Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много ме радва тази песничка. По често да правят кавъри, че ми е писнало от еднообразие. 

Даниела има шансове да бъде топ име. Песента я усещам като хит. 

 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Born to Die каза:

Доживях да ми сложите Галена до Глория и Емилия като глас, може да е над тях по всички останали параграфи, но талантът е нещо, дето имаш или нямаш. Онова изпълнение на "Не виждам" е сигурно едно от най-добрите живи изпълнения на концерт на телевизията, а на въпросния може да се мери само с "Лъжа е", ако говорим за певчески възможности. Това че някой не усеща силата на баладите, които са най-хубавото, което жанрът е дал на българската музика, е единствено и само негов проблем. Точка.

Мило, ние щяхме да сложим Галена до Лучано Павароти и Тина Търнър, но те нямат кючечета и не върви. :naughty:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джордан и Даниела песента ме зариби. Дано това момиче си залага на фолк звученето и да не тръгне да се прави на рапърка и да хваща тая вълна. Определено има нужда от нови и свежи имена. Това звучене и отива. Предпочитам я пред Десита примерно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Мисля, че току-що си намерих нова любимка:

Daniela-4.jpg

Зодия Близнаци, едва 15-годишна. Най-малката певица в Пайнер.

Ако не знаеш на колко е, по-малко от 22-23 няма да й дадеш.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ако не знаеш на колко е, по-малко от 22-23 няма да й дадеш.

Съгласен. Но сега изглежда по-добре дори.

Била е тлъстачка преди 2-3 години. А тук ми напомня на ранна Преслава:

DSC6743-Snapseed.jpg

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Slavi каза:

Много ме радва тази песничка. По често да правят кавъри, че ми е писнало от еднообразие. 

Даниела има шансове да бъде топ име. Песента я усещам като хит. 

 

 

Сладка ми е Даниела, като топ дали я виждам е рано да се каже но има нещо готино в нея. 

Десита и Лидия само с по 2 песни а сякаш вече дадоха максимума от себе си🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

Сладка ми е Даниела, като топ дали я виждам е рано да се каже но има нещо готино в нея. 

Десита и Лидия само с по 2 песни а сякаш вече дадоха максимума от себе си🤣

Десита има бъдеще в Cartoon Network. 

Лидия трябва да се махне от опеката на Галин. Има хляб в нея. 

Като цяло съм съгласен със Стела, че тия рапърско-надъхани роли са до време и с кратък срок на годност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте, това че вие смятате изпълнението за добро, няма лошо. То и на Глория повечето се прехласваха. Но те са си фалшиви и всеки който разбира  от музика ще го каже.

Най - големите хитове на Емилия са дуетите с Денис сега. Тя никога не се е пускала по 2/3 пъти на вечер и то с две песни. НИКОГА, особено пък с две песни нали. И между другото ще видите, че на тези песни ще се избухне. Може би няма да са баш топа, защото до зимата малко ще им спадне хайпа, но ще са ОК.

В повечето случаи баладите, а и много Пт песните й са били хитови, но по скоро в долната страна. Затова й никога не е била в топ на приемите.

За финал ще кажа, че големите изпълнители и гласове се доказват. От чалгата такъв е Деси Слава, такъв е к Софи Маринова. Едната е призната от Йорданка Христова, другата от Лили Иванова. Емилия е много талантлива, но няма нито практиката, нито усета, нито интуицията, нито е показала, че е нещо повече Пт талантлива поп - фолк певица. Сега тепърва почва, да видим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Моля? :1000(29): На колко питиета сте?

На малко, сега започва да излиза от фолка имам предвид. Почна некви проекти, някои са успешни. Аз макар да не я харесвам й се радвам. Така трябва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Вижте, това че вие смятате изпълнението за добро, няма лошо. То и на Глория повечето се прехласваха. Но те са си фалшиви и всеки който разбира  от музика ще го каже.

Най - големите хитове на Емилия са дуетите с Денис сега. Тя никога не се е пускала по 2/3 пъти на вечер и то с две песни. НИКОГА, особено пък с две песни нали. И между другото ще видите, че на тези песни ще се избухне. Може би няма да са баш топа, защото до зимата малко ще им спадне хайпа, но ще са ОК.

В повечето случаи баладите, а и много Пт песните й са били хитови, но по скоро в долната страна. Затова й никога не е била в топ на приемите.

За финал ще кажа, че големите изпълнители и гласове се доказват. От чалгата такъв е Деси Слава, такъв е к Софи Маринова. Едната е призната от Йорданка Христова, другата от Лили Иванова. Емилия е много талантлива, но няма нито практиката, нито усета, нито интуицията, нито е показала, че е нещо повече Пт талантлива поп - фолк певица. Сега тепърва почва, да видим.

Ако говориш за последния концерт, не мисля, че някой се е прехласвал по Глория. Аз ако бях на концерта, щеше да ми се иска да я сваля от сцената и да и ударя шамар. Това беше едно от най-глупавите й представяния на концерт изобщо. 

Емилия може да не се е пускала повече от 2 пъти в дискотеките, но хитове си има и то стабилни, много преди дуетите с Денис. Да, те сега са сред хитовете на годината, но  няма да се запомнят повече от други песни на Емилия. Може да не е имала хитове от ранга на Преслава и Галена, но си ги има. Относно гласа, какво да ти кажа.. Те всички са били фалшиви в дадени моменти. Деса много пъти е пяла фалшиво. Случвало се е и при Преслава, при всички. :)

@VulkoIsTheBest защо махна Лечееееее... :crybaby:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ако говориш за последния концерт, не мисля, че някой се е прехласвал по Глория. Аз ако бях на концерта, щеше да ми се иска да я сваля от сцената и да и ударя шамар. Това беше едно от най-глупавите й представяния на концерт изобщо. 

Емилия може да не се е пускала повече от 2 пъти в дискотеките, но хитове си има и то стабилни, много преди дуетите с Денис. Да, те сега са сред хитовете на годината, но  няма да се запомнят повече от други песни на Емилия. Може да не е имала хитове от ранга на Преслава и Галена, но си ги има. Относно гласа, какво да ти кажа.. Те всички са били фалшиви в дадени моменти. Деса много пъти е пяла фалшиво. Случвало се е и при Преслава, при всички. :)

Това е така. Тя Адел е фалшива, какво остава за нашите. Иначе за Глория говорих за изпълнението на Ангел нещо си от нейния си концерт. Необработеното къде импровизира и в един момент не само беше фалшива, но й нямаше общо с мелодията. А те я хвалеха както въпросното на Емилия сега. 

Между другото, тя май точно затова спря да ходи при Алис. Глория говоря нали. Защото й е казала, че трябва да промени начина на пеене. Тя пее всичко по един и същи начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е така. Тя Адел е фалшива, какво остава за нашите. Иначе за Глория говорих за изпълнението на Ангел нещо си от нейния си концерт. Необработеното къде импровизира и в един момент не само беше фалшива, но й нямаше общо с мелодията. А те я хвалеха както въпросното на Емилия сега. 

Между другото, тя май точно затова спря да ходи при Алис. Глория говоря нали. Защото й е казала, че трябва да промени начина на пеене. Тя пее всичко по един и същи начин.

Адел е фалшивяла на дадено изпълнение, но това не променя факта, че е топ глас, един от големите в наши дни.

Нашите не им пука толкова дали са фалшиви или не. Те пеят по концерти и на голяма сцена изключително рядко. При повечето това им се случва един път в годината на Планета. Нямат опит и не искат да си дават зор. Колко от тях могат да изкарат цял концерт 2-3 часа? Вече не съм сигурна дали и Деса ще може, защото и тя си амортизира гласа. През останалото време са по дискотеките, а там няма кой да ги оценява дали пеят фалшиво. Повечето там са на плейбек или се дерат над него. Важно им е да е пълно и да се кефят хората....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе Емилия си има супер много хитове, бе майна. Още от времето, когато не само бързи песни ставаха полулярни. 

Аз съм сигурен, че мога да изброя поне 40 хита на Емилия. Говоря за хитове, не малки, а поне средни и големи хитове. Но най-най бесните, дето ми изпъкват в съзнанието са:

Не виждам

Нежни устни

Мечтата ми вземи

Ти замина

Целувай ме

За мене забрави

Легенда за любовта

Няма да тъгувам

Не се обръщай

Когато всичко свърши

Ще рискувам

Птица бяла

Така ми харесва

Искаш ли

Аларма

Смелите си имат всичко

Не се променям

Грешница

Моята половина

Ще чакам да ми звъннеш

Кой ще му каже

Да бях от гадните

Ето ме

Питбул

Обичай ме

Калифорния

Специално за всяка

Как да изтрезнея

По такива си падам

Акула

Тръгвай си

:surprise:

Тези са били в ТОП 5 на сезона, в който са излизали, а някои от тях и в ТОП-а за годината. Има още десетки по-малки хитове.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

Помниш ли тази песен как гръмна? 

 

Аз предната година се надявах Емилия да не прокопса, защото се ядосвах, че имитира Деси Слава, но след този хит положението стана "Е, няма да има отърване от тая! А и ми харесва, мамка му!!"

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

@Stela

Помниш ли тази песен как гръмна? 

 

Аз предната година се надявах Емилия да не прокопса, защото се ядосвах, че имитира Деси Слава, но след този хит положението стана "Е, няма да има отърване от тая! А и ми харесва, мамка му!!"

Дааа.... и аз в началото не я понасях точно по същата причина. Плюех я здраво, че копира Деса, но после си промених мнението. Много хора го мислеха това. С годините обаче тя си изгради собствен стил и си го наложи. Смятали сме така за имитацията, може би защото за първи път се появи глас който прилича на този на Деса. 

"Нежни устни" беше топ хит наистина!

Аз бях луда по тази:

И това е запечатано със златни букви. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам че няма хитове, а че никога не е звучала толкова колкото сега. Че тя се пускаше повече от Преслава преди два месеца и колкото Галена. Ако някой ми го беше казал миналата година щях да му се смея в лицето. Емилия е топа на дискотеките, единствената с две песни от тази година и двете звучат и се пускат повече отведнъж.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Дааа.... и аз в началото не я понасях точно по същата причина. Плюех я здраво, че копира Деса, но после си промених мнението. Много хора го мислеха това. С годините обаче тя си изгради собствен стил и си го наложи. Смятали сме така за имитацията, може би защото за първи път се появи глас който прилича на този на Деса. 

"Нежни устни" беше топ хит наистина!

Аз бях луда по тази:

И това е запечатано със златни букви. 

А найш ли кво се сетих ся.

Нали бях голям фен на Камелия едно време и се свързвах с някакви известни изпълнители по нещо като работа. Таня Боева, гениалната лициса, найш ли кво ми изръси? "Разрешавам ти и за мен да правиш нещата, които правиш за Камелия". И са бута наща.

Танче, Танчеееей, недей с кофтия, мойто момиче.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз не казвам че няма хитове, а че никога не е звучала толкова колкото сега. Че тя се пускаше повече от Преслава преди два месеца и колкото Галена. Ако някой ми го беше казал миналата година щях да му се смея в лицето. Емилия е топа на дискотеките, единствената с две песни от тази година и двете звучат и се пускат повече отведнъж.

Теда Янева я пускат по 3-4 само с една песен 😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз не казвам че няма хитове, а че никога не е звучала толкова колкото сега. Че тя се пускаше повече от Преслава преди два месеца и колкото Галена. Ако някой ми го беше казал миналата година щях да му се смея в лицето. Емилия е топа на дискотеките, единствената с две песни от тази година и двете звучат и се пускат повече отведнъж.

Ставало е и друг път, човече, просто си твърде малък/малка и не си ходил/а на клубове тогава. Явно си хванал периода, в който Преслава и Галена вече са били окупирали пространството. Преди тях нещата бяха различни. Всичко беше различно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

А найш ли кво се сетих ся.

Нали бях голям фен на Камелия едно време и се свързвах с някакви известни изпълнители по нещо като работа. Таня Боева, гениалната лициса, найш ли кво ми изръси? "Разрешавам ти и за мен да правиш нещата, които правиш за Камелия". И са бута наща.

Танче, Танчеееей, недей с кофтия, мойто момиче.

Нахалница е била викаш 😂

А ти като голям фен и на Лепа не смяташе ли, че Камелия я копираше? Аз лично съм я нареждала много пъти по тази причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Нахалница е била викаш 😂

А ти като голям фен и на Лепа не смяташе ли, че Камелия я копираше? Аз лично съм я нареждала много пъти по тази причина.

Е, нека си я копира. Поне не копира певица от нашата държава. Брена е идол на няколко поколения. А и е близо 80 годишна. Наща няма 50 още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Теда Янева я пускат по 3-4 само с една песен 😁😁😁

Тя ми е любимка. Освен това държи хита на лятото, щеше да е нелепо да не се пуска :) има най - големия летен хит и като цяло е вървежна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Е, нека си я копира. Поне не копира певица от нашата държава. Брена е идол на няколко поколения. А и е близо 80 годишна. Наща няма 50 още.

Аз пък не го намирам за редно това копиране. Не знам, може би защото не съм фенка на Кама и никога не съм била и това нещо ме е дразнило, било ми е смешно и го намирах за липса на индивидуалност. 

Иначе Лепа на 80 е топ богиня! :girl_in_love:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...