Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 часа , Western каза:

Моля? Точно пък във фейс гърми

 Много ми е сладка и натурална. На лайфове и интерюта има баси излъчването, като заговори или се усмихне грейва екрана. Топ мацка е.

Има вид на сръбска циганка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , ice_hot_sm каза:

Обаче на Лидия гласът в изпълнение на поп песни е къде-къде по-приятен. Да заебава тъпата чалга. И без това такова дъно никога не е била (чалгата).

И на това момче Вениамин да му помогне някой, за да му потръгнат нещата. Има приятен глас, музикален е и изглежда много добре. :)

А тази Даниела Пирянкова изявявала ли се е някъде досега, че нещо ми изглежда позната, или може би ми прилича на някоя, но не мога да се сетя откъде и на коя...?

И да ѝ съкратят малко фамилията по някакъв начин. Много е важно името, с което се представя един артист и трябва добре да се обмисля преди да се пусне новият изпълнител на сцената.

Тази песен беше много свежарска миналата година. В чалга песните гласа й е неслушаем наистина. Поне да пее по ниски тоналности, а не да ми крещи като в "Боже мой" и другите й песни дето не й знам заглавията. 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От тези новите нищо няма да стане. Ако минат нивото на Джулия пак ще е добре. След 4-5 години ще са тотално изчерпани, както стана с Фики и разни други дебюти в последните години. Много се промениха времената от преди 10 години, когато стартираха последните големи имена като Джена и Цура Янева. А и като закриха наградите и турнетата, от фирмата вече нямат трибуна да ги налагат и да промиват мозъците на децата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

От тези новите нищо няма да стане. Ако минат нивото на Джулия пак ще е добре. След 4-5 години ще са тотално изчерпани, както стана с Фики и разни други дебюти в последните години. Много се промениха времената от преди 10 години, когато стартираха последните големи имена като Джена и Цура Янева. А и като закриха наградите и турнетата, от фирмата вече нямат трибуна да ги налагат и да промиват мозъците на децата.

Не мисля така. Малката също е доказателство за това. Фики също не е съвсем изчерпан. Миналата година има Да вдигнем шум като хит. Тази год. дуета му с Цура се очертава като такъв. Лидия и Десита също тръгнаха добре, но Галин им убива инерцията с тъпи проекти. Самия Галин е в топ имената вече колко години. Теофиков с 4 песни постигна повече отколкото някои за години. Прекалено си отрицателно настроен. Иначе то вече самата чалга се взима несериозно, за да говорим за огромни постижения. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е много-много далече от онова което беше през 2013-2016. Няма какво да се лъжем.

Малката (Ванеса) не я броя като ново име. Имах предвид Таня Маринова, тази новата Даниела, и отчасти Лидия и Десита. 

Дори в дългосрочния успех на Теофиков не съм сигурен. Знаем, че тийн идолите са със срок на годност - вижте какво стана с Гергана и Андреа като остаряха и си развалиха визията - на боклука.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Western каза:

Какви постижения има Фики? Стига глупости🤣 

Не мисля, че нещо може да го вдигне в топа пак. Просто вече не е интересен на никой

 - 2 пъти Певец на годината

- Един от най-силните и viral дебюти в чалгата

- Най-гледаната попфолк песен в Пайнер (30 млн)

- Няколко хита с 20+ млн. гледания

- Идол на младите (за кратко)

---

В последно време залезе, но остави своята диря в жанра в периода му на упадък.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Фики е много-много далече от онова което беше през 2013-2016. Няма какво да се лъжем.

Малката (Ванеса) не я броя като ново име. Имах предвид Таня Маринова, тази новата Даниела, и отчасти Лидия и Десита. 

Дори в дългосрочния успех на Теофиков не съм сигурен. Знаем, че тийн идолите са със срок на годност - вижте какво стана с Гергана и Андреа като остаряха и си развалиха визията - на боклука.

Гергана можеше да се задържи по-дълго време, ако не беше почнала да прави невпечатляващи песни. Тя се оказа пример за продукт тип "кукла на конци". Токича напусна Пайнер, Гергана полетя надолу... Анелия поне успя да се адаптира по някакъв начин в новите условия. На Емилия работата й с Токича пък беше просто етап в развитието й. Дори некадърната Малина успя да се задържи повече от Гергана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Starboy Мачкаме ли с подпис?

@VulkoIsTheBest Може би си прав за Гергана, но образът й беше един такъв розов и захаросан, по който припадаха 10-годишни момиченца. Като пораснаха те вече Гергана нямаше сигурна аудитория. Следващото поколение се пренесе върху Андреа и Теда Александрова.

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

 - 2 пъти Певец на годината

- Един от най-силните и viral дебюти в чалгата

- Най-гледаната попфолк песен в Пайнер (30 млн)

- Няколко хита с 20+ млн. гледания

- Идол на младите (за кратко)

---

В последно време залезе, но остави своята диря в жанра в периода му на упадък.

 

 

Исках да кажа какви постижения има Фики в последните години? Защото аз виждам един голям спад, а тук се казва , че имал хитове. Тове че има за две години един хит, който е кючек, и който първо беше записал баща му и явно от съжаление му го е дал изобщо не е фактор.

Та той дори с яка песен като “Ще те закарам” не уцели хита. Последния му масов хит е “Пате”. 

Както казах просто не е интересен на публиката с нищо вече. Не е активен в социалните мрежи дори, или ако е, качва някакви смешни снимки тип Андреа, женен е - няма вече луди фенки, по участия също е зле. 

Може би е поставил семейството на първо място, от което по-хубаво няма в крайна сметка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Какви Фикита, Коце отново по вайбър ми пише. :P

 

Toва е най-земния и естествен певец просто. Затова на 6.09 пак ще го посетя. 

И какво ти пише, ма, зайке? Какво ти пише?

Дай скрийншот и те признавам. Може и да лъжеш. Голяма звезда като Коцето да ти пише, че от къдя на къдя? Стига си търсела мющерия! 
Давай скрийншот и те признаваме! 
 

зай4ето: коцееее тук ли си? 
коцето: 

зай4ето: Коце виждам че си на линия пиши ми деее? 
зай4ето: коцеееее оня ден как ме пипаше сега не пишеш.

коцето:

зай4ето: днес съм патладжан пиши ми. 
коцето: супер 

зай4ето в рамания: коцето ми писа! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

И какво ти пише, ма, зайке? Какво ти пише?

Дай скрийншот и те признавам. Може и да лъжеш. Голяма звезда като Коцето да ти пише, че от къдя на къдя? Стига си търсела мющерия! 
Давай скрийншот и те признаваме! 

Недей, че като нищо да си уговарят секс.

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Недей, че като нищо да си уговарят секс.

Аз ако съм на нея че надупча презервативите да си вържа конете за напред. Народът е казал: "Старост- не радост"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Western каза:

Исках да кажа какви постижения има Фики в последните години? Защото аз виждам един голям спад, а тук се казва , че имал хитове. Тове че има за две години един хит, който е кючек, и който първо беше записал баща му и явно от съжаление му го е дал изобщо не е фактор.

Та той дори с яка песен като “Ще те закарам” не уцели хита. Последния му масов хит е “Пате”. 

Както казах просто не е интересен на публиката с нищо вече. Не е активен в социалните мрежи дори, или ако е, качва някакви смешни снимки тип Андреа, женен е - няма вече луди фенки, по участия също е зле. 

Може би е поставил семейството на първо място, от което по-хубаво няма в крайна сметка.

Мило, според мен проблемът има генезис в предрусването му с анаболни стероиди. Мисля, че за никой вече няма съмнение, че ги е взимал макар и той да твърдеше, че вредни неща не взимал.

Първо, че тялото, което той имаше мисля, че няма как да се постигне само с протеинови шейкчета. Не съм на 1000% сигурен, ако някой разбира повече от фитнес неща, да каже.

Ангел нали пострада от тия анаболи, имаше проблеми със сърцето и либидото. Фики в един момент изведнъж видимо остаря и овехтя визуално. Това на 21-22 години. Пълен абсурд. Даже тука се базикахме, че като стане на годините на баща си, не ни се мисли какво ще е....

Та..преебал си е хормоните човека, може би и мозъка (който така или иначе не беше в изобилие). Оттам нататък идва демотивация, дезориентация в сферата, в която работи, загуба на нюх за хитове, загуба на амбиция да се доказва. И....резултатът е на лице.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Недей, че като нищо да си уговарят секс.

Вие луди ли сте.  Просто след ъпдейта на Вайбъра от вчера мога да го виждам пак онлайн и реших да му пиша снощи късно в 00:00 и нещо,  защото знам,  че не спи по това време,  за да видя дали ше го види.  И той както беше преди минути излязъл веднага стана онлайн и прочете за Приморско дето бях на участието му и снимките ни видя заедно и дето го въртят и често по Фен и ми написа Супер с 3 палчета нагоре и излезе.  Днес преди час се сетих,  че синът му има имен ден и му писах и той ми нахиса мерсиии.  Какви са тези вашите филми,  не знам.  И отивам да работя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, retr0 каза:

И какво ти пише, ма, зайке? Какво ти пише?

 

зай4ето: днес съм патладжан пиши ми. 
коцето: супер 

зай4ето в рамания: коцето ми писа! 

 

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Вие луди ли сте.  Просто след ъпдейта на Вайбъра от вчера мога да го виждам пак онлайн и реших да му пиша снощи късно в 00:00 и нещо,  защото знам,  че не спи по това време,  за да видя дали ше го види.  И той както беше преди минути излязъл веднага стана онлайн и прочете за Приморско дето бях на участието му и снимките ни видя заедно и дето го въртят и често по Фен и ми написа Супер с 3 палчета нагоре и излезе.  Днес преди час се сетих,  че синът му има имен ден и му писах и той ми нахиса мерсиии.  Какви са тези вашите филми,  не знам.  И отивам да работя. 

Всичко е супер, когато нещата са супер.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Western каза:

Какви постижения има Фики? Стига глупости🤣 

Не мисля, че нещо може да го вдигне в топа пак. Просто вече не е интересен на никой

Това, че има спад е очевидно за всички, но да го отписваш при хит като Да вдигнем шум е нелепо. Дори флопа му Ще те закарам гони 5 милиона. Дай боже на всеки такова залязване. Освен това в момента е актуален и с песента си с Цура. Да, далеч е от нивото му преди 2-3 години, но със сигурност не е и залязъл, какъвто се изкарва тук.

Сравни го с една Лорена например. Гръмна с 2 песни и от там на сетне с нищо не може да мине 5 милиона. Дори едно Нищо, която е топ до месец ще бъде мината от флопа Ще те закарам. Фики е от музикално семейство и със сигурност няма да се откаже. Върви и в махалите, има си участия. Рано или късно пак ще има хит. Че един Тони Стораро е имал слаби периоди, но после е изплувал пак. Говориш малко наизуст, сякаш без да влагаш много мисъл... 

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Фики е много-много далече от онова което беше през 2013-2016. Няма какво да се лъжем.

Малката (Ванеса) не я броя като ново име. Имах предвид Таня Маринова, тази новата Даниела, и отчасти Лидия и Десита. 

Дори в дългосрочния успех на Теофиков не съм сигурен. Знаем, че тийн идолите са със срок на годност - вижте какво стана с Гергана и Андреа като остаряха и си развалиха визията - на боклука.

То и Преслава е далеч от това, което е била, Анелия е далеч от това, което е била. Дори Галин не е това, което беше. Съвсем нормално. И в световен мащаб е така. Преди малко по малко от 20 години Агилера и Бритни бяха тийн идолки, а днес са Ариана Гранде и Тейлър Суифт. Малцина като Шакира, за която най малко съм очаквал, са 20 години в топа и дори успяват да минат предните си пикове. В чалгата Шакира няма еквивалент. Галена и Преслава може да са фактор е чалготеките, но като цяло нямат влияние нито сред малките, нито сред населението като цяло. 

А една Даниела Пирянкова преди да влезе в попфолка е постигнала повепе отколкото имена с 10 годишен стаж. Има награди, признания, участия в нац. ефир. 

Младите имат потенциал. Просто матрицата и фирмата ги прецаква с еднообразни песни и пошлотия... 

Дори и истерията по Денис в даден момент да угаснв, това няма да промени постиженията му. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...