Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Имам чувството,че само двамата с теб я харесваме.😂

Точно се чудех кой друг я харесваше. :D Ами кое не и е хубавото? Толкова е весела и с този цветен клип. Да не говорим, че като видях вентилаторчето в клипа, веднага дотичах до Джъмбо да си го купя. :D🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Ау, грях! 

Невероятна! 🥰"Не, не давай честна дума, в тебе нищо честно няма."😎

 

Да, точно тая, ха ха ха :D

На Джена Да видя какво е, Спри да ми досаждаш и Да те бях ранила са ми любимите. Разбира се и прекрасната Да те прежаля, но още като си започна имаше много добри неща, особено Чуждите и лесните.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да, точно тая, ха ха ха :D

На Джена Да видя какво е, Спри да ми досаждаш и Да те бях ранила са ми любимите. Разбира се и прекрасната Да те прежаля, но още като си започна имаше много добри неща, особено Чуждите и лесните.

"Да те прежаля" между другото май е единствената песен, която като я чух, на 10-та секунда си казах, че това ми е новата любима песен, така и стана. Джени тогава избухна мощно. Изобщо не го бях очаквал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Точно се чудех кой друг я харесваше. :D Ами кое не и е хубавото? Толкова е весела и с този цветен клип. Да не говорим, че като видях вентилаторчето в клипа, веднага дотичах до Джъмбо да си го купя. :D🤣

Аз така и не си купих,а много исках.😂😂

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Точно се чудех кой друг я харесваше. :D Ами кое не и е хубавото? Толкова е весела и с този цветен клип. Да не говорим, че като видях вентилаторчето в клипа, веднага дотичах до Джъмбо да си го купя. :D🤣

На мен пък ми е любима частта с наденичките. Кой да предположи, че след 3 години тялото на Деса ще придобие тяхната форма? :3fdb8960598fa63e:

п.с. Предлагам да игнорирате въпросното същество с изреченията на всеки нов ред. Преслава по-успешна не е била от години. Категоричен лидер е в момента.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, pechenko каза:

Само тук слушате бозите на Преслава

Извън форума никой не се интересува от бозите

Колкото до измислените гугъл търсения... всичко е заради носа.

Не случайно Галин, Десита, Диона коментираха по БТВ носа и правеха комплименти подхилвайки се :1000(29):

Ще си останете само с една популярна песен - Не те забравям, а другите ще тънат в забвение.

И клипове няма да видите, защото няма да снима.

Достатъчно ви бяха умрелите лайв-версии, няма да се напъва и за клипове

Да не си мислите, че ще си напъва гъза да снима клипове на песни извадени от кофата за боклук?

И не е слушала феновете, а си беше планирала още преди да излезе албума, че ще снима тв версии на всички, след това ще пусне дуета с Галин и ще ни отърве от присъствието си до лятото.

От сега я гласите с най-добър прием на концерта на Планета, а какво ще става като дойде/мине тоя концерт....

 

Специално Не те забравям е хит от първата седмица, в която излезе. Не идвай е успешна също със средна популярност.И двете се развиват много добре и като гледания. 

Аз си мисля, че в албум с толкова много утвърдени хитове да пуснеш 5 нови парчета и 2 да се забележат не е никак зле, особено като в момента най актуално в бранша е отново пресиния трак - Пиян. 

Че кой пък е ревал за клипове. Кому са нужни. Можеше да пусне Не те забравям с клип, но вече няма нужда от такъв. По добре да ни зарадва с нов трак и клип, както и смята да направи с Галин. Перфектен завършек на годината. 

 

Ней смешно е изказването ти за концерта. Дори и като няма голям хит, почти няма година, в която тя да не е най добре приетата, викана на бис преди и след изпълнението, а публиката пееща от новите и хитове до тези от миналото десетилетие. 

Май забрави как Галена и Цура стояха като насрани и чакаха бис... Май забрави как най силния момент в миналогодишното представяне на Галена беше появата на Стораро. Тази година Миле ще спасява положението при нея,че иначе пак ще се прибере зад сцената като въшка. 

Благодарим ти за приноса в това да се пише само за Пресли в този форум. Вие хейтърите също имате своя принос годината в рама да мине под знака на Пресли. 

 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Аз така и не си купих,а много исках.😂😂

Ще ти подаря моето. След онова лято не съм го ползвал. Не се появи друга песен, която да ме вдъхнови да се охлаждам с него.🤣🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

На мен пък ми е любима частта с наденичките. Кой да предположи, че след 3 години тялото на Деса ще придобие тяхната форма? :3fdb8960598fa63e:

п.с. Предлагам да игнорирате въпросното същество с изреченията на всеки нов ред. Преслава по-успешна не е била от години. Категоричен лидер е в момента.

Ще е скандално да има награди през 2020. Преси ще обере всичко. 😂

 

ezgif-com-video-to-gif.gif

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

Ще ти подаря моето. След онова лято не съм го ползвал. Не се появи друга песен, която да ме вдъхнови да се охлаждам с него.🤣🤣

Десислава- Повелителката на охлаждащите вентилаторчета.💕

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

"Да те прежаля" между другото май е единствената песен, която като я чух, на 10-та секунда си казах, че това ми е новата любима песен, така и стана. Джени тогава избухна мощно. Изобщо не го бях очаквал. 

Голяма истерия предизвика с тази песен Джена. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Десислава- Повелителката на охлаждащите вентилаторчета.💕

🤣🤣🤣 Страхотна. Нямам търпение за новата и песен. Никой не забеляза "Вторник беше" за съжаление... 

Току що, DevilWish каза:

Голяма истерия предизвика с тази песен Джена. :D 

Да, а с "Да видя какво е" още повече. Помня, че още на другия ден дънеше от коли. 😍

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Да, точно тая, ха ха ха :D

На Джена Да видя какво е, Спри да ми досаждаш и Да те бях ранила са ми любимите. Разбира се и прекрасната Да те прежаля, но още като си започна имаше много добри неща, особено Чуждите и лесните.

Ох, много ми е трудно да наредя топ 5 с Дженини песни, но би бил нещо такова:

1.  Да те бях ранила / Да видя какво е

2. Да те прежаля / Моли се да не почна / Яко ми е

3. Неверници / Обичам те и толкова

4. Плаче се за мъже / С повече от 2 / Пий едно от мен

5. Омръзна ми / Живота няма втора серия / 

 

Направо си стана топ 10. Всичко в този топ го обожавам. Джене е уникалница! 

  • Like 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

🤣🤣🤣 Страхотна. Нямам търпение за новата и песен. Никой не забеляза "Вторник беше" за съжаление... 

Да, а с "Да видя какво е" още повече. Помня, че още на другия ден дънеше от коли. 😍

И тъпото Деса вместо да се мотивира след последния си флоп, продължава тенденцията с по 1 песен годишно... 

Иска ми се да беше поне малко като Анелия или Емануела. Видят ли, че не става, до месец два се завръщат с пореден опит. 

 

А какви заявки даваше тук. Реве ми се като гледам това и интервю... 

Дано все пак чуем Поискай от мен, за която говори тук. Там ще пее със стария си нежен глас. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Slavi каза:

Аз на това много съм се кършил на младини:

 

 

Интересен ми е твоят топ 5 на певиците.Би ли споделил как ги подреждаш и защо точно в този ред?Може и да си споменавал,но поне аз нямам спомен да съм чела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Обаче това Печенко не спря със злобните фермани - то не беше, че новите песни били боклуци, пълнежи, остатъци, не знам си какво, сега пък чак оспорва "Пиян" и я нарича "популярна".:1000(29):Очевадно е, че не може да си намери място в последно време от яд. Ако бяха тооолкова слаби новите заглавия в диска, Печенкото нямаше да се хаби да пише толкова, нямаше да се открои нито една и всички щяхме да сме единодушни, че не стават за нищо, вместо всяка от новите да е фаворит на определена група хора. Едни се кефят на "Не те забравям", на много хора пък по-бавната "Не идвай" им е любима, трети се нахъсват от "Право в очите", четвърти смятат, че "Крадец на време" е най-добрата, а на тия като мен "Трябваш ми" им е сред фаворитите. Дай Боже всекиму такива "слаби" песни.

Боли ме уя от яд за теб, за мнението ти и за Преслава

Ще си го преместя в другия крачол специално за теб и другите, че отделихте толкова време да пишете за мен и мнението ми

И аз имам фаворити, но песните са слаби и бози!

10-те човека в форума харесват новите песни и хоп ТЕ СА ХИТОВЕ.

Достатъчно време ти отделих.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kremito каза:

Интересен ми е твоят топ 5 на певиците.Би ли споделил как ги подреждаш и защо точно в този ред?Може и да си споменавал,но поне аз нямам спомен да съм чела.

2 страници назад го бях споменал

Към днешна топ 5:

1.Деса (по навик) 

2. Джен/Преслава

3. Емилия

4. Алисия 

5. Дессита (прясно, прясно) / Мария /  Камелия

 

Преди харесвах много Анелия, Глория, Есил, Андреа но към днешна дата нямам любими техни песни от последните години. От топ 3 става ясно, че харесвам пеещи певици. 

 

Топ 3 с най непоносими:

1. Кали

2. Емануела

3. Бони

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Slavi каза:

И тъпото Деса вместо да се мотивира след последния си флоп, продължава тенденцията с по 1 песен годишно... 

Иска ми се да беше поне малко като Анелия или Емануела. Видят ли, че не става, до месец два се завръщат с пореден опит. 

 

А какви заявки даваше тук. Реве ми се като гледам това и интервю... 

Дано все пак чуем Поискай от мен, за която говори тук. Там ще пее със стария си нежен глас. 

То си е за рев. С каква индивидуалност се върна, по какъв позорен начин й завършва първата петилетка.

Чудно ми е за колко време ще е новия договор. И колко ли евтино треторазрядна ще изглежда в този период.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почивки през крив макарон може и тази година да гледа лайв клипчета и да лъже другите, че е бил на концерта

Поздрав с хитовете на лятото:

 

След тях може да сложите и "Пиян", нооо "СЛЕД ТЯХ"!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Боли ме уя от яд за теб, за мнението ти и за Преслава

Ще си го преместя в другия крачол специално за теб и другите, че отделихте толкова време да пишете за мен и мнението ми

И аз имам фаворити, но песните са слаби и бози!

10-те човека в форума харесват новите песни и хоп ТЕ СА ХИТОВЕ.

Достатъчно време ти отделих.

 

Ти не беше ли фен на Преслава? Кога се настрои срещу нея, че да храчиш така настървено?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Почивки през крив макарон може и тази година да гледа лайв клипчета и да лъже другите, че е бил на концерта

Поздрав с хитовете на лятото:

 

След тях може да сложите и "Пиян", нооо "СЛЕД ТЯХ"!

На теб ли трябва да доказвам, че съм бил на концерта? 😀 

И не, не бих направил грешката да отида втори път на подобна сбирщина, така че ще предпочета лайфовете тази година. 

 

Тръгвай си е по голям хит, да, но Болка моя е в дъното на топ 5 летни хитове. Една Кома реално е по успешна дори. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

Ти не беше ли фен на Преслава? Кога се настрои срещу нея, че да храчиш така настървено?

Откакто с Весо фена я чакаха за автографи след участие, а получиха тукатите и лактите на Павел.

 

Такава е съдбата на събирачите на автографи. 

  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Тези дуети на Емилия и Теофиков помнят ли се още? Паднали са на гледанията на Изтрезняваш ли. Много прехвалени песни

Помнят се. Те събират гледания от по няколко клипа. Около 20-25ка дневно, което не е никак зле. И в клубовете не излизат от плейлистите. 

 

Освен това Тръгвай си е най големия хит в попфолка от таргета под 18.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...