно до тях. 
Това са истинските хитове, големи хитове! Всичко друго са по-малко или повече популярни песни. 
 

И все пак Добре ли си трупа стабилни гледания от други държави. Малко е нереално да съпоставяме гледания основно от България с такива от целия балкански полуостров. Аз мисля, че Добре ли си поугасна, а Тръгвай си продължава да е ротирана на ниво с по пресните хитове. 

Всъщност е нормално да има различни мнения и виждания по темата. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали пък Императрица Яничка няма да ни изненада с подобен хит и тази година? 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Starboy каза:

Дали пък Императрица Яничка няма да ни изненада с подобен хит и тази година? 

 

 

 

Много надъхва хората с тази песен Янчето. Най големия и фен  Стоян Колев е в очакване. 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споделям случка на @Сашо преди 2 седмици на участие на Камс във Варна с негово позволение. Към края на участието диджея казал: "Много твои колежки ти следят участията и ползват триковете ти, но оригинала си е оригинал. Класа". И Камс отвърнала: "Баба Ви още си я бива. Нали така ми казвали по форумите" 

😂:laughing:

https://streamable.com/92yja

  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190905-144135-You-Tube.jpg

Баба ви е сила! Първата чалгарка с 100к лайкове и то на песен на 20 години. 

Нито тийн идоли като Галин и Теофиков, нито лидерки като Галена и Преслава успяха да ги стигнат преди нея.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Споделям случка на @Сашо преди 2 седмици на участие на Камс във Варна с негово позволение. Към края на участието диджея казал: "Много твои колежки ти следят участията и ползват триковете ти, но оригинала си е оригинал. Класа". И Камс отвърнала: "Баба Ви още си я бива. Нали така ми казвали по форумите" 

😂:laughing:

https://streamable.com/92yja

Тя ме е цитирала тая бабишкера. И според мен Кама е най - добра на участия, няма база между нея и останалите. Знае къде точно да сложи границите стария траверс и как да й протече участието й. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя ме е цитирала тая бабишкера. И според мен Кама е най - добра на участия, няма база между нея и останалите. Знае къде точно да сложи границите стария траверс и как да й протече участието й. 

И за мен е най добрата. Въпреки, че е без фирма и рядко издава, участията винаги са и фул. Правя съпоставка с тези на Галена, защото тя е другата, която, за която масово се води с най добрите участия. 

1. Камелия е много по адекватна на самата сцена и няма нужда от питиетс, за да има добър контакт с публиката.

2. Има някаква граница и не позволява на феновете да я опипват като общачка, но в същото време не е и дръпната. Добър баланс. 

3. Пеенето и с годините се подобри, докато това на Галена доближава стърженето на стереопор и става все по зле

4. Едната сама си менажира всичко и е впечатляващо това, което успява да направи. Буквално всички се учат от нея. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

И за мен е най добрата. Въпреки, че е без фирма и рядко издава, участията винаги са и фул. Правя съпоставка с тези на Галена, защото тя е другата, която, за която масово се води с най добрите участия. 

1. Камелия е много по адекватна на самата сцена и няма нужда от питиетс, за да има добър контакт с публиката.

2. Има някаква граница и не позволява на феновете да я опипват като общачка, но в същото време не е и дръпната. Добър баланс. 

3. Пеенето и с годините се подобри, докато това на Галена доближава стърженето на стереопор и става все по зле

4. Едната сама си менажира всичко и е впечатляващо това, което успява да направи. Буквално всички се учат от нея. 

Ми как да кажа, че нещо не е така. Да, и за мен бабишкера е най - добрата и всички се учат от нея. Сега не е най - талантливата, но успя да стане подобие на Мадона в БГ вариант. И да, издава рядко, но поне качествено. Веднага ще я сравня с вече забравената й от времена конкурентка баба Глора. Оная издава по 100 песни и накрая се1 нищо не е издала. Само лайна, мирише на евтино и изпуснато отвякъде и резултата е 0. Камелия последните години го прави добре. И ако копието на "Неудобни въпроси" беше само популярен хит, то "Името ти" вече е песен, която две години се пуска редовно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Screenshot-20190905-175813-Instagram.jpg

Нормално е с режима и на спане да има некакви кръгове и сенки, но сравнение с други и то с грим по участия си е направо цвете. Почти никоя 50годишна жена не изглежда така😜

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Screenshot-20190905-144135-You-Tube.jpg

Баба ви е сила! Първата чалгарка с 100к лайкове и то на песен на 20 години. 

Нито тийн идоли като Галин и Теофиков, нито лидерки като Галена и Преслава успяха да ги стигнат преди нея.

Заради сърбите, иначе щеше да си остане с 2-та милиона

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Нормално е с режима и на спане да има некакви кръгове и сенки, но сравнение с други и то с грим по участия си е направо цвете. Почти никоя 50годишна жена не изглежда така😜

Да, то на шега. Ама реално никоя не може да се мери с Малина.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...