Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Как е възможно ''Трябваш ми'' да прави повече гледания от ''Не идвай'' ? Това е най-тъпия трак от 5-те! Публиката за пореден път ме изненада с вкус. Иначе в спотифай ''Не те забравям'' мачка. За един месец има 50к. Подобни цифри правят хитове като ''Пиян'', ''Паника'' и ''Болка моя''. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, -A. каза:

Как е възможно ''Трябваш ми'' да прави повече гледания от ''Не идвай'' ? Това е най-тъпия трак от 5-те! Публиката за пореден път ме изненада с вкус. Иначе в спотифай ''Не те забравям'' мачка. За един месец има 50к. Подобни цифри правят хитове като ''Пиян'', ''Паника'' и ''Болка моя''. 

Не идвай прави 45ка от двата клипа. Онзи ден бяха около 65ка. А Трябваш ми гледам е само с 1то видео в топ 100...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Помнят се. Те събират гледания от по няколко клипа. Около 20-25ка дневно, което не е никак зле. И в клубовете не излизат от плейлистите. 

 

Освен това Тръгвай си е най големия хит в попфолка от таргета под 18.

Просто Изтрезнявяш ли тук се приема за провал, защото и паднаха бързо гледаният, а на дуетите били хитовете на лятото, годината, века, а те се сгромолясаха още по-бързо, особено Акула

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Просто Изтрезнявяш ли тук се приема за провал, защото и паднаха бързо гледаният, а на дуетите били хитовете на лятото, годината, века, а те се сгромолясаха още по-бързо, особено Акула

Аз не мисля, че Изтрезняваш ли се приема за провал. Просто 3 хейтъра се опитват да наложат тази теза, защото така им се иска. 

Изтрезняваш ли е в топ 10 на годишните хитове. 

Над 14 милиона от всички клипове за малко над 7 месеца. Една Моро му например ги събираше 2 години.

 

Иначе Ема и Денис и те имат по около 13 милиона на песните си като се сметнат изтритите и фен клиповете. И то за 4-5 месеца. Просто няма обсебени фенове на Ема дето всеки ден да им смятат гледанията и да ги натрапват. 

 

Изобщо в този форум често се дрънкат глупости за големите хитове, че били забравени, сгромолясали и подобни.

Всъщност Сърце е песен, която има твърде много гледания, а реално е супер неразпознаваема песен. Паника макар с много по малко гледания е далеч по успешна. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Ох, много ми е трудно да наредя топ 5 с Дженини песни, но би бил нещо такова:

1.  Да те бях ранила / Да видя какво е

2. Да те прежаля / Моли се да не почна / Яко ми е

3. Неверници / Обичам те и толкова

4. Плаче се за мъже / С повече от 2 / Пий едно от мен

5. Омръзна ми / Живота няма втора серия / 

 

Направо си стана топ 10. Всичко в този топ го обожавам. Джене е уникалница! 

И на мен! Но ако ме питаш, веднага казвам най-любимите ми!
1.Да видя какво е/Спри да ми досаждаш/Да те бях ранила

2.Чуждите и лесните/Да те прежаля

3.Не ставаш

4.Да се влюбя, не допускам
5.Неверници
Тия са. ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, pechenko каза:

Боли ме уя от яд за теб, за мнението ти и за Преслава

Ще си го преместя в другия крачол специално за теб и другите, че отделихте толкова време да пишете за мен и мнението ми

И аз имам фаворити, но песните са слаби и бози!

10-те човека в форума харесват новите песни и хоп ТЕ СА ХИТОВЕ.

Достатъчно време ти отделих.

 

Къде точно споменах думата "хит"? Нещо съвсем изтрещя от безсилие. Хитове или не, гледам, че съвсем скоро поне 4 от 5-те ще са с над милион гледания общо от лирик + ТВ версия, пък нека й е зле. Кифленските затапки с песнички на Емануела си ги запази за някой деюруг, ако обичаш.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, -A. каза:

Как е възможно ''Трябваш ми'' да прави повече гледания от ''Не идвай'' ? Това е най-тъпия трак от 5-те! Публиката за пореден път ме изненада с вкус. Иначе в спотифай ''Не те забравям'' мачка. За един месец има 50к. Подобни цифри правят хитове като ''Пиян'', ''Паника'' и ''Болка моя''. 

За мен пък Не идвай е най-слаба, въпрос на вкус. 
В момента от новите май най-много ги слушам така:

1.Не те забравям (а в началото мислех, че след Не идвай ще ми е най-неслушаната) :D 
2.Право в очите

3.Крадец на време

4.Трябваш ми

5.Не идвай 

Това за сега, то в началото ми беше трудно да определя коя ми харесва най-много от четирите направо, но за Не идвай съм си категоричен, че не е това, което ми се слуша за 101-ви път от нея! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Нали знаеш, че живота е непредсказуем и може всичко да стане?

Не бъди много сигурен, че ще мачка, защото това са десет години...

Една Фиклена, която може да резне спирачките на автомобила и ще промени всичко :1000(29):

А ти какво ще правиш през това десетилетие?

Ще продължаваш да наблюдаваш живота на чалгарките и да го усмиваш/коментираш тук?

И сте смешни в опитите да налагате "Пиян" като хита на лятото.

Песента е популярна/хит и до там.

Един надут балон създаден от рицарите на Преслава тук.

Не доказахте с доказатеслтва, че е хита, който твърдите, нито сте сигурни, че гледанията са реални

И за цялото лято имате само едно клипче и цифрите. Нищо повече

Ми според тебе всичко в тоя свят е измислено, за нищо нямаме доказателства, да не би да хакваме компютри на хората и да ги снимаме тайно докато слушат Преслава, за да сме сигурни че я слушат?

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , mitak_94 каза:

Ще ти подаря моето. След онова лято не съм го ползвал. Не се появи друга песен, която да ме вдъхнови да се охлаждам с него.🤣🤣

Недей, че сега има Шампионка на Яница!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля че Паника е много по-голям хит от Сърце. Слави доста я подценяваш. @Danger. беше качвал 10 клипове как я пеят с цяло гърло. Примерно на Изтрезняваш ли имаше само едно клипче с прием, а е по дискотечно парче. За нейните гледания нищо не сте казвали. Сърце си е стоиностна песен, предложена с красив клип. Проект с който всеки изпълнител трябва да е горд. 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Ми според тебе всичко в тоя свят е измислено, за нищо нямаме доказателства, да не би да хакваме компютри на хората и да ги снимаме тайно докато слушат Преслава, за да сме сигурни че я слушат?

10и фена от рама пълним участията и, правим милионите и гледания и всеки от нас е с хиляди профили, за да се абонираме за профилите и. То е ясно. Никой не се интересува от Пресли щом бития от Павел така казва:clap:

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Не мисля че Паника е много по-голям хит от Сърце. Слави доста я подценяваш. @Danger. беше качвал 10 клипове как я пеят с цяло гърло. Примерно на Изтрезняваш ли имаше само едно клипче с прием, а е по дискотечно парче. За нейните гледания нищо не сте казвали. Сърце си е стоиностна песен, предложена с красив клип. Проект с който всеки изпълнител трябва да е горд. 

 

Клипчетата на Сърце са от участия на Галена. Като цяло тази песен не е била приоритет в никой клуб. Не помня някой тук да е казвал, че я е чувал извън участие на Галена. Колкото пъти съм питал познати кво мислят за сърце, толкова пъти са ми се пулили... 

Паника с ушите си съм я чувал в клубове, познати около мен са си я пускали. 

Това са лични впечатления. Иначе аз не споря, че е качествен проект. Но съм убеден за себе си в купените и гледания. Надявам се да я пее на концерта, за да се убедиш в това, което говоря. 

Паника остана малко в сянката на други по големи хитове. Но в никакъв случай не можем да говорим за провал. 

Иначе тук се подценява Изтрезняваш ли, която е с над 14 милиона за 7 месеца, а ти се чудиш, че подценявам Сърце. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Клипчетата на Сърце са от участия на Галена. Като цяло тази песен не е била приоритет в никой клуб. Не помня някой тук да е казвал, че я е чувал извън участие на Галена. Колкото пъти съм питал познати кво мислят за сърце, толкова пъти са ми се пулили... 

Паника с ушите си съм я чувал в клубове, познати около мен са си я пускали. 

Това са лични впечатления. Иначе аз не споря, че е качествен проект. Но съм убеден за себе си в купените и гледания. Надявам се да я пее на концерта, за да се убедиш в това, което говоря. 

Паника остана малко в сянката на други по големи хитове. Но в никакъв случай не можем да говорим за провал. 

Иначе тук се подценява Изтрезняваш ли, която е с над 14 милиона за 7 месеца, а ти се чудиш, че подценявам Сърце. 

По същата логика как може да сме толкова сигурни и за реалноста на гледанията на Изтрезняваш ли след като направи 10М за 2 месеца и 12.4 за 8 на официалния клип?  Аз пък от друга страна съм сигурен че Сърце ще смаже с прием на концерта, ако я пее. Тя си е лесно запеваема, точно като Моро му. От друга страна, не искам да я пее, защото няма да има място за всички песни в програмата, а искам отново да чуя любимата си песен - Феноменален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

По същата логика как може да сме толкова сигурни и за реалноста на гледанията на Изтрезняваш ли след като направи 10М за 2 месеца и 12.4 за 8 на официалния клип?  Аз пък от друга страна съм сигурен че Сърце ще смаже с прием на концерта, ако я пее. Тя си е лесно запеваема, точно като Моро му. От друга страна, не искам да я пее, защото няма да има място за всички песни в програмата, а искам отново да чуя любимата си песен - Феноменален.

Очевидно е все пак, че към песента има интерес щом има още 2 милиона от фен клипове. 

 

Иначе аз помня, че направи за първите 2 месеца 9 милиона. 

То и с много песни на Галена се е случвало. Просто Шоу натрупа първите 2 месеца квото натрупа и после до края на годината около милион. 

Просто има такива песни. Гръмват и бързо падат като гледания. 

Но аз не бих казал, че Изтрезняваш ли е забравена. Колкото и да се опитваха някои да я омаловажат. До къде стигнахме. Да наричаме песни с 14 милиона провали... Не е сериозно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Но аз не бих казал, че Изтрезняваш ли е забравена. Колкото и да се опитваха някои да я омаловажат. До къде стигнахме. Да наричаме песни с 14 милиона провали... Не е сериозно. 

А после се оплакват защо нямало хитове, ми щото ги омаловажавате.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Очевидно е все пак, че към песента има интерес щом има още 2 милиона от фен клипове. 

 

Иначе аз помня, че направи за първите 2 месеца 9 милиона. 

То и с много песни на Галена се е случвало. Просто Шоу натрупа първите 2 месеца квото натрупа и после до края на годината около милион. 

Просто има такива песни. Гръмват и бързо падат като гледания. 

Но аз не бих казал, че Изтрезняваш ли е забравена. Колкото и да се опитваха някои да я омаловажат. До къде стигнахме. Да наричаме песни с 14 милиона провали... Не е сериозно. 

Ама никога не съм казал че е провал, нито  съм твърдял че има купени. Знам че с всички комерси на Ганев е така. Просто давам сравнения за двойни стандарти. До преди месец я смятах и за по успешна от Пиян ама тя си мачка с задържане подобно на Феноменален.

Любимата ми песен на Преслава тази година. Брутална!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера неможах да ходя на Галена както се каних да и дам диска понеже имах гости вкъщи най-добрият оркестър Рико Бенд които имаха участие на нашия град и бях поканен да седя при тях на масата и мога да ви кажа ,че певицата Саша Рико слага много поп-фолк певици в малкия си джоб , наистина са много добри , можете да гледате лайфовете ми във фейсбук профила ми. 

Но няма как да не ви издам нещо за Галена , понеже брат ми беше отишъл там. Със Галена нещо се случва лицето и е като изгоряло , ужасно много е погрозняла видях много снимки , а и участието и е минало доста вяло , сигурно беше болна така си го обяснявам понеже е голяма купонджийка!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

И тъпото Деса вместо да се мотивира след последния си флоп, продължава тенденцията с по 1 песен годишно... 

Иска ми се да беше поне малко като Анелия или Емануела. Видят ли, че не става, до месец два се завръщат с пореден опит. 

 

А какви заявки даваше тук. Реве ми се като гледам това и интервю... 

Дано все пак чуем Поискай от мен, за която говори тук. Там ще пее със стария си нежен глас. 

Съжалявам, но след флопа на песен като "Вторник беше" и аз бих се отказал и демотивирал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Slavi каза:

Нека да припомним и още 2 от претендентите за хитове на годината, които 8 месеца задържаха гледанията си:

Screenshot_20191006_205639_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20191006_205709_com.android.chrome.jpg

На втората снимка виждаме и хита на 2018!😍

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макарона сега опитва да наложи тезата, че “Сърце” не е хит и има купени гледания, което е пълна лъжа!

Същото важи и това, че уж не я чул от никоя дискотека и не се пускала....

Жалки опити отново

Песента макар и баладична се завъртя доста в клубовете, а аз лично съм я чувал от различни клубове в Благоевград и София..

Поредни лъжи и манипулативни игрички от страна на Макарона, но нормално за него, все пак това му е професията да лъже и манипулира

почерпете се: https://streamable.com/6mdd7

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Вчера неможах да ходя на Галена както се каних да и дам диска понеже имах гости вкъщи най-добрият оркестър Рико Бенд които имаха участие на нашия град и бях поканен да седя при тях на масата и мога да ви кажа ,че певицата Саша Рико слага много поп-фолк певици в малкия си джоб , наистина са много добри , можете да гледате лайфовете ми във фейсбук профила ми. 

Но няма как да не ви издам нещо за Галена , понеже брат ми беше отишъл там. Със Галена нещо се случва лицето и е като изгоряло , ужасно много е погрозняла видях много снимки , а и участието и е минало доста вяло , сигурно беше болна така си го обяснявам понеже е голяма купонджийка!

Лицето и наистина изглежда доста фрапантно. На петна и ръбесто. Ксто подпухнала алкохоличка е. Добре, че е фейс ап-а. 

Иначе всяка си има и лоши дни. Няма как всеки път да си във форма и да се раздаваш на макс. Всяко нещо много се отрязава на външния вид. И стрес, и цигари и алкохол. 

 

 

Кезиме, Макарона не налага нищо, а споделя личните си впепатления. И в поста си го уточних. Далеч не смятам, че не е била пускана съвсем никъде, но е много далеч от хит. Много! 

Всеки е свободен да сподели личните си впечатления. Както ти - ежедневния си хейт и злоба към Пресли. Дишай! 😜 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава доказа отново че е българската Цеца - пусна албума със слайдшоу, после направи тв версии, а очакваме и клиповете скоро, дано да клипира повече од една песен!

И двете ги мързи да снимат предварително, което толерирам, даже ми е сладко, защото и двете имат огромни гласови възможности и харизма.

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...