Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя ми е любимка. Освен това държи хита на лятото, щеше да е нелепо да не се пуска :) има най - големия летен хит и като цяло е вървежна.

На мен не ми е любимка, но песента ме кефи много. И партията на мангустата Сашо зарибява. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Последният трак на една от моите многобройни любимки от Я-групата на поп-фолка. ❤️

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крах в поп фолка! Сашо Роман удари дъното

Кой би повярвал, че някогашният тромпетист в „Ку-ку бенд” и впоследствие емблематичен поп фолк певец Сашо Роман, от години завлича бизнесмени без да му мигне окото?!

Изпълнителят на „Мой ангеле”, чиято самостоятелна музикална кариера навремето пръв продуцира Слави Трифонов, днес е стигнал дъното с поведението си, разбра репортер на "ШОУ" от много близки до певеца.

Към днешна дата от изпълнителя са пропищели не един или двама собственици на заведения из страната, тъй като той поема ангажимент за участие, прибира капарото за него (което съвсем не е малко) и накрая не се появява.

На скорошно участие в Брезник попфолк легендата от близкото минало прави точно това – дава дума, уж поема ангажимент, че ще пее, получава 2000 лв. капаро, но накрая така и не се появява.

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=77

За капак негов колега, който го засича случайно издава, че по времето, когато е трябва да пее за хората в Брезник, Роман си е гледал кефа на Слънчев бряг.

Малко след това сценария от Брезник се повтаря и в Перник, където Роман отново си прибира грижливо капарото от 2000 лв., и отново не се явява на участие.

Оказва се, че да поеме ангажимент и после да подведе хората не е нито първа, нито втора, а поредна проява на Сашо Роман, дивят се на поведението му дори и колегите му.

„Традицията” да подвежда по този начин датира още от 1999-та, когато певецът отново не се явява на поет ангажимент, само че плаща с… косата си след това. Той бива остриган нула номер лично от своя мениджър, а собствениците на заведението, които е подвел, не му дават и стотинка, пише show.blitz.bg.

https://www.marica.bg/krah-v-pop-folka-sasho-roman-udari-dynoto-Article-230011.html

:blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Секса след скандал наистина е сладък, но след 16 шева и операция не съм го пробвал😄🤣

Навика е страшно нещо! Не знам с кой акъл....... колкото и да я харесвам като глас и изпълнител, че си е проста - ами такава остава, то за това е и толкова комична и забавна. Хубаво е човек да има позиция, но навика наистина е по-страшен и според мен няма какво друго да бъде. :( 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Навика е страшно нещо! Не знам с кой акъл....... колкото и да я харесвам като глас и изпълнител, че си е проста - ами такава остава, то за това е и толкова комична и забавна. Хубаво е човек да има позиция, но навика наистина е по-страшен и според мен няма какво друго да бъде. :( 

Софка от край време е скандална в любовта. Още помня как беше залюбила Дачо - синът на първия и съпруг. 

Иначе аз познавам жени, които обичат да предизвикват мъжа си до бой и после да да ги наградят със сексче. На Софка обаче не и се налага и да го презвиква. Гринго откача за най малкото нещо и я тупа... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Софка от край време е скандална в любовта. Още помня как беше залюбила Дачо - синът на първия и съпруг. 

Иначе аз познавам жени, които обичат да предизвикват мъжа си до бой и после да да ги наградят със сексче. На Софка обаче не и се налага и да го презвиква. Гринго откача за най малкото нещо и я тупа... 

Нейното наистина е комично и забавно. :D И аз си спомням разказите и бисерите й от преди време. А такива жени, не знам просто..... Даже с майка ми си коментираме и четохме по темата, защото и за нея Софи е голям образ, пък и горе-долу почти всичко си споделяме, и тя много й се кефи и точно това ми казва, че всичко идва от главата все пак и тя не би допуснала такова нещо. Даже за това ми казва "проклет си като мен", защото винаги имам мнение и го защитавам докрай и за мен майката трябва да е пример за децата си, а тя определено има такива, че вече и голям син! Та, една жена трябва да се бори и да има позиция. За това се гордея и с това и все пак за тези неща семейството ми за мен е било пример. Просто тя допуска такова нещо, но все пак живота си е неин. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

Нейното наистина е комично и забавно. :D И аз си спомням разказите и бисерите й от преди време. А такива жени, не знам просто..... Даже с майка ми си коментираме и четохме по темата, защото и за нея Софи е голям образ, пък и горе-долу почти всичко си споделяме, и тя много й се кефи и точно това ми казва, че всичко идва от главата все пак и тя не би допуснала такова нещо. Даже за това ми казва "проклет си като мен", защото винаги имам мнение и го защитавам докрай и за мен майката трябва да е пример за децата си, а тя определено има такива, че вече и голям син! Та, една жена трябва да се бори и да има позиция. За това се гордея и с това и все пак за тези неща семейството ми за мен е било пример. Просто тя допуска такова нещо, но все пак живота си е неин. 

Какъв пример може да е Софка за Лоренцо. Най много да се гаджоса с няк8й първа братовчедка или племенничка по примера на майка си😆

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , WindWalkerMonk каза:

Ами според мен Арената не е показател за нищо. Това е зимата и най - актуалните песни тогава са от сезона, веднъж годишно е, има секви доведени. Самият факт, че чалгата "вълнува" така е голям проблем, но не мой де. 

Че тя Теда гърми отвсякъде - Арени, Дискотеки, автомобили, дворове и лозя. Само от чешмата не е потекло твойто име. :D 

  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Най-измъчената песен това лято. 

Как си го обясняваш? Женствеенето на изпълнителя и невзимането му насериозно от хората? Песента не е лоша. 

Много по-добра от онзи боклук "Царя на купона", която сигурно и 15 млн. има вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

То, където са 6, там са и

4 милиона 

 

Изпадаме ли в екстаз? Да започваме групова мастурбация. :naked:

image.png.4db244379a01cbca91c5841cbe5b1c31.png

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Изпадаме ли в екстаз? Да започваме групова мастурбация. :naked:

image.png.4db244379a01cbca91c5841cbe5b1c31.png

Коментирай, че Наско на Джена одеве щеше да ме блъсне на пешеходната 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Коментирай, че Наско на Джена одеве щеше да ме блъсне на пешеходната 😂😂😂

Та блъска в леглото, да елеминираш Джена. АМИН. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Коментирай, че Наско на Джена одеве щеше да ме блъсне на пешеходната 😂😂😂

Аз ще коментирам: има кръш по теб. Очаквам новина: Ананас Стоев заряза Джена заради барман.

Барман раздавал ласки на малкия Канар. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

То хубаво да ма блъска, ама Атанас се слави в Несебър с цели 15см! То да се чудиш какво да го правиш.

Как така се слави, Джена клюкари колко му е голям на мъжа й ли? :DD

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...