Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Western каза:

Просто казах че смятам че към днешна дата В МОМЕНТА е по-актуална. Думите ми бяха извъртяни, и се дадоха за пример наградите му от преди 5 години. Океееееей.

Ами прав си, но както винаги се правят на неразбрали.

Глория и Ивана също няма човек да не ги знае в държавата, но нямат голям хит от 10+ години, за разлика от Яница примерно, което не означава автоматично че тя е над тях в комплексен смисъл.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ако бяха негови на Максим - "Мило мое" или на Меди - "Само да те питам", щяха да бъдат също толкома големи хитове, колкото са всъщност. Представям си ги в негово изпълнение, това е неговият стил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Лорена = Джена

Лорена > Теди Ал, Яница, Емилия

:surprise:

Джена сама е преценила да си редуцира участията, за да си гледа детето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

20 години ❤️

Добре, не ти ли писна от тази песен? На мен още 2001-2002 ме избиваха уртикариите от нея. Може би, щото като излезе, никой не я спираше. Но 20 години...?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Джена сама е преценила да си редуцира участията, за да си гледа детето.

Ммм може, но... 

Лори сама избра да редуцира участията си, за да се грижи за гладкостта на кожата си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ммм може, но... 

Лори сама избра да редуцира участията си, за да се грижи за гладкостта на кожата си.

Браво, щом може да си позволи да не поема всички покани за участия. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Добре, не ти ли писна от тази песен? На мен още 2001-2002 ме избиваха уртикариите от нея. Може би, щото като излезе, никой не я спираше. Но 20 години...?

Изобщо! Камелия е единствената, която никога не ми е писвала. Слушам и други песни, други жанрове, но винаги се връщам на нея. ❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@mitak_94 @plambata

Какво ви дава Джена? Какво виждате в нея? Гласът й ли ви пленява? Външният й вид ли? Склонни ли сте заради афинитета към си към нея да оправдаете злобното й излъчване на моменти по интервюта и факта, че изгони сестра си преди години?

Джена: Преместихме се  от Пловдив (Катуница) да живеем в София, за да ни е по-спокойно...... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@mitak_94 @plambata

Какво ви дава Джена? Какво виждате в нея? Гласът й ли ви пленява? Външният й вид ли? Склонни ли сте заради афинитета към си към нея да оправдаете злобноте й излъчване на моменти по интервюта и факта, че изгони сестра си преди години?

Джена: Преместихме се  от Пловдив (Катуница) да живеем в София, за да ни е по-спокойно...... 

Джени е страхотен човек и ми дава страхотно отношение! Ако е истина това за сестра ѝ, явно си го е заслужила. 😄 От 2011  насам ми е ТОП. Външният ѝ вид е страхотен. Обожавам как на някои участия си пердаши директно без грим. Чудесна е! ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

На Джена сина и е голям сладур. Одрало и е кожата. Цялото е на нея и е едно русичко, нищо общо с баща му❤️

Може и да не е от него .. :dontknow:

Но докато виж Паола - е копие на Павел.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Джени е страхотен човек и ми дава страхотно отношение! Ако е истина това за сестра ѝ, явно си го е заслужила. 😄 От 2011  насам ми е ТОП. Външният ѝ вид е страхотен. Обожавам как на някои участия си пердаши директно без грим. Чудесна е! ❤️ 

😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, mitak_94 каза:

Джена сама е преценила да си редуцира участията, за да си гледа детето.

Не е вярно, във Варна не я канят заради ниска посещаемост :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Тук дето е седнала на колата е прекрасница. 😍

 

Има магия в нея, аз си давам сметка за това. Джена има специфичен чар, обаче аз нямам химия  с нея. 

В Джена има една надъханост на моменти, граничеща с арогантност, на голяма работа се прави, а лесно могат да й бъдат свити сърмите. Мисля, че много почна да звездее покрай серията големи хитове от преди няколко години, а се оказа, че много лесно може да изпадне зад борда. Не казвам, че нямаше покритие самочувствието й - до голяма степен имаше, тя нарави бесни хитове, обаче в един момент малко почна да се взима за по-вървежна и от Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена е с ужасна визия - винаги супер кичозна и мангалска. Добре поне, че разкара брокатите от лицето и перата от гушата, че мясаше на Голямото пиле от Улица Сезам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Не е вярно, във Варна не я канят заради ниска посещаемост :D

Напротив, вярно е. Говоря като цяло, за Варна не знам, но е имала по едно участие там и юни, и юли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...