Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Гальо каза:

Не е вярно, във Варна не я канят заради ниска посещаемост :D

Просто публиката във Варна я дразни и Джени не я уважава така, както не уважи да покани родителите си на първия рожден ден на рожбата си. :) Ти ги мислиш нещата по един начин, те седят по друг. ;)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Снощи бях на участието на Камелия в Дупница, а преди 3 седмици и в Приморско. Тази жена е феноменална! Снощи имаше хора  на всякаква възраст в дискотеката. В Дупница по принцип пускат и деца на по 14-15 в дискотеките и е невероятно да виждаш как пеят с пълно гърло хитове на по 20 години. Доста маса бяха и с доста по-възрастни хора от обичайното - 40+. Всички тези хора бяха там да видят конкретно Камелия, а не просто да отидат на дискотека. Тази жена е вечна! Всички около мен,включително и нашата маса коментираха колко добре изглежда, как пее всяка песен на живо и как повечето от младите не могат да й стъпят на малкия пръст.

Другата седмица трябваше да закриват лятната дискотека с Преслава, а снощи съобщиха,че е постъпила некоректно към тях и е поела друго участие. Анелия ще пратят да я замести. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Напротив, вярно е. Говоря като цяло, за Варна не знам, но е имала по едно участие там и юни, и юли.

Да, на 7 юли и от тогава не е канена, докато Преслава, Галена и Алисия са през седмица макс. За другите градове не знам как е 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Снощи бях на участието на Камелия в Дупница, а преди 3 седмици и в Приморско. Тази жена е феноменална! Снощи имаше хора  на всякаква възраст в дискотеката. В Дупница по принцип пускат и деца на по 14-15 в дискотеките и е невероятно да виждаш как пеят с пълно гърло хитове на по 20 години. Доста маса бяха и с доста по-възрастни хора от обичайното - 40+. Всички тези хора бяха там да видят конкретно Камелия, а не просто да отидат на дискотека. Тази жена е вечна! Всички около мен,включително и нашата маса коментираха колко добре изглежда, как пее всяка песен на живо и как повечето от младите не могат да й стъпят на малкия пръст.

Другата седмица трябваше да закриват лятната дискотека с Преслава, а снощи съобщиха,че е постъпила некоректно към тях и е поела друго участие. Анелия ще пратят да я замести. 

Как може да отидеш на Камелия, при положение, че Галена имаше участие в БИАД? Аз съм шокиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е кралицата на участията. Няма друга която дори да е близо до нея. Нито е прекалено отворена към феновете, нито пък им удря пълен игнор.

Отделно, при нея и Ивана се усеща, че те водят парада. Докато при повечето друго е по скоро, че има аксесоар на сцената.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джени визията й е ужасна, за майтап става единствено и с диастемата й не оправя положението, ама ме кефи с песните и заради такава несъвършена визия има някакъв чар и поне се различава от другите

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим за визия, Анелия е топ-а! Истинска царица и почти не е пипана. Тва се нарича красива жена!

като говорим за жени, след малко ако не забравя ще говоря за онзи трол, изрода мръсен, който се води за жена на Стораро. Пълен ташак е тая бабишкера, мама й стара.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трупайте гледания на тази изкусителна представителка на прекрасния гр. Хасково. ❤️

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Ако говорим за визия, Анелия е топ-а! Истинска царица и почти не е пипана. Тва се нарича красива жена!

като говорим за жени, след малко ако не забравя ще говоря за онзи трол, изрода мръсен, който се води за жена на Стораро. Пълен ташак е тая бабишкера, мама й стара.

Защо толкова мразиш жената на Стораро? Да не го харесваш? 😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пикпук е номер едно в трендинг с новата си песен. Хич не е лоша, на мен ми хареса, но като погледна тренда като цяло е много постен на музика. Намърдали са се Малката, Кристиана, новата на Скандау и почти всичко друго са клипове на влогъри. Положението това лято наистина е зле. 

Абее, има нещо зарибяващо в тая песен.. 😁

Какво обаче стана Чоко? След "Тони Монтана" май не е пускал нищо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не му е лесно. Горкият.

@plambata за "Пиян". Някъде се е скрил, аз чакам официално обяснение за втората му поредна провалена теория в рамките на година.

Цитат

Песен ниво Юнона. Клип ниво Соня Немска. В лице е по-грозна отколкото очаквах. Предвиждам флоп. 

Цитат

Пресовите, малко по-лекичко в прогнозите ви препоръчвам. Тази песен е по-слаба и незапеваема дори от предната боза, което си е доста трудно постижимо. В коментарите рядко някой пише за песента, което е показателно. Убеден съм на 100%, че това нещо няма да направи 10 млн. до края на годината. 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не му е лесно. Горкият.

@plambata за "Пиян". Някъде се е скрил, аз чакам официално обяснение за втората му поредна провалена теория в рамките на година.

 

Пате, ако го видиш как изглежда, ще забравиш за всякакви грешни теории, ще има навлажнени трътки от твоя страна. 

Голяма работа, че объркал. Не харесва Преса, склонен е да гледа негативно към нея. От ваша страна все едно няма такива за Галя.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, -A. каза:

Потребителите на Рамания тире беге точка ком вярват ли в любовта ? Надявам се, че не!

Ще бъдеш съден в Брюксел за подстрекаване на свинщина на територията на ЕС заради фенството си към Рона Кудупа

Виж я, виж я само какви физиономийки прави, наглее с поглед. Дано мъжа й да я пречуква.  :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ще бъдеш съден в Брюксел за подстрекаване на свинщина на територията на ЕС заради фенството си към Рона Кудупа

Виж я, виж я само какви физиономийки прави, наглее с поглед. Дано мъжа й да я пречуква.  :1000(29):

Супер е Рона. Категорично ми е в топ 10-15 за всички времена на чалгата. Защо такава омраза към нея ? Излъчва позитивизъм и доброта.

Май т'ва ми е любимия нейн проект.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Супер е Рона. Категорично ми е в топ 10-15 за всички времена на чалгата. Защо такава омраза към нея ? Излъчва позитивизъм и доброта.

Май т'ва ми е любимия нейн проект.

Е, то щом е топ 10-15 значи не е претъпление, аз мислех да не ти е в ТОП 3-5.

Рона ли? Рона първо, че ми прилича на свинче в сурата. Второ, дето искаше да пердаши, ти знаеш. Трето - много прилича на една моя позната, гаднярка.

Но дори и да се абсртрахираме от това - винаги ми е била една такава хитрушанка-лисанка. Мисля, че се възползваше от Магда, понеже втората е по-глупавичка и податлива на влияния.

Както и да е, базикам се просто. Не ми е симпатична, а и твоите фаворитки винаги са ме фрапирали. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пате, ако го видиш как изглежда, ще забравиш за всякакви грешни теории, ще има навлажнени трътки от твоя страна. 

Голяма работа, че объркал. Не харесва Преса, склонен е да гледа негативно към нея. От ваша страна все едно няма такива за Галя.

Мигом искам да го видя!

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Виж я, виж я само какви физиономийки прави, наглее с поглед. Дано мъжа й да я пречуква.  :1000(29):

Какво лошо в това има една жена да се държи самоуверено и нахакано?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Какво лошо в това има една жена да се държи самоуверено и нахакано?

Дразнеща ми е. Както на теб Галена. Няма обяснение. Липса на химия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Е, то щом е топ 10-15 значи не е претъпление, аз мислех да не ти е в ТОП 3-5.

Рона ли? Рона първо, че ми прилича на свинче в сурата. Второ, дето искаше да пердаши, ти знаеш. Трето - много прилича на една моя позната, гаднярка.

Но дори и да се абсртрахираме от това - винаги ми е била една такава хитрушанка-лисанка. Мисля, че се възползваше от Магда, понеже втората е по-глупавичка и податлива на влияния.

Както и да е, базикам се просто. Не ми е симпатична, а и твоите фаворитки винаги са ме фрапирали. :D 

Не. В топ 5 не е. В топ 10 мисля, че може би влиза.

За кои фаворитки говорим ? Чак да фрапират.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Не. В топ 5 не е. В топ 10 мисля, че може би влиза.

За кои фаворитки говорим ? Чак да фрапират.

На теб топ 5 ти е - Райна, Магда, Яница, Тони Д. и Преслава.

Уцелих ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

На теб топ 5 ти е - Райна, Магда, Яница, Тони Д. и Преслава.

Уцелих ли?

Райна, Преслава, Яница, Емилия и Емануела.

Тони Д. е категоричен топ 10. Магда за съжаление не, но преди години много и симпатизирах.

 

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...