Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Да не говорим за гласището .... там е направо в топ 3 на чалгата.

Магда е фалшива на живо, Вероника - става, но е средна работа.

Но Магда е номер 1 като водеща, там никоя друга не я стига в чалгата!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Само да кажа, че тук Мария е водещия глас. А защо няма дуети Глория/Камелия/ДесиСлава ? Нали и трите са 500 години, толкова ли не са записали една песен поне ? 

Да, усещам, че Мара води.

Защото тия трите вече се имаха за много големи, под нивото им бла-бла. Поне Камелия и Глория.

Деса се наложи като икона 2000, година по-късно записа дует с Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина беше много голяма през 90-те. Магда толкова масово популярна не е била, освен може би с пиянската изцепка.

Но и двете имат много хубави песни, които са оставили зад себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

A и някакъв много як дует с Анелия се върти на Нелина. В смисъл и хората избухгват . много на него.

Лед и огън е невероятна. Участвам с нея на Евровизия 3 Дуети. 

Но и Магда имаше голям хит в лицето на Нямам душа. Разбира се не може да се сравни с емблемата за чалгата Бял мерцедес. 

 

Абе няма ли модератори в този раздел. Длъжни ли сме да четем секс фантазиите и дискусиите на двата индивида. Нито е чат тук, нито раздел 18+. Изключително пошло стана от както някои пишат отново тул. Май верно трябва да си изкарат цялата почивка... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, Нелина в никакъв случай според мен не може да е в топ 3 на гласовете в поп - фолка. Веднага се сещам за Деса, Преса и Софа. Къде да я бутаме Нелина там. 

Ами извинявай, но Деса и Преса масово са преграквали по концерти и не са звучали много ок. Даже при Деса деградацията в гласа е много явна напоследък. Нелина винаги е била бетон. Имаше едно изпълнение на "Добре, че вали" където разцепи с глас.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Ами извинявай, но Деса и Преса масово са преграквали по концерти и не са звучали много ок. Даже при Деса деградацията в гласа е много явна напоследък. Нелина винаги е била бетон. Имаше едно изпълнение на "Добре, че вали" където разцепи с глас.

Нелина за 12 месеца има участията на Преслава за един. Успяла е да си запази гласа защото не се е налагано и да го пренатоварва. 

Коментирай този трак на друга твоя любимка - Мили. 

Песента е много добра иначе.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важно е какво се случва с Емануела и медиите започнаха да пишат. Как е възможно тоя Митко Динев на 3-4 месеца с различни жени и малкия Митко е при различни жени и Емануела избухна:

https://lifeonline.bg/bg/pyrvo_v_lifeonline_emanuela_izbuhna_chuzhdi_zheni_gledat_sina_mi_dokato_e_pri_liubqshtiq_si_bashta_video?fbclid=IwAR2U393UCJfA9wIqXPjPQTWbx9Mk55U7vEGXtlZM3r0TT_EUpTlkg_9rd20

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Нелина за 12 месеца има участията на Преслава за един. Успяла е да си запази гласа защото не се е налагано и да го пренатоварва. 

Коментирай този трак на друга твоя любимка - Мили. 

Песента е много добра иначе.

Никой не отрича, че не е актуална към момента. Но това не се отнася само за Нелина - тя дори има много повече участия отколкото тези певици от нейното поколение, благодарение на фолклора.

"Кой кого нарани" е много любим мой трак и най-известната песен на Милица. Обожавам още "Есен", "ТВ любов", "Не случайно" и разбира се - култовата "МЪЖЕТЕ СА ЛЕСНИ".

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче на Лидия гласът в изпълнение на поп песни е къде-къде по-приятен. Да заебава тъпата чалга. И без това такова дъно никога не е била (чалгата).

И на това момче Вениамин да му помогне някой, за да му потръгнат нещата. Има приятен глас, музикален е и изглежда много добре. :)

А тази Даниела Пирянкова изявявала ли се е някъде досега, че нещо ми изглежда позната, или може би ми прилича на някоя, но не мога да се сетя откъде и на коя...?

И да ѝ съкратят малко фамилията по някакъв начин. Много е важно името, с което се представя един артист и трябва добре да се обмисля преди да се пусне новият изпълнител на сцената.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ice_hot_sm каза:

Обаче на Лидия гласът в изпълнение на поп песни е къде-къде по-приятен. Да заебава тъпата чалга. И без това такова дъно никога не е била (чалгата).

И на това момче Вениамин да му помогне някой, за да му потръгнат нещата. Има приятен глас, музикален е и изглежда много добре. :)

А тази Даниела Пирянкова изявявала ли се е някъде досега, че нещо ми изглежда позната, или може би ми прилича на някоя, но не мога да се сетя откъде и на коя...?

И да ѝ съкратят малко фамилията по някакъв начин. Много е важно името, с което се представя един артист и трябва добре да се обмисля преди да се пусне новият изпълнител на сцената.

Предлагам да е Дани Пиранята😂

Иначе май е участвала в някой формат. Поне така чета в коментарите под клипа. Че и тази ще си губи таланта с попфолк 

  • Like 1
  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Western каза:

От новите имена в Пайнер това момиче ми е топ фаворит. 🥰

Талантлива е, спор няма. Но във фейса има нещо мангалско и особено. Иначе следва линията на Джена, която обожавам

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

FB_IMG_1567094381508.jpg.d3a8141cd8ffc2f6e399c66a46f09bd4.jpg

Нов фотошоп гаф или едната ръка на Андреа е по-голяма от другата? Въпрос за 100 000 лв. :1000(29):

Когато сама си обработва снимките винаги има гаф. Този е наистина брутален. Ръката на преден план е 3 пъти по-малка от тази на заден. Красавица! :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Slavi каза:

Предлагам да е Дани Пиранята😂

Иначе май е участвала в някой формат. Поне така чета в коментарите под клипа. Че и тази ще си губи таланта с попфолк 

При Слави. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Когато сама си обработва снимките винаги има гаф. Този е наистина брутален. Ръката на преден план е 3 пъти по-малка от тази на заден. Красавица! :) 

Е тя не гледа ли преди да си качи снимките? Не стига, че за всички е ясно, че нямат нищо общо с реалния начин по който изгледжа ами прави и нещата още по-смешни.:mf_surrender:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Виж в Гугъл. 

Няма ли информация в НАС 😋

Погледнах, да. 2017 е спечелила детския формат. Била е на 12. Има още доста престижни награди от фестивали и участия по форуми. Общо взето е доста обещаваща вокално. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Slavi каза:

Талантлива е, спор няма. Но във фейса има нещо мангалско и особено. Иначе следва линията на Джена, която обожавам

Моля? Точно пък във фейс гърми

 Много ми е сладка и натурална. На лайфове и интерюта има баси излъчването, като заговори или се усмихне грейва екрана. Топ мацка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...