Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 20 минути, THE IIconic каза:

А аз с кой и къде съм мило ❤️

Ти си в топ 5, мило. ❤️

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия сигурно припада от кеф. От статистиката на popnable се вижда скандалното покачване. За последната седмица е направила почти 450к. и е на 25 място в Румъния. За справка през последните три седмици е направила: 443к, 384к, 327к и 300к. Дали Емилия няма да скандализира с голям хит и за Румънския пазар ? @Slavi, @dan!el искам да чуя вашето мнение.

Много се радвам за Емилия. Скандално е че 20 години след старта бележи връх в кариерата си. 

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Емилия сигурно припада от кеф. От статистиката на popnable се вижда скандалното покачване. За последната седмица е направила почти 450к. и е на 25 място в Румъния. За справка през последните три седмици е направила: 443к, 384к, 327к и 300к. Дали Емилия няма да скандализира с голям хит и за Румънския пазар ? @Slavi, @dan!el искам да чуя вашето мнение.

Много се радвам за Емилия. Скандално е че 20 години след старта бележи връх в кариерата си. 

Чак ме е яд, че не участва в клипа, за да се наложи и като лице. Песента в интерес на истината си е добра. Ако беше на популярни румънски имена, да бе имала вече 20 милиона. 

Емилия го заслужава. Разни въшли постигнаха какво ли не. А Ема е с  глас, дискография и вече може и да си позволи инвестиции, така че нека ги мачка и в Пайнер и в Румъния! 

Радвам зе, че Тръгвай си се очертава като най сериозния хит за 2019 в Пайнер. Очаквам с нетърпение следващия проект! 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Чак ме е яд, че не участва в клипа, за да се наложи и като лице. Песента в интерес на истината си е добра. Ако беше на популярни румънски имена, да бе имала вече 20 милиона. 

Емилия го заслужава. Разни въшли постигнаха какво ли не. А Ема е с  глас, дискография и вече може и да си позволи инвестиции, така че нека ги мачка и в Пайнер и в Румъния! 

Радвам зе, че Тръгвай си се очертава като най сериозния хит за 2019 в Пайнер. Очаквам с нетърпение следващия проект! 

Е участва в 'Harem' дето има +6 милиона, но тази ако продължава така сигурно ще направи над десет милиона, което ще е доста голям успех. Иначе скоро пак ще избухва с песен от Кости за румънския пазар. Там може и да участва в клипа. 

Аз исках да избухне с нещо като ''Да бях от гадните'', но като гледам последните фотосесии и визия за участия май ще се опита да се прави на тийн идолка и мисля, че ще флопне, но и да флопне ''Акула'' и ''Тръгвай си'' още мачкат. Може вече да не прави много гледания заради диалозите от клипа, но жената от всяко участие си качва как я пеят и се вижда, че не са омръзнали.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , VulkoIsTheBest каза:

Интересно ми е как ще коментира дерматоложката на Галена това изстрадало от алкохол и дим лице и какво стана с уж желязната дисциплина😂

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Е участва в 'Harem' дето има +6 милиона, но тази ако продължава така сигурно ще направи над десет милиона, което ще е доста голям успех. Иначе скоро пак ще избухва с песен от Кости за румънския пазар. Там може и да участва в клипа. 

Аз исках да избухне с нещо като ''Да бях от гадните'', но като гледам последните фотосесии и визия за участия май ще се опита да се прави на тийн идолка и мисля, че ще флопне, но и да флопне ''Акула'' и ''Тръгвай си'' още мачкат. Може вече да не прави много гледания заради диалозите от клипа, но жената от всяко участие си качва как я пеят и се вижда, че не са омръзнали.

Всъщност изглежда доста младолика за годините си. А и покрай фурора с Денис, вярвам, че тийновете са я преоткрили, а това е много важен таргет. Ако извади един самостоятелен голям хит, директно се нарежда до Прес и Гюлшен. 

Харем мен не ме изкефи нещо. Клипа е готин и Емилия в него, но само някакви вокали при реалните и възможности не ми се нравят. И все пак е стъпало нагоре за нея. Очаквам следващия топ проект. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Всъщност изглежда доста младолика за годините си. А и покрай фурора с Денис, вярвам, че тийновете са я преоткрили, а това е много важен таргет. Ако извади един самостоятелен голям хит, директно се нарежда до Прес и Гюлшен. 

Харем мен не ме изкефи нещо. Клипа е готин и Емилия в него, но само някакви вокали при реалните и възможности не ми се нравят. И все пак е стъпало нагоре за нея. Очаквам следващия топ проект. 

Проблема на Емилия е, че има талант, но дотам. За разлика от другите две крави: Деса и Преса, Емилия няма музикалност, няма усет и слух как да изпее песните, на кои фрази да залажи. Имам куп примери за това ми твърдение. Нека я сравня с пряката й конкурентка Деса. Оная може и 500 кила да стане и да се надуе като Шрек, но има слух. Тя може да ти изпее песента и без да знае думите на английски, няма да усетиш дори. Нали я чух на Уитни Хюстън. Нали имаше й Мад концерт. След нея пробваха с Анелия и видяхме какво стана.

И преди останалите да ми скочат. Тук говоря за пеене и слух. Актьорски Деса е дъно, но вокално е голяма певица. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема на Емилия е, че има талант, но дотам. За разлика от другите две крави: Деса и Преса, Емилия няма музикалност, няма усет и слух как да изпее песните, на кои фрази да залажи. Имам куп примери за това ми твърдение. Нека я сравня с пряката й конкурентка Деса. Оная може и 500 кила да стане и да се надуе като Шрек, но има слух. Тя може да ти изпее песента и без да знае думите на английски, няма да усетиш дори. Нали я чух на Уитни Хюстън. Нали имаше й Мад концерт. След нея пробваха с Анелия и видяхме какво стана.

И преди останалите да ми скочат. Тук говоря за пеене и слух. Актьорски Деса е дъно, но вокално е голяма певица. 

Права си. В това отношение Деса няма равна. Но каква файда като и това не успя да съхрани. Сега по участия вие като Сашо Роман. Доказано е, че алкохола и цигарите яко амортизират гласовите способности. Тя за да си направи участията по интересни и пълни буквално си сра на таланта. 

А Емилия е далеч по съхранена като глас... Освен това най важното - мотивирана е да работи! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Права си. В това отношение Деса няма равна. Но каква файда като и това не успя да съхрани. Сега по участия вие като Сашо Роман. Доказано е, че алкохола и цигарите яко амортизират гласовите способности. Тя за да си направи участията по интересни и пълни буквално си сра на таланта. 

А Емилия е далеч по съхранена като глас... Освен това най важното - мотивирана е да работи! 

Е има подкрепата на мъжа й. Виж, че той й дава идеи, урежда й проекти, финансира я. От Коко само шамари, а му роди две деца. Вместо на тоя. Но пак, ето това е двойка за пример (хайлфайф говоря). Ема и Башо са наистина каквото трябва да бъде една двойка. Да се подкрепят и да работят за да се развиват взаимно. Тук пропускат глупостите дето станаха и куп други неща и се говори за професионалното развитие. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, -A. каза:

Емилия сигурно припада от кеф. От статистиката на popnable се вижда скандалното покачване. За последната седмица е направила почти 450к. и е на 25 място в Румъния. За справка през последните три седмици е направила: 443к, 384к, 327к и 300к. Дали Емилия няма да скандализира с голям хит и за Румънския пазар ? 

Много се радвам за Емилия. Скандално е че 20 години след старта бележи връх в кариерата си. 

Зарибяваща е песничката да и се пуска на много по-широк кръг от места - въртят я и по "Планета", и по City; и в нощни клубове, и в дневни заведения, и във фитнеси примерно. Поради това, че не участва в клипа, някои хора не знаят, че изпълнителката Емилия всъщност е фолк певицата Емилия. Тя обаче си я пее и по участия вече и от там, който е бил, разбира всъщност, че реално тя я изпълнява. 

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема на Емилия е, че има талант, но дотам. За разлика от другите две крави: Деса и Преса, Емилия няма музикалност, няма усет и слух как да изпее песните, на кои фрази да залажи. Имам куп примери за това ми твърдение.

По-голяма глупост не бях чел скоро.

Проблема на Емилия е съвсем друг - тя е с висок глас. Подобно на Софи Маринова и Нелина (примерно), тя е сопран и не всичко, което изпее, й отива на гласа. Особено лигавите песнички без особено голям диапазон, които се котират в момента. Те могат да впечатлят в балади и да покажат глас най-вече там. Иначе в повечето песни звучат равно.

 За разлика от тях, Деси Слава и Преслава са мецосопран и могат да изпеят абсолютно всичко и да им се получи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, dan!el каза:

Проблема на Емилия е съвсем друг - тя е с висок глас. Подобно на Софи Маринова и Нелина (примерно), тя е сопран и не всичко, което изпее, й отива на гласа. Особено лигавите песнички без особено голям диапазон, които се котират в момента. Те могат да впечатлят в балади и да покажат глас най-вече там. Иначе в повечето песни звучат равно.

 За разлика от тях, Деси Слава и Преслава са мецосопран и могат да изпеят абсолютно всичко и да им се получи.

Това е интересно твърдение, което лесно можем да проверим. Още довечера ще ти кажа дали има истина. Софи Маринова наистина има голям глас.  Ако е от уикипедия, не вярвай. Там Камелия беше написана Сопран, сега гледам е мецосопран. 

Но дори така да е, гласа не те прави музикален и да имаш слух, това е което аз казах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, dan!el каза:

Зарибяваща е песничката да и се пуска на много по-широк кръг от места - въртят я и по "Планета", и по City; и в нощни клубове, и в дневни заведения, и във фитнеси примерно. Поради това, че не участва в клипа, някои хора не знаят, че изпълнителката Емилия всъщност е фолк певицата Емилия. Тя обаче си я пее и по участия вече и от там, който е бил, разбира всъщност, че реално тя я изпълнява. 

По-голяма глупост не бях чел скоро.

Проблема на Емилия е съвсем друг - тя е с висок глас. Подобно на Софи Маринова и Нелина (примерно), тя е сопран и не всичко, което изпее, й отива на гласа. Особено лигавите песнички без особено голям диапазон, които се котират в момента. Те могат да впечатлят в балади и да покажат глас най-вече там. Иначе в повечето песни звучат равно.

 За разлика от тях, Деси Слава и Преслава са мецосопран и могат да изпеят абсолютно всичко и да им се получи.

Самата ДесиСлава в Капките каза, че е сопран. Не знам защо реши, че е мецосопран. Но е факт, че ДесиСлава може да направи с гласа си и най скучното парче в нещо слушаемо. Особено преди да го амортизира толкова. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е интересно твърдение, което лесно можем да проверим. Още довечера ще ти кажа дали има истина. 

Още сега можеш да си пуснеш по 5-6 произволни песни на конкретните три изпълнителки. Още по-разбираем пример ще опитам да дам, но не знам дали ще се обоснова правилно.

Гледай живо изпълнения (да кажем от някое турне) и слушай като дадат на публиката. Ще забележиш как в песните на Преслава се изисква самите хора едва ли не да си дерат гърлото и песента го позволява. При Емилия тези песни, ако го има, са много по-малко. Подава се на публиката и тя не крещи с цял глас (тук въобще не става дума за по-големи или по-малки хитове), а се пее по-равно и сдържано.

В подкрепа на тези факти, мога да допълня още него. Забележи, когато бяха в "Шоуто на Слави" заедно с Денис Теофиков и Емилия обясняваше защо са пуснали две песни, тя изтъкна, че гласовете им с него трудно са си паснали. Едната песен не е била в нейната тоналност, след което е направена и другата, за да бъде удобно и за двамата и в последствие са решили да пуснат двата дуета.

Примера с двете конкретни песни - чуй как Емилия все едно го извиква това "Бисери да са сълзите ми" и чуй как пее "Намери ли жена...."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, дори така да е, аз отново казвам. Да имаш талант и музикален усет и слух са две различни неща.  Аз никъде не отрекох таланта на Емилия. Просто казвам, че няма усет за някои неща и оправданието, че има висок глас е нелепо. Напротив, тя трябва да може да прави по фенси импровизации. 

Иначе и аз да дам пример: когато откриваше с пианато беше фалшива. Имаше изпълнения на песни на колежки, там отново беше фалшива и дори й отне време да се оправи. Много често е фалшива Емилия. Не е само тя: Глория също, Галена :) 

Преслава и Анелия нямат много този проблем, например. Айде да не е Деси Слава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия като цяло във високите тонове е много добра, няма равна почти, но като мине на ниските, този преход е много забалежим и не е плавен. Винаги се случва като пее "Не виждам" например, не се бях замислял, че и тези неща са от значение. На важни събития първите 2 минути винаги се спича, не знам защо е такава след толкова време. Случаят с пианото е точно такъв, просто притеснение, но после като се разпя.... Иначе сега виждам гледанията на песента с Кости, те и двете парчета от него са се превърнали в тотални хитове. Определено й е най-силната година досега, а не е като да не е имала върхове и през почти всяка от изминалите 20 години. Само много се притеснявам за следващото парче, набрала е огромна инерция, няма да направи рекорди или нещо подобно, защото като фенска маса каквото и да стане, няма да стигне Галя и Преслава, но въпреки това е длъжна да представи хубав проект. Дори да е на ниво "Само тебе искам", която за мен е страхотна, този път би се забелязязала, само да не е нещо от любимите й тип в пика да пуснеш боза с идеята, че си сигурна в песента. Аз ужасно искам балада вече, "Завинаги" е велика, но не мога да я слушам, твърде тежка е заради всичко случило се. Искам да взриви с нещо като "Обичай ме" и тогава няма да има 2 приказки, че тя е певицата на на 2019 година. Стискам палци иначе на "Аденалина" да натрупа още милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Малката тоя път изобщо не и се получи. ''Пиян'' вече прави повече дневни гледания от нея. Всъщност ако махнем 'Para Bizde'' трака на Преса е най-гледания за последните 24 часа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не повярваш, че "Пиян" все пак стана хита на лятото, задържа се и разбива по примера на "Да гори в любов", някак ми се струваше, че ще стане като с "Изтрезняваш ли", но Преслава показа коя е за пореден път. Тъпо е, че като експериментират флопват обикновено, и при нея и при Галя обикновено е така, пък "Добре ли си" и "Пиян" стават мегахитове, някак си българите си обичаме сигурното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови 2 дни след като излезе Най-боли ме: ЛОМСКАТА ЦИГАНКА КУПУВА!!!!! :@@@@

Галенови след като Преслава пусна Пиян: 

преди 3 минути, Western каза:

“Най боли ме” е хита на лятото.

 

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...