Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как си знаех, че сравненията с Лорена ще започнат веднага🤣 Ами тя Лорена е по-актуална от него в момента, да не говорим че Фики е в канал с 2М абонати, а тя в канал с 200К (?) 

Сравненията са повече от глупави. 

То и Твоя бях на Джулия гърми с гледания колкото “Въртележката” на Яница.. ама то чак смешно да ги сравняваш. Не разбрахте ли, че youtube има алгоритъм и често гледаемостта не отговаря на хитовостта на дадена песен??

 

П.С Тази година песните на Янева са ми най-любими❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Western каза:

Как си знаех, че сравненията с Лорена ще започнат веднага🤣 Ами тя Лорена е по-актуална от него в момента, да не говорим че Фики е в канал с 2М абонати, а тя в канал с 200К (?) 

Сравненията са повече от глупави. 

То и Твоя бях на Джулия гърми с гледания колкото “Въртележката” на Яница.. ама то чак смешно да ги сравняваш. Не разбрахте ли, че youtube има алгоритъм и често гледаемостта не отговаря на хитовостта на дадена песен??

 

П.С Тази година песните на Янева са ми най-любими❤️

Несериозно е да продължим дискусията с подобни абсурдни твърдения. Нито като брой участия, нито като пускане по клубовете, нито като интерес и популярност Лорена би могла да се сравни с Фики. Говориш вече глупости. И защо да не го сравня с Лорена след като знаех, че ще изцепиш нещо подобно. Пожелавам и успех на момичето, но след Нищо е като мъртва. Иначе на първите и 2 песни не и попречи това, че каналът на Хит мюзик е малък. Без проблем минаха 10 милиона. Ясно е на всички, че тубата не винаги отговаря на хитовете в клубовете, но поради алгоритъм или друга причина Ще те закарам гони 5 милиона, 40ка лайка и над 1300 коментара. Западнала е Магда, Димана и т.н. За Фики можем да говорим за очебиен спад, но не и да го отписваме. А Лорена за съжаление се е запътила точно към Магда и Димана. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Несериозно е да продължим дискусията с подобни абсурдни твърдения. Нито като брой участия, нито като пускане по клубовете, нито като интерес и популярност Лорена би могла да се сравни с Фики. Говориш вече глупости. И защо да не го сравня с Лорена след като знаех, че ще изцепиш нещо подобно. Пожелавам и успех на момичето, но след Нищо е като мъртва. Иначе на първите и 2 песни не и попречи това, че каналът на Хит мюзик е малък. Без проблем минаха 10 милиона. Ясно е на всички, че тубата не винаги отговаря на хитовете в клубовете, но поради алгоритъм или друга причина Ще те закарам гони 5 милиона, 40ка лайка и над 1300 коментара. Западнала е Магда, Димана и т.н. За Фики можем да говорим за очебиен спад, но не и да го отписваме. А Лорена за съжаление се е запътила точно към Магда и Димана. 

“Лек ден ти желая и не мисли”🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

“Лек ден ти желая и не мисли”🤣🤣🤣

Положението е отчайващо, че и Алисия не може да и помогне... 

 

В канал с 40ка абоната, а има над 11 милиона,а дори не е някакъв хит,но името буди интерес. Така че абонатите са от значение за самата премиера, но след това ако една песен е хит абонатите нямат значение. 

 

Вица на годината: Лорена по актуална и успешна от Фики :laughing:

Иначе гледам има си по 10 участия месечно, което си е направо чудо впредвид неуспеха на последните и проекти, но вероятно тарифата и е 3 пъти по ниска от тази на Фики. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

От тези новите нищо няма да стане. Ако минат нивото на Джулия пак ще е добре. След 4-5 години ще са тотално изчерпани, както стана с Фики и разни други дебюти в последните години. Много се промениха времената от преди 10 години, когато стартираха последните големи имена като Джена и Цура Янева. А и като закриха наградите и турнетата, от фирмата вече нямат трибуна да ги налагат и да промиват мозъците на децата.

Тя пък Джулия понеже е голямо ниво. Много по добре от нея е една Лидия например и е много по-харизматична и привличаща внимание. Не виждам защо да няма шанс да задържи интереса към себе си с правилните песни. Като гледам клипчета от участия и виждам, че минават повече от добре. Страшно много й се кефят. При Денис фурора е още по-голям. И той има всичко необходимо да е сред топ имената - харизма, външен вид, талант. Ако не се промени ще има място за него. За Даниела още не мога да кажа след една песен, но на мен лично ми е симпатична и й желая успех. Имаме нужда от тези нови имена, в момента чалгата е толкова заспала, че буквално стана безинтересно всичко да се крепи на едни Преслава и Галена. Аз лично искам да съм обнадеждена към новите имена. Освен това дълго време изобщо нямаше  такива и всички усещахме липсата на свежа кръв. От новите със сигурност не виждам много хляб в Десита, на мен ми е безлична.

Фики сам си е виновен, защото го удари на едни цигании и еднообразие. Не му се получава да попадне на точната песен, освен това стана потресаващ на външен вид и заприлича на застаряла горила. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Slavi каза:

То и Преслава е далеч от това, което е била, Анелия е далеч от това, което е била. Дори Галин не е това, което беше. Съвсем нормално. И в световен мащаб е така. Преди малко по малко от 20 години Агилера и Бритни бяха тийн идолки, а днес са Ариана Гранде и Тейлър Суифт. Малцина като Шакира, за която най малко съм очаквал, са 20 години в топа и дори успяват да минат предните си пикове. В чалгата Шакира няма еквивалент. Галена и Преслава може да са фактор е чалготеките, но като цяло нямат влияние нито сред малките, нито сред населението като цяло. 

А една Даниела Пирянкова преди да влезе в попфолка е постигнала повепе отколкото имена с 10 годишен стаж. Има награди, признания, участия в нац. ефир. 

Младите имат потенциал. Просто матрицата и фирмата ги прецаква с еднообразни песни и пошлотия... 

Дори и истерията по Денис в даден момент да угаснв, това няма да промени постиженията му. 

При Галин и Преслава въобще дума не може да става за драстичен спад. При Фики е супер очевадно, все едно повторение на случая Ивана 2007.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава проговори за наднорменото си тегло:

Пищните извивки на Десислава отдавна са по-коментирани, отколкото вокалната й дарба и дори личният й живот.  Макар мнозина да защитават блондинката и да одобряват формите й, не са малко и тези, които смятат, че е недопустимо да е толкова дебела, тъй като е чалга звезда.

Неодавна Десислава си пусна лайф видео в Инстаграм, чрез което комуникира с феновете си в реално време. Всеки можеше да пише и да й задава всякакви въпроси, но разбира се, певицата сама решаваше как да отговори, пише „Галерия“.

Докато течеше въпросното лайф видео, Десислава беше засипана с обидни и дори грозни коментари относно външния си вид. „Грозна си“ и „Ошишкала си се“, бяха сред най-често срещаните изказвания.

Десислава се опита да ги неглижира и да прояви чувство за хумор и самоирония. „Да, доста съм се ошишкала. Започнах да тренирам, но не знам кога ще отида отново в залата“, заяви саркастично певицата.

За да покаже, че вече не обръща внимание на забележките за външния си вид, попита приятеля си Благой кога ще хапнат някакво десертче. Гаджето й, като истински кавалер, й даде рамо и отсече, че пожелава на всяка жена на годините на Десислава да изглежда като нея.

https://blitz.bg/layfstayl/desislava-progovori-za-nadnormenoto-si-teglo-snimka_news694526.html

Що за хора са пък това да обиждат онлайн жена, която очевидно е болна и освен килограмите явно има и психологически проблеми? Много тъпа ситуация, на мен ми става кофти за нея. Дано да се оправи и да си стъпи на краката. Има нужда от един здрав хит да й върне позициите и да я мотивира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Runevski каза:

Преди поредното излизане на сцената на "втората" в Гранд 🤭

https://www.vbox7.com/play:40b7a09533

Откривам някакъв фалш в това типично нейното изсмяване накрая "А-ха". Знаеш кое имам предвид, прави го навсякъде. ДДЗ на мен ми звучи тъпирско, на теб може да ти изглежда симпатично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Cally-Pressyfan' каза:

При Галин и Преслава въобще дума не може да става за драстичен спад. При Фики е супер очевадно, все едно повторение на случая Ивана 2007.

Важното е че всички залязват, а Фики не трябва да го отписваме защото има “Да вдигнем шум” 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

При Галин и Преслава въобще дума не може да става за драстичен спад. При Фики е супер очевадно, все едно повторение на случая Ивана 2007.

И при Преслава имаше драстичен спад преди 4 години, но изплува. 

При Фики наистина в очевидно, защото до миналата година цялата държава говореше за него, макар и основно с подигравки, но пак казвам - той е от фамилията Стораро. Ако трябва ще продължи линията с дуетите, за да има хит, но е далеч от спада на Ивана, която издаваше глупост след глупост и нищо не и се забелязваше дори. Фики е в играта с дуетите си с Деса и Цура. 

Но спада е в целия жанр. Макар да има песни, които минават 10 милиона, някак липсват масови хитове. Една Шефката прибира в малкия си джоб всички хитове на 2019. Което е нормално впредвид, че е кавър, кючек, че и тематиката позволява да се слуша години нарес и по фирмени партита и по клубове. Но факт, че най големите и дълготрайни хитове последните години са кючеците. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

При Галин и Преслава въобще дума не може да става за драстичен спад. При Фики е супер очевадно, все едно повторение на случая Ивана 2007.

При Галин спадът не е чак като при Фики, но е осезаем. Преслава и Галена все още успяват да правят по 15-20 млн. на големите си хитове и по 10 млн. на средните си. Галин обаче и малките го надушиха, спад в сравнение с пика му има от порядъка на 50% при него. Бая е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Десислава проговори за наднорменото си тегло:

Пищните извивки на Десислава отдавна са по-коментирани, отколкото вокалната й дарба и дори личният й живот.  Макар мнозина да защитават блондинката и да одобряват формите й, не са малко и тези, които смятат, че е недопустимо да е толкова дебела, тъй като е чалга звезда.

Неодавна Десислава си пусна лайф видео в Инстаграм, чрез което комуникира с феновете си в реално време. Всеки можеше да пише и да й задава всякакви въпроси, но разбира се, певицата сама решаваше как да отговори, пише „Галерия“.

Докато течеше въпросното лайф видео, Десислава беше засипана с обидни и дори грозни коментари относно външния си вид. „Грозна си“ и „Ошишкала си се“, бяха сред най-често срещаните изказвания.

Десислава се опита да ги неглижира и да прояви чувство за хумор и самоирония. „Да, доста съм се ошишкала. Започнах да тренирам, но не знам кога ще отида отново в залата“, заяви саркастично певицата.

За да покаже, че вече не обръща внимание на забележките за външния си вид, попита приятеля си Благой кога ще хапнат някакво десертче. Гаджето й, като истински кавалер, й даде рамо и отсече, че пожелава на всяка жена на годините на Десислава да изглежда като нея.

https://blitz.bg/layfstayl/desislava-progovori-za-nadnormenoto-si-teglo-snimka_news694526.html

Що за хора са пък това да обиждат онлайн жена, която очевидно е болна и освен килограмите явно има и психологически проблеми? Много тъпа ситуация, на мен ми става кофти за нея. Дано да се оправи и да си стъпи на краката. Има нужда от един здрав хит да й върне позициите и да я мотивира. 

Трябва да поработи над здравето си на първо място и да спре да пие и пуши, за да оправи поне малко амортизиралия си глас. Хит е последното нещо, което бих и пожелал. И без това достатъчно лети заради това, че е с 15 участия месечно. Трябва да се сгромоляса тотално, за да се осъзнае. Ти хит и пожелаваш... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Western каза:

Важното е че всички залязват, а Фики не трябва да го отписваме защото има “Да вдигнем шум” 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

По важното е, че Лорена е по актуална от всякога с Вредна си. Хит на 2018🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

Ти, малка кардаринке! 

Даниела Пирянкова втори ден: 101 500 (официално и фен клипче)

Не уцелих, но все пак надуших, че няма да потъне забвение веднага. Над 100К за непознато име в този мъртъв сезон е доста добре. :derisive:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Десислава проговори за наднорменото си тегло:

Пищните извивки на Десислава отдавна са по-коментирани, отколкото вокалната й дарба и дори личният й живот.  Макар мнозина да защитават блондинката и да одобряват формите й, не са малко и тези, които смятат, че е недопустимо да е толкова дебела, тъй като е чалга звезда.

Неодавна Десислава си пусна лайф видео в Инстаграм, чрез което комуникира с феновете си в реално време. Всеки можеше да пише и да й задава всякакви въпроси, но разбира се, певицата сама решаваше как да отговори, пише „Галерия“.

Докато течеше въпросното лайф видео, Десислава беше засипана с обидни и дори грозни коментари относно външния си вид. „Грозна си“ и „Ошишкала си се“, бяха сред най-често срещаните изказвания.

Десислава се опита да ги неглижира и да прояви чувство за хумор и самоирония. „Да, доста съм се ошишкала. Започнах да тренирам, но не знам кога ще отида отново в залата“, заяви саркастично певицата.

За да покаже, че вече не обръща внимание на забележките за външния си вид, попита приятеля си Благой кога ще хапнат някакво десертче. Гаджето й, като истински кавалер, й даде рамо и отсече, че пожелава на всяка жена на годините на Десислава да изглежда като нея.

https://blitz.bg/layfstayl/desislava-progovori-za-nadnormenoto-si-teglo-snimka_news694526.html

Що за хора са пък това да обиждат онлайн жена, която очевидно е болна и освен килограмите явно има и психологически проблеми? Много тъпа ситуация, на мен ми става кофти за нея. Дано да се оправи и да си стъпи на краката. Има нужда от един здрав хит да й върне позициите и да я мотивира. 

Това са малоумни алуминиеви тъпири. Разбирам да агресират срещу някой като Андреа, който е дразнещ и лъже държавата години наред. Деса освен, че не е високомерна и нагла, е супер добродушна и дори е проявила самоирония. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Откривам някакъв фалш в това типично нейното изсмяване накрая "А-ха". Знаеш кое имам предвид, прави го навсякъде. ДДЗ на мен ми звучи тъпирско, на теб може да ти изглежда симпатично.

Така завършват много от засмяванията и, просто така се смее. Но да, позитивно ми е, не може да се сравнява изобщо с тъпирските смехове на Мария, Татяна и т.н. Някои са изгрухтявали, смеят се дебело с променен глас или се кикотят като Камелия.. При Рени няма драма 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Така завършват много от засмяванията и, просто така се смее. Но да, позитивно ми е, не може да се сравнява изобщо с тъпирските смехове на Мария, Татяна и т.н. Някои са изгрухтявали, смеят се дебело с променен глас или се кикотят като Камелия.. При Рени няма драма 😀

О, да, пред Татяна е цвете. То пред Татяна всеки е цвете. :D

Знаеш ли, че Рени и Камелия се мразят още от време оно. Споменавал ли съм ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това са малоумни алуминиеви тъпири. Разбирам да агресират срещу някой като Андреа, който е дразнещ и лъже държавата години наред. Деса освен, че не е високомерна и нагла, е супер добродушна и дори е проявила самоирония. 

Да, точно.. Деса не се крие и не качва супер фотошопирани снимки. Поне е себе си. Аз и правя евала по тази причина. Само че изродите не подбират и обиждат наред. Такива подмятания не са полезни в този момент. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Western каза:

Абсолютно да🖤 

Поздрави се и се успокой

 

Аз съм спокоен, че и доволен. ТозИ хит гони 10 милиона, така че пускай на риплей и играй. Човека е с хит от края на мин. год, а Филипчо го прати в забвение... Лоренче на дали ще види пак такъв... Да целува краката на Ася и тя на опашката с Малката, че добре, че и флоповете на Ася са с гарантирано място в клубовете. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

О, да, пред Татяна е цвете. То пред Татяна всеки е цвете. :D

Знаеш ли, че Рени и Камелия се мразят още време оно. Споменавал ли съм ти?

Мисля, че си намеквал, но пак не съм много сигурен. Скоро гледах някакво интервю на Камелия и стана въпрос за Рени, а тя отговори, че се познават от много години и са работили в Швейцария. Обикновено се усеща при нея, когато говори за някой, който мрази, а тогава ми прозвуча като на промоцията на първия албум на Рени - с колегиално чувство и дори признание. Тогава пък на "Плакала съм" как мята перука и пее 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Аз съм спокоен, че и доволен. ТозИ хит гони 10 милиона, така че пускай на риплей и играй. Човека е с хит от края на мин. год, а Филипчо го прати в забвение... Лоренче на дали ще види пак такъв... Да целува краката на Ася и тя на опашката с Малката, че добре, че и флоповете на Ася са с гарантирано място в клубовете. 

 

 

Ще те оставя спокойно да си вярваш 😂 Тя и Деса е в тази песен (която не гони 10 милиона, а е зациклила на 7) , но това не пречи и тя да е в забвение... 

Между другото наскоро гледах един лайф на Деската в инстаграм.. голям сладур, и доста често се иронизираше, щото някви простаци постоянно я обиждаха отдолу. На мен ми е супер сладка, даже и с тези килограми🥰

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Мисля, че си намеквал, но пак не съм много сигурен. Скоро гледах някакво интервю на Камелия и стана въпрос за Рени, а тя отговори, че се познават от много години и са работили в Швейцария. Обикновено се усеща при нея, когато говори за някой, който мрази, а тогава ми прозвуча като на промоцията на първия албум на Рени - с колегиално чувство и дори признание. Тогава пък на "Плакала съм" как мята перука и пее 😄

Точно от Швейцария се знаят и там са си въртели номера, пели са в една кръчма.

Камелия изобщо не й вярвай на лицемерните изказвания пред камера, тя е хитруша. Преди години недолюбваше всички, които бяха руси. WTF!? Емилия, Гергана... копирали я. :1000(29):

Тя обаче си сменя мненията. В смисъл достатъчно е някой да направи мил жест или да засвидетелства уважение към нея и тя разтопява ледовете. По-късно с Емилия бяха в доста близки отношения, доколкото може да се говори за близост между Камелия и колежки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...