Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Vancho каза:

+ Болка моя

Според мен Цуци ще има силен прием на концерта. През последната година дръпна и песните й се откроиха. Преди това беше доста зле.

Песните й се открояват, защото на практика в чалгата не остана никаква конкуренция, освен обичайните Преслава и Галена.

Примерно едни силни имена като Анелия, Джена, Деси Слава, Емануела, Алисия, Яница доста дръпнаха назад в последната година. Предишни години е била по-силна конкуренцията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, DevilWish каза:

Пред Влез, Видимо изневерил, Мога пак, За контакти, По-страшно, Давай разплачи ме, Брой ме и повече нейни наистина бледнее. Тя има прекрасни песни и клипове, това направо не е нищо ново за нея, но пък за годината определено е едно от успешните неща и хитови песни. Една песен, но поне качествена бих казал. Не е залагала на количество, това й стига според мен. Да пусне още една песничка до края на 2019 и годината за нея е успешна. :) 

Особено с Влез и Мога пак беше баси истерията. 

Все си мисля, че ако не бе с Пеевски, хората в нея щяха да видят повече, но това ги отдръпна. Кости я извади от батака тогава. 

Иначе още с първата си песен доста ме беше впечатлила с глас. Рядко го показва обаче. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Песните й се открояват, защото на практика в чалгата не остана никаква конкуренция, освен обичайните Преслава и Галена.

Примерно едни силни имена като Анелия, Джена, Деси Слава, Емануела, Алисия, Яница доста дръпнаха назад в последната година. Предишни години е била по-силна конкуренцията.

Джена цяла година си гърми с Яко ми е. Не бих казал, че е дръпнала назад. Тя трудно прави поредица от тотални хитове. А и сега е подготвила "много ново" 

Усещам, че Преслава събуди в колежките си желанието за албуми. Цура говори за такъв. Джена намеква за такъв. Че и Райнуш се изхвърли, че подготвяла албум. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Особено с Влез и Мога пак беше баси истерията. 

Все си мисля, че ако не бе с Пеевски, хората в нея щяха да видят повече, но това ги отдръпна. Кости я извади от батака тогава. 

Иначе още с първата си песен доста ме беше впечатлила с глас. Рядко го показва обаче. 

Пък и тая "Видимо изневерил" която толкова много обожавам! ❤️ Така е и аз мисля същото. За мен тя е един доста качествен изпълнител и артист. Мен също ме впечатли още на времето с "Открадната любов", а даже и с комерсиалните за времето си песни като "Искаш война", че и "Секс на първа среща" ме радваше! :D Даже още я слушам с кеф тая песен. Хайдееееееееееееееееееееееееее.... :D  Остават си едни приятни спомени с нейните стари песни. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

@Slavi гледайки тази снимка на Джефри Стар за коя попфолк певица се сещаш?🤔

 

Това не е Джефри Стар, а Йелена Карлеуша!

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Джена цяла година си гърми с Яко ми е. Не бих казал, че е дръпнала назад. Тя трудно прави поредица от тотални хитове. А и сега е подготвила "много ново" 

Усещам, че Преслава събуди в колежките си желанието за албуми. Цура говори за такъв. Джена намеква за такъв. Че и Райнуш се изхвърли, че подготвяла албум. 

Много малко време е минало от последния албум на Джен. Аз си мисля,че ни е чела и ще издаде стихосбирка.💕

преди 5 минути, Kriminal каза:

Това не е Джефри Стар, а Йелена Карлеуша!

Мале да,на нея най-много прилича.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

В други времена сме. Като за 2019 Болка моя е достатъчно успешна песен, за да може Цветелина да се радва. И песента с Фики. А през тази година се доразви и дуета с Денис.

Дано Прес наистина да поведе парада с албумите. И в световен мащаб продажбите са се сринали, но издават и печелят от стрийминг.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Много малко време е минало от последния албум на Джен. Аз си мисля,че ни е чела и ще издаде стихосбирка.💕

Мале да,на нея най-много прилича.😂

Първо си помислих, че последния албум на Джена е бил Моли се да не почна, но сега разбрах, че е издавала недоразумението Да ти бъда корона, в която е и песента на Галин С мене да вървиш. Това е прецедент. Да издаваш чужда песен в свой албум. Иначе 2 години не е малко време. И докато го завърши издаде ще мине още половин и птгоре. 

Най добре ще е албум+стихосбирка - истинско съкровище за ценители

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Песните й се открояват, защото на практика в чалгата не остана никаква конкуренция, освен обичайните Преслава и Галена.

Примерно едни силни имена като Анелия, Джена, Деси Слава, Емануела, Алисия, Яница доста дръпнаха назад в последната година. Предишни години е била по-силна конкуренцията.

Това че няма конкуренция не омаловажава успехите на Цура. Другите не е като да не са пускали песни. Просто не им се получи.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че няма конкуренция, а няма продукция. Тази година и Пайнер, и Диапазон я проспаха. Малко песни излязоха през годината.

Цветелина изби рибата с песента си. Беше наистина хит и гърмеше от много места. Ето сега и кавър има в Сърбия, трупат се гледания и от там.

 

Иначе най-качественият продукт от 2019-та. Няма стигане:

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре в 18 ч. излиза пилотната песен от албума на Тита. Съвсем скоро и албума. Щял да бъде много личен. Музикален продуцент - Любо Киров.

Нещо много албуми станаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Джена цяла година си гърми с Яко ми е. Не бих казал, че е дръпнала назад. Тя трудно прави поредица от тотални хитове. А и сега е подготвила "много ново" 

Усещам, че Преслава събуди в колежките си желанието за албуми. Цура говори за такъв. Джена намеква за такъв. Че и Райнуш се изхвърли, че подготвяла албум. 

Райнуш пусна албум тази година доста преди Петя, така че едва ли от нея е чула. За него сигурно само ние си разбрахме де. Никаква реклама от нейна страна. Евала правя на Преслава в това отношение, така се продава албум, а нашата лежи на стари лаври. Трябва маркетинг и постоянство!

А и от Райна абсурд нов поп-фолк албум в следващите 4-5 години. Според мен го каза, защото уж подготвя и фолклорен, който вече е по-реалистичен. И много тънко се измъкна за “Размазания грим” и “5-6 минути”. Какво и пречеше да ги представи с клипове, след като излезна албума? Мързел голям! Само оправдания и обещания за повече продукция ама йок. После защо нямала участия, ами трябва постоянство и силен екип, които да те напътстват правилно, а не както в “А бях ти казала” цял форум чухме няколкото пискливи тона, които дразнят, а заобикалящите я (уж професионалисти) - не. 

Да видим декември какво ще представи, ако не я остави за догодина!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Галин как разваля топ 5

received-1717159518417095.jpg

Миле Китич как разваля топ 5.

Трите ми любимки мачкат тая година, но Галче Смядовска бледнее пред Преси и Галче Добричлийска

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Beat. каза:

Помислих, че е Гери-Никол... 😶

 

Егати гротеската. Голяма оригиналност няма що - прилича на 100 други, коя от коя по големи ... древни жрици. 

Да беше си забила лампиона щеше да е по на място. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Смесица между Анджелина Атанасова и педала Филип Симпсон.

Задуших се от смях яйфкфвйфйайфквфкфв

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Българите не оценихте Шампионка на Яница, защото била копие на Въртележката, а на всички останали копия на Въртележката тази година направихте милиони гледания. Нещо, което няма да ви простя. Още един нож в гърба.

П. С. Апел на Стоян Колев да сруши една сграда под звуците на Шампионка, искам 2-ра песен на Яница с над 10 милиона.

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина Янева колкото и качествена и хитова продукция да предлага, заслужава да тъне в забравана и безразличие с нищожни гледания, заради факта че индиректно източва държавни пари, които можеха да отидат за много по-полезни цели. Чак ми е гузно когато харесам нейна песен.

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Цветелина Янева колкото и качествената и хитова продукция да предлага, заслужава да тъне в забравана и безразличие с нищожни гледания, заради факта че индиректно източва държавни пари, които можеха да отидат за много по-полезни цели. Чак ми е гузно когато харесам нейна песен.

Защото за нея знаем с кой си ляга. Публична тайна е, че 90% от чалгарките са държанки на мафиоти, които пак източват нечии пари, трафиканти са на наркотици, сутеньорстват и склоняват към проституция или правят други незаконни действия (включително любимката ни).

  • Like 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Цура и без Цура - все ще се източват.

Че то един цяла банка си източи и се покри, пък Цура за 1 клип в годината ли. Не съм й адвокат, но тя е капка в морето. Що пари отиват за бездействаща администрация и за издръжка на партиите...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...