Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

“Пиян” е хита на лятото. Дори не подлежи на обсъждане и дискусия, не се опитвайте. Тотален хит е песента! 

П.С - Нека не наричаме “Паника” флоп, песента която не е излязла от топ 5 и топ 10 в стрийминг платформите откакто е излязла и от седмица е дори и пред “Пиян”, става ли? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Е има подкрепата на мъжа й. Виж, че той й дава идеи, урежда й проекти, финансира я. От Коко само шамари, а му роди две деца. Вместо на тоя. Но пак, ето това е двойка за пример (хайлфайф говоря). Ема и Башо са наистина каквото трябва да бъде една двойка. Да се подкрепят и да работят за да се развиват взаимно. Тук пропускат глупостите дето станаха и куп други неща и се говори за професионалното развитие. 

Вчера, докато ровичках за Башур, ми попадна статия, в която се твърди, че Емилия е забременяла от Жорж, на погребението на сина му дори е с коремче, но заради стреса е направила спонтанен аборт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Пиян е хита на лятото. Дори Най боли ме да я въртят някъде повече, Преслава я бие по всички други параграфи, а и стана ясно, че от слушащите попфолк, малцина ходят по заведения, че да се взима под внимание предпочитанията на диджеите. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Вчера, докато ровичках за Башур, ми попадна статия, в която се твърди, че Емилия е забременяла от Жорж, на погребението на сина му дори е с коремче, но заради стреса е направила спонтанен аборт. 

Ми тъпо, млада е, да надува търбуха. И само да кажа на фена й. Мило, важно е как въздействаш с гласа си, не колко е голям. Големите неща са за важни в други сфери. Особено когато са свързани с размера на  мъжки инструменти. 

Адел (дебалата ако не я знаете) е с най - ниския алтов диапазон, Глора също. Колко е била на върха Адел (дебелата, грозната, гнусна англичанка) и колко например Лара Фабиан ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Това е интересно твърдение, което лесно можем да проверим. Още довечера ще ти кажа дали има истина. Софи Маринова наистина има голям глас.  Ако е от уикипедия, не вярвай. Там Камелия беше написана Сопран, сега гледам е мецосопран. 

Но дори така да е, гласа не те прави музикален и да имаш слух, това е което аз казах :)

Странно ми звучи да кажеш за певица с 20 години стаж и поне 20 големи хита (включително балади и шлагерни mid-tempos), че не е музикална. Може би не подбираш точната дума.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Странно ми звучи да кажеш за певица с 20 години стаж и поне 20 големи хита (включително балади и шлагерни mid-tempos), че не е музикална. Може би не подбираш точната дума.

Ще ти кажа защо го мисля точно за тях трите (Глория, Галена и Емилия). Когато бяха с оркестъра там в Арената, подаваха на публиката и очакваха да се намали звука. Това е бенд тъпи гъски некомпетентни. Не синбек, освен това и трите са често потресаващо фалшиви като правят интерпретации и импровизации. Сега всеки има право на мнение, аз казвам моето. Нека феновете на бабушкера не ме убиват, но на концерта й "Ангел с дяволска душа" беше толкова фалшиво преди обработка, че ми беше неудобно да го слушам, а е с 30 години кариера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ChudoTy каза:

Преслава по-актуална не е била никога, дори в разцвета на младините си. Браво, кралица! 

С тази разлика, че тогава всичко живо се удивляваше на гласа и таланта. Сега я коментират с носове, копиране на Галена и наркобарони. И за цвят по един по-голям сезонен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

С тази разлика, че тогава всичко живо се удивляваше на гласа и таланта. Сега я коментират с носове, копиране на Галена и наркобарони. И за цвят по един по-голям сезонен хит.

Тва е като продажбите на Пайнер. Всеки с два албума е актуален. Така и Преслава, актуална е сред пияната аудитория. Аз наистина ще се хвана да кача клипчетата на пиян сега, кой беше оня сайт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, retr0 каза:

“Пиян” е хита на лятото. Дори не подлежи на обсъждане и дискусия, не се опитвайте. Тотален хит е песента! 

П.С - Нека не наричаме “Паника” флоп, песента която не е излязла от топ 5 и топ 10 в стрийминг платформите откакто е излязла и от седмица е дори и пред “Пиян”, става ли? 

Става, но ние всичко на всичко имаме 3 хита. Някак си щеше да има повече тежест, ако бяха 8-10, тогава да си в топ 3 или 5. Ама сега... кьорава работа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Тва обаче е едно от най-добрите изпълнения на Емилия.

А някой беше писал нещо позитивно за гласа на Анелия. Тя такъв няма от много време насам.

Според мен е доста зле, но е въпрос на вкус. Накъсано, задъхано и дори е фалшива на моменти. Отделно мина вяло. На този концерт какви изпълнения имаше. Отново казвам въпрос на вкус. На моменти дори говори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва е като продажбите на Пайнер. Всеки с два албума е актуален. Така и Преслава, актуална е сред пияната аудитория. Аз наистина ще се хвана да кача клипчетата на пиян сега, кой беше оня сайт. 

streamable.com пате. давай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен е доста зле, но е въпрос на вкус. Накъсано, задъхано и дори е фалшива на моменти. Отделно мина вяло. На този концерт какви изпълнения имаше. Отново казвам въпрос на вкус. На моменти дори говори...

А песента "Моята половина" харесва ли ти? :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Eто, само моята компания пияндета пеехме на Пресето. Но тя си ми е слабост, другите бяха безразлични. Ако мисли, че лъжа някой:

https://streamable.com/nydxs

 

Именно. Това е The Summer's biggest hit през 2019. Sad story.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Именно. Това е The Summer's biggest hit през 2019. Sad story.

Аз го направих за да запазя поне малко достойнството на Кака Кели. Нали си воюваме за Прес/Галя. Паника не е толкова по различна бтв. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Ще видим в Арена Армеец кой е бил хита на лятото 🤫

Ами според мен Арената не е показател за нищо. Това е зимата и най - актуалните песни тогава са от сезона, веднъж годишно е, има секви доведени. Самият факт, че чалгата "вълнува" така е голям проблем, но не мой де. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Western каза:

Ще видим в Арена Армеец кой е бил хита на лятото 🤫

Александра Роман - на нея най-много се дерат, то е ясно.

Обаче имай предвид, че Преслава по концерти с подобен тип песни също обира овациите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ами според мен Арената не е показател за нищо. Това е зимата и най - актуалните песни тогава са от сезона, веднъж годишно е, има секви доведени. Самият факт, че чалгата "вълнува" така е голям проблем, но не мой де. 

Именно де ще видим кой хит от лятото е бил със срок на годност два месеца😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ChudoTy каза:

Клипчето е от морето. И както обясних, снимаме клипчета без изпълнителите да са там. То като Галена е там Паника е топ хита на годината. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...