Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Western каза:

Моля? Точно пък във фейс гърми

 Много ми е сладка и натурална. На лайфове и интерюта има баси излъчването, като заговори или се усмихне грейва екрана. Топ мацка е.

Да, естествена е, но както казах има нещо дразнещо във фейса. Някакви типично ромски черти. Мелес ли е. Не прилича и на чиста ромка в никакъв случай. За жалост такъв тип певици трудно прогресират. Иначе парчето ис Джордан е топ. Като се замисля дори и трите и не са никак лоши. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не одобрявам това всички нови попълнения в Пайнер да са с име и фамилия - ала естрададжиите. Най-малкото ако някой тръгне да ги скандира на концерт е някакси неудобно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Не одобрявам това всички нови попълнения в Пайнер да са с име и фамилия - ала естрададжиите. Най-малкото ако някой тръгне да ги скандира на концерт е някакси неудобно.

Няма да имат такива проблеми, защото вече концерти няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Разноръката Шива.

Насочвам твоето внимание към 24:48 и 25:34 - когато започват изпълненията на две истински кралици! Коментирай тоалетите им ала купени от Женския пазар на алъш-вериш за 5 лева метъра плат и скроени за два часа от шивачката в Димитровград.

 

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не одобрявам това всички нови попълнения в Пайнер да са с име и фамилия - ала естрададжиите. Най-малкото ако някой тръгне да ги скандира на концерт е някакси неудобно.

Ако изобщо им се случи подобен лукс, логично би било да скандират първото. Например едно време дори една ДесиСлава, публиката я скандираше само с Деси. Иначе името не е от огромно значение. Цура Янева и Теда Ломска са доказателство за това. Според мен дори като минат 30така само с едно име изглеждат несериозно. Дори в световен мащаб в повечето случаи изпълнителите са с две имена - Ариана Гранде, Тейлър Суифт, Кейти Пери. 

А и някак се изчерпаха вече имената. Как би могла да бъдат Таня и  Даниела например. Крисиа Димитрова пробва с Крисиа Д. Още повече западна🤭

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Насочвам твоето внимание към 24:48 и 25:34 - когато започват изпълненията на две истински кралици! Коментирай тоалетите им ала купени от Женския пазар на алъш-вериш за 5 лева метъра плат и скроени за два часа от шивачката в Димитровград.

 

По добре кич, от колкото хич!

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Насочвам твоето внимание към 24:48 и 25:34 - когато започват изпълненията на две истински кралици! Коментирай тоалетите им ала купени от Женския пазар на алъш-вериш за 5 лева метъра плат и скроени за два часа от шивачката в Димитровград.

 

И двете са абсурдни. Обаче Преслава бие на циганка. А Ивана, макар също да е неадекватна, все пак има някаква минимална класа в тези ръкави-криле. :1000(29): Преса е като Айше-Цомбата.

Камелия и тя с нейното "ти си моя ангел сиУЕн и жесток" - пордотка.

Преса до 2009 го караше на подобни тюрбани, искаше "Зле разпределени" да заснеме с подобно костюмче, ама се светна навреме.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пордотия Вескова: "Главата ми е пълна с алуминий, затова казвам "УЪ" вместо "Л". :tooth:

Ето защо не е забелязала загубените вещи, от алуминия е. 

https://m.fakti.bg/life/405540-kakvo-sa-pravili-kamelia-i-cvetin-v-4-ch-sutrinta-v-poleto😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, не си избелвайте зъбите, да не объркате говора като Ками. 

Имаше една докторка - Радева, тя нали беше казала да пием само алкохол... той чисти микробите и помага да се справим с токсините. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ето защо не е забелязала загубените вещи, от алуминия е. 

https://m.fakti.bg/life/405540-kakvo-sa-pravili-kamelia-i-cvetin-v-4-ch-sutrinta-v-poleto😁

Не спря цял живот да парадира с пут*ката си, аман. 

Хората искат нова песен от нея след успеха от Името ти, тя пак с нейните вибратори и Цветини. 

Аз трупам гледания на адашката btw да ми се сбъдне прогнозата, че вече породих палец надолу от човек, който принципно не би трябвало да му пука за... нещата-добрите-с-парите, ма на - реагира. :tooth:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Не спря цял живот да парадира с пут*ката си, аман. 

Хората искат нова песен от нея след успеха от Името ти, тя пак с нейните вибратори и Цветини. 

Аз трупам гледания на адашката btw да ми се сбъдне прогнозата, че вече породих палец надолу от човек, който принципно не би трябвало да му пука за... нещата-добрите-с-парите, ма на - реагира. :tooth:

Вече не искаме нова песен. Вече искаме макси сингъл с 5-6 версии на "Името ти". Този златен хит има още какво да даде на чалгата. :waltz:

И другото е от алуминия, не се чуди. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Колко бяха гледанията за първият ден?

137 800

Ще е на ръба. 

Като цяло мразя да ме дразниш за предсказанията ми, да правиш на въпрос, като не позная. :boxing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ФОТОШОП ИЗДЪНКИ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЗНАМЕНИТОСТИ В ИНСТАГРАМ 

https://gospodari.com/mobile/най-големите-фотошоп-издънки-на-българските-знаменитости-в-инстаграм-(видео)-videom173907.html

И Андреа разбира се.. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

137 800

Ще е на ръба. 

Като цяло мразя да ме дразниш за предсказанията ми, да правиш на въпрос, като не позная. :boxing:

Значи ако в 17:00 няма повече от 275 600 гледания, лошо... 🤣 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...